UNLEASHED

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
gałgan
zaczyna szaleć
Posty: 159
Rejestracja: 22-04-2006, 19:33
Lokalizacja: naked city

10-05-2006, 19:03

Where no life dwells, Shadows in the Deep...klasyka
remington
starszy świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 15-04-2006, 14:28

11-05-2006, 19:48

Znam tylko pierwsze 4 albumy i nie wskaze wsrod nich ulubionego - wszystkich slucham z taka sama przyjemnoscia. Natomiast jesli chodzi o pojedyncze kawalki to dla mnie numerem jeden jest "The One Insane". Nie wiem czy nie mieszam z czyms, ale kiedys chyba widzialem do tego teledysk, taki czarno-bialy z koncertu i cholernie mi sie podobal ten numer. I choc "Across..." kupilem sporo czasu pozniej to ten kawalek dalej mnie poniewiera. Zreszta caly "Across..." mi sie podoba. Jedynka ze wskazaniem na "Into glory ride" i "Before the cration of time".
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

12-05-2006, 01:14

Wysłane przez remington
Znam tylko pierwsze 4 albumy i nie wskaze wsrod nich ulubionego - wszystkich slucham z taka sama przyjemnoscia. Natomiast jesli chodzi o pojedyncze kawalki to dla mnie numerem jeden jest "The One Insane".
Mógłbym się pod tym podpisać. Ewentualnie zamiast "The One Insane" dałbym "Revenge".
Wysłane przez remington
Nie wiem czy nie mieszam z czyms, ale kiedys chyba widzialem do tego teledysk, taki czarno-bialy z koncertu
Nic Ci się nie pomieszało. Był do tego teledysk, bardzo fajny zresztą.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

12-05-2006, 08:25

Co najważniejsze zespół jest cały czas w zajebistej kondycji koncertowej. A co do teledysków rządzi " Before The Creation Of Time " !
Awatar użytkownika
roman
zaczyna szaleć
Posty: 257
Rejestracja: 23-01-2003, 20:30
Lokalizacja: Łódź

12-05-2006, 09:54

Ja poznalem Unleashed na koncercie w Poznaniu w ramach trasy z Morbid Angel, doslownie mnie i moich kolegow zmiotl z powierzchni ziemii. Takiej energii i szwedzkiego metalu sie nie spodziewalem. Co do plyt to znam Where No Life Dwells i Shadows In The Deep obydwie wielbie na rowni (Entombed moze kozy pasc ;)). Nie znam obecnej tworczosci i jakos mi nie spieszno.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

12-05-2006, 10:07

Ja przestalem po dwójce, chociaz dwie następne slyszałem, ale to juz nie to samo. I teraz jest ciekawa rzecz, wielu moich znajomych, ktorzy sa na bieżąco z ich albumami, twierdzi, że od tróki wzwyż jest lipa, natomiast na koncertach, co sam stwierdzam, wypadają zajebiście, nawet z kawałkami z późniejszych plyt.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

30-05-2006, 10:14

Unleashed ma chyba najlepsze logo z metalowych kapel, no może jeszcze Dark Throne... w sumie to podobna szkola rysowania...
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

30-05-2006, 21:27

posiadam tylko jedynke i chyba ją najbardziej lubie , choc "shadows..."rownie rozpierdalala. swego czasu nawet "across..."mi sie podobala ale to bylo dawno, lata tego nie slyszalem
NECRO SKINS SOCIETY
jax1982
zaczyna szaleć
Posty: 217
Rejestracja: 25-03-2005, 01:43
Lokalizacja: sielankowa dolina....
Kontakt:

31-05-2006, 09:38

z plyt nawet ich lubie jakos bardzo, chujowo mi sie slucha, ale na zywca rozpierdalaja
...
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2715
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

31-05-2006, 10:49

Wysłane przez Maria Konopnicka
Był już kiedyś ten temat, chyba nawet sam zakładałem...
Najbardziej lubię ich drugą płytkę - "Shadows in the deep". Od pierwszego do ostatniego kawałka - rewelacyjny krążek. Słuchałem go jak opętany, wręcz masakrując moją starą taśmę. Paradoksem jest, że wciąż nie mam tej płyty na CD.
Bardzo dobrą płytą, choć nieco bardziej kanciastą jest debiut - tytyłowy, czy taki "Before The Creation Of Time" to dzisiaj klasyka szwedzkiego grania. "Across The Open Sea " była za bardzo wymuskana - dość szybko mi się spodobała, ale równie szybko mi zbrzydła. "Victory" to w sumie niezły krążek, choć nie nalepiej brzmiący - przy takim "Victims Of War", "Legal Rapes" trochę kark poćwiczyłem, a "In The Name Of God" do dziś zdarza mi się nucić pod prysznicem.
"Warrior" to zdecydowanie nagroszy album Unleashed - ostatnio nawet sobie go kupiłem za jakąś okazyjną cenę, żeby skonfrontować jego zawartość po tych dziewięciu (kurwa! aż trudno uwierzyć, że tyle czasu minęło - dla mnie to wciąż "nowa" płyta) latach. Póki co jednak jakoś nie mogę się zebrać... ciągle coś ciekawszego wpada w ręce.
Hell's Unleashed - to fajna płytka, sam nie wiem dlaczego słuchałem jej tak krótko. Dość oryginalna jak na Unleashed - świeża, energetyczna i z rockowym wykopem. "Sworn Allegiance" po kilku przesłuchaniach odłożyłem na półkę - wszyscy wokół się nią zachwycali, pamiętam, że Marcin Hillarowicz nie szczędził komplementów pod jej adresem, ale mnie jakoś nie wzięło... Dużo bardziej spodobał mi się ostatni Grave (przyjmowany dość chłodno). Pewnie jeszcze zrobię jakieś podejście do tej płyty - ale póki co postawiłbym jej trójkę z minusem.
Fajnie, że Maria bardzo często wypowiada się tak jak ja myślę i wystarczy jak go zacytuję i mu przytaknę:) Każde słowo jest mi wyjęte z ust;)

P.S. Maria, skąd mnie tak dobrze znasz?
Wysłane przez Analripper
Unleashed ma chyba najlepsze logo z metalowych kapel
Rzeczywiście coś w tym jest. Mam sentyment do tego logo. Na początku lat dziewięćdziesiątych miałem na kurtce na plecach elegancko naszyte :)
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2715
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

31-05-2006, 14:04

Logo Unleashed sam bym nigdy nie narysował, ale Death to rzeczywiście się na ławkach w podstawówce smarowało:)
vomit

31-05-2006, 14:29

[quote][i]Wysłane przez twoja_stara_trotzky[/i]
hehehe
Hell Unleashed to w zasadzie jedyny krążek Unleashed, oprócz Shadows In The Deep, który zbliża się do poziomu Entombed. nie wiem, co znaczy "śmierdzi rockiem", ale jak znaczy, że brzmi jak death metalowy Venom, to się zgodzę. [/quote]

Znaczy, że jest mdłe, nudne i bez kopa. Czyli nie "death metalowy Venom" tylko death metalowy... cholera nie wiem co. Do Shadows in The Deep nie ma to nawet startu.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

31-05-2006, 14:43

Wysłane przez knaar
Logo Unleashed sam bym nigdy nie narysował, ale Death to rzeczywiście się na ławkach w podstawówce smarowało:)
Tudzież na ścianach boksów w szatni. ;)
A najlepsze logo ma SODOM. Każdy to wie! ;)
Only SŁUCHANIE płyt is real!
stary

31-05-2006, 15:20

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Ja wolałem logo Death - bo na ławce albo krześle w ciągu lekcji mogłem je wyryć ładnie długopisem (oczywiście wtedy jeszcze było z duszkiem z kosą i z pajączkiem). Na Unleashed się nigdy nie porwałem.... Pamiętam, że pod koniec podstawówki na większości krzeseł w salach były DEATHY :) [/quote]

mimo wszystko najwięcej wydrapanych to zawsze był slayer.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

31-05-2006, 18:26

pierwsze dwa na granicy akceptowalnosci ale i tak jak na szwecje to ogolnie gowno grali, niepotrzebnie sie uczyli grac bo im wicej umieli tym gorzej grali ;)
woodpecker from space
Mucia
starszy świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 24-07-2006, 11:52
Lokalizacja: Jawor

13-09-2006, 14:30

a Midvinterblot już w sieci...
remington
starszy świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 15-04-2006, 14:28

13-09-2006, 14:38

A słyszałem dwa kawałki z nowej płyty podczas ostatniej audycji Thrashing Madness ( viva bezsenność!!! ) i były naprawdę wyjebiste. Tytułów nie pomnę, ale w pierwszym było takie fajowe, rozbudowane solo, zaskakujące z deka. Trzeba będzie się zaopatrzyć w płytę jak wyjdzie.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

13-09-2006, 14:41

[quote][i]Wysłane przez knaar[/i]
Logo Unleashed sam bym nigdy nie narysował, ale Death to rzeczywiście się na ławkach w podstawówce smarowało:) [/quote]

a ja wywalilem kiedys duze logo sprayem przy swoim bloku, dosc dokladne, dlugo smarowalem, ale to z 12 lat temu bylo hehe.... w 8 klasie podstawowki w sali od fizyki mielismy drewniane lawki, takie duze, dugie, trzyosobowe... nasmarowale olowkiem technicznym wypasione loga Obituary i wlasnie Unleashed
jestem z siebie dumny
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
haath
zaczyna szaleć
Posty: 281
Rejestracja: 15-04-2006, 17:05
Lokalizacja: Auschwitz block 2

13-09-2006, 18:23

Jedynka i TYLKO jedynka!!(zajebista).......i koniec.Twórczość tej ekipy na dzień dzisiejszy zupełnie do mnie nie przemawia. ech....stare czasy
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

13-09-2006, 19:03

Najbardziej podchodzi mi Victory (bodajze tak to sie zwalo). Mialem w huj czasu temu na kasecie i tak skatowalem 'legal rapes' i 'in the name of god' czy 'scream forth agression' ze kaseta poszla sie jebac. Jakos zbytnio nie chcialo mi sie pozniej zglebiac ich tworczosci ; ) ale te kawalki zawsze lubie wrzucic od czasu do czasu. Swietna prosta muzyka relaksacyjna.
ODPOWIEDZ