Hell-Born

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Hell-Born

27-02-2010, 22:22

Kurwa, coraz bardziej wkręcam się w ten nowy Hell-Born i nie mogę przestać. Coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to wskoczy u mnie na wyższą pozycję niż "Call..." i "Legacy...". Nie widzę słabego momentu, zapychaczy jakich pełno na Piekielnej Stali, wszystko wyważone, pełno harmonii, smaczków, zwolnień...
widzialem dzis na stornie witching hour, ze "Darkness" wyjdzie na winylu... jesli bedzie wydany z taka dbaloscia o szczegoly jak digipack to łykam w przedbiegach!
W chwili obecnej w naszym kraju Gruby wydaje zdecydowanie najlepiej digi. Jesion i Krajan powinni wziąć u niego korepetycje.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:08

kto to jest ten jesion??
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:10

A ja jeszcze nie slyszałem tego nowego Hell-Born,bo ciągle cos,a koniecznie musze poznać,bo poprzednia to łaaa miazgator!
Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:11

kto to jest ten jesion??
Za Wikipedią:

Jesion (Fraxinus L.) – rodzaj roślin z rodziny oliwkowatych (Oleaceae), który obejmuje ok. 60 gatunków drzew i krzewów. Występuje w umiarkowanej strefie półkuli północnej.

Systematyka [edytuj]

Pozycja rodzaju w systemie Reveala

Gromada okrytonasienne (Magnoliophyta Cronquist), podgromada Magnoliophytina Frohne & U. Jensen ex Reveal, klasa Rosopsida Batsch, podklasa jasnotowe (Lamiidae Takht. ex Reveal), nadrząd Oleanae Takht., rząd oliwkowce (Oleales Lindl.), podrząd Oleineae Engl., rodzina oliwkowate (Oleaceae Hoffmanns. & Link), podrodzina Fraxinoideae Kostel., plemię Fraxineae Bartl., rodzaj jesion (Fraxinus L.)[3].

Gatunki flory Polski[4]

* jesion wyniosły (Fraxinus excelsior L.)
* jesion amerykański (Fraxinus americana L.) – gatunek uprawiany
* jesion mannowy (Fraxinus ornus L.) – gatunek uprawiany
* jesion pensylwański, j. omszony (Fraxinus pennsylvanica Marsh.) – antropofit zadomowiony
* jesion szerokolistny, j. oregoński (Fraxinus latifoliaBenth.) – gatunek uprawiany
* jesion wąskolistny (Fraxinus angustifolia) – antropofit zadomowiony

Inne gatunki (wybór)

* jesion sogdyjski (Fraxinus sogdiana)

Zastosowanie [edytuj]

* Drewno wykorzystywane jest jako materiał w meblarstwie, stolarstwie i lutnictwie.
* Roślina ozdobna: jesiony uprawiane są w parkach i ogrodach jako drzewa ozdobne.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14838
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:14

Castor pisze:kto to jest ten jesion??
Jesion (Fraxinus L.) – rodzaj roślin z rodziny oliwkowatych (Oleaceae), który obejmuje ok. 60 gatunków drzew i krzewów. Występuje w umiarkowanej strefie półkuli północnej.
;-)

http://www.agoniarecords.com/ więcej informacji o "drzewie" pod tym adresem ;-)
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:15

bardzo śmieszne:) nie o taką odpowiedź mi chodziło. Jesion jako Drzewo jest mi znane => 7 lat studiów leśnych robi swoje;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14838
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:18

Castor pisze:bardzo śmieszne:) nie o taką odpowiedź mi chodziło. Jesion jako Drzewo jest mi znane => 7 lat studiów leśnych robi swoje;)
Masz odpowiedź w moim poście. Prowadzi Agonia Records. Filip mu na "chrzcie" dali. Resztę musisz "dostudiować".
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:21

trup pisze:
Castor pisze:kto to jest ten jesion??
Jesion (Fraxinus L.) – rodzaj roślin z rodziny oliwkowatych (Oleaceae), który obejmuje ok. 60 gatunków drzew i krzewów. Występuje w umiarkowanej strefie półkuli północnej.
;-)

http://www.agoniarecords.com/ więcej informacji o "drzewie" pod tym adresem ;-)
oto chodziło. Pan "Jesion" jest z Agonii, nie wiedziałem tego :shock:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Duvelor
weteran forumowych bitew
Posty: 1494
Rejestracja: 12-10-2006, 20:16

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:33

Chciałoby się o "panu Jesionie" napisać, że to chłop jak DĄB, albo "wysoki jak BRZOZA"...
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:37

a znacie to:
chłop jak dąb => tylko się pod nim wysrać,
albo
chłop jak dąb => tylko jaja jak żołędzie;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

27-02-2010, 23:50

Generalnie uważam, że Darkness to naprawdę dobra płyta, (kto nie ma, niech czym prędzej nadrobi zaległości!!!). Mi się ich "debiut" hellblast bardzo podobał, legacy jest też dobre ale to już nie to. Reszty płyt niestety nie mam, ale będzie trzeba uzupełnić. Jeśli chodzi o samo wydanie, to chyba wszystkie płyty jakie wyszły z Witching Hour były bardzo dobrze wydane, widać Bart o to dba, i to wielki plus tej wytwórni. W porównaniu do Metal Mindu gdzie liczbę dobrze wydanych płyt Digi Pack można zliczyć na palcach jednej ręki, witching hour jest o niebo lepsze!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Hell-Born

28-02-2010, 09:41

W porównaniu do Metal Mindu gdzie liczbę dobrze wydanych płyt Digi Pack można zliczyć na palcach jednej ręki
Można im wytykać wiele rzeczy, ale akurat digi wychodzące ze stajni Dziuby od, umownie 3 lat, są podobnej jakości co te wydane przez Barta. Widziałeś reedycje Destroyers, Dragon, Wilczy Pająk?
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

28-02-2010, 11:15

Zdarza się im wydać dobrze płytę w kartonie, ale ja mam w pamięci początki DG w tej firmie i bynajmniej nie kojarzą się one dobrze np: wznowienia płyt Lux Occulta, ze średnio dopasowanymi bonusami w przypadku My Guardian Anger, krzywo powycinanymi i rozklejającymi się kartonami => totalna amatorszczyzna, która nawet najwiekszego fana tego zespołu może zniechęcić do kupowania płyt. Albo Decapitated z demówkami, albo Behemoth Pandemonic... przykładów mozna by mnożyć. Dlatego płyty w formie DGpack staram się omijać szerokim łukiem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Hell-Born

28-02-2010, 12:52

Castor pisze:chyba wszystkie płyty jakie wyszły z Witching Hour były bardzo dobrze wydane
Tak.
Castor pisze:widać Bart o to dba, i to wielki plus tej wytwórni.
Dba, bo ma na tym punkcie (pozytywnego) pierdolca.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Hell-Born

28-02-2010, 23:06

I za to go lubię:)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Hell-Born

01-03-2010, 13:40

ja z okazji zajebistych wydań tych digi przesłuchałem sobie nawet Naumachię. w tym przypadku mamy jednak do czynienia z pięknie wydaną kleistą mazią pochodzenia rozwolnieniowego :?
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Hell-Born

01-03-2010, 14:59

Nie szkoda czasu w ogóle na takie pierdnięcia jak Naumachia? Cuda na kiju, że to w ogóle jeszcze dycha i jakikolwiek poklask zdobywa... :-)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Hell-Born

01-03-2010, 15:48

posłuchałem tego z nudów w MMarkt, zajęło mi to pół minuty :wink:
zuo
zaczyna szaleć
Posty: 265
Rejestracja: 17-08-2008, 20:59

Re: Hell-Born

02-03-2010, 07:52

płyty wydaje w zajebistej oprawie, tylko po co akcje typu wydanie kilka miesięcy po premierze, jeszcze raz, debiutu masachist?

hell born też wyszło jeszcze raz, z dołożonymi numerami koncertowymi.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: Hell-Born

04-02-2011, 21:44

Zajebista ta nowa płyta, niby nic nowego ale na twarzy banan od ucha do ucha...

szkoda tylko że na LP jest 1 utwór mniej niż na CD, od kilku lat tendencja jest odwrotna...
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
ODPOWIEDZ