Zadowolona morda tygrysa !

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

27-03-2006, 07:32

[quote][i]Wysłane przez longinus696[/i]
Proponuję olać te głupie kapele i założyć temat o postmodernizmie. ;) [/quote]

to zakładaj :P

[quote][i]Wysłane przez pajonk[/i]
maxio, lubisz dziwna muzyke? obczaj sobie to: http://listen.to/ritual-desaster [/quote]

Happy Face chyba bardziej 'maxiowe', na Ritual Disaster dużo mniej matematyki, a na niedużych głośniczkachbrzmi to jak połączenie Slayera z hard core'em. W sumie niezłe, ale 'Le Tigre' podchodzi mi dużo bardziej. Przede wszystkim ma masywniejsze, walcowate brzmienie, no i imho jest oryginalniejsze...
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

27-03-2006, 11:47

[quote][i]Wysłane przez Max_Disgruntled[/i]
Prosiłbym jednak Mańka o to, żeby pousuwał te niezwiązane z tematem posty i napomniał ich autorów, co by się więcej nie produkowali o muzyce, której nie lubią ! Równie dobrze ja mógłbym wpierdalać się do każdego tematu o black metalu i pisać "O kurwa, ale kał !!!". Bez sensu to jest... [/quote]
LOL, co ty, cenzurę chcesz wprowadzać? Napisanie o czymś "o kurwa, ale kał" jest jak najbardziej na temat. To jest forum DYSKUSYJNE, kurwa, chyba można napisać, że coś się nie podoba?
A Maniek też niech nie pierdoli, że NA RAZIE nie czyści, bo po pierwsze wypowiedzi były na temat, a po drugie nikogo nie obrażały.
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Max_Disgruntled
w mackach Zła
Posty: 747
Rejestracja: 10-08-2005, 10:20

27-03-2006, 11:50

[b]Równie dobrze ja mógłbym wpierdalać się do każdego tematu o black metalu i pisać "O kurwa, ale kał !!!". Bez sensu to jest...[/b]


Przeczytaj to z 50 razy i może zrozumiesz :P
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

27-03-2006, 12:50

Wpierdalanie się w każdy temat o black metalu i wklejanie w nim tego samego jest faktycznie bez sensu, ale jakoś nie widzę powodu, żeby ci tego bronić. Nie widzę też powodu, dla którego ktoś po wysłuchaniu kawałka nie mógłby napisać, że mu się on nie podoba.
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Max_Disgruntled
w mackach Zła
Posty: 747
Rejestracja: 10-08-2005, 10:20

27-03-2006, 12:53

Nie no spoko, z tym wypierdoleniem postów, to przesadziłem, ale resztę jak najbardziej podtrzymuję !
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

27-03-2006, 15:24

[quote][i]Wysłane przez BadBlood[/i]
Maniek też niech nie pierdoli, że [b]NA RAZIE nie czyści[/b], bo po pierwsze wypowiedzi były na temat, a po drugie nikogo nie obrażały. [/quote]
Właśnie dlatego, że jest tak jak napisałeś.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
stary

27-03-2006, 16:43

czy w tym topicu mogłby wypowiedziec sie trotzky? bo nie iwem jaki miec stosunek do tego zespołu.a tak- wskaże mi drogę.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1173
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

27-03-2006, 16:47

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
wskaże mi drogę. [/quote]

LOL rowniez czekam
Awatar użytkownika
pajonk
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 01-08-2005, 23:21
Lokalizacja: Xbox LIVE
Kontakt:

27-03-2006, 20:14

[quote][i]Wysłane przez Duban[/i]
Happy Face chyba bardziej 'maxiowe', na Ritual Disaster dużo mniej matematyki, a na niedużych głośniczkachbrzmi to jak połączenie Slayera z hard core'em. W sumie niezłe, ale 'Le Tigre' podchodzi mi dużo bardziej. Przede wszystkim ma masywniejsze, walcowate brzmienie, no i imho jest oryginalniejsze... [/quote]
o ile wiem to polaczenie HC z crust core (cokolwiek to znaczy)
You can either focus on being right, or doing right; in the case of Christianity and Islam, you do neither.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

27-03-2006, 20:22

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
czy w tym topicu mogłby wypowiedziec sie trotzky? bo nie iwem jaki miec stosunek do tego zespołu.a tak- wskaże mi drogę. [/quote]

poproś o drogę pana z avatara

a tak w temacie (a może obok), to z cięższych, wolniejszych rzeczy wolę The Funeral Orchestra
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1080
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

27-03-2006, 21:26

[quote][i]Wysłane przez Raagoon[/i]
LOL rowniez czekam [/quote]

czekajcie a będzie doczekane :P
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
Xapapote
weteran forumowych bitew
Posty: 1427
Rejestracja: 20-01-2006, 16:53

29-03-2006, 09:30

zespół jest bardzo ciekawy ... dla mnie o wiele ciekawszy niż nudny ostatnio jak flaki z olejem Dying Fetus ...

a dyskusja jaka sie rozwinęła świadczy że wiekszość osób w niej partycypujacych nie ma bladego pojęcia o takiej muzie więc pisze dyrdymały i duby smalone o postmodernizmie albo rzuca bluzgami na lewo i prawo

pozdro Max :)
...:::jeśli mają jakąś czarną listę, chcę na niej być:::..
ODPOWIEDZ