SINISTER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

SINISTER

07-02-2006, 17:58

No proszę - zima pewno niebawem się skończy i wylezie ze swoich nor wszelkie robactwo. Nawet nam matula natura podaruje odkurzonego trupa Sinistera. Ciekaw jestem tylko po jakiego wała. Co o tym sądzicie? Można wyć z radości, ze złości albo sprawę olać. Tak czy owak używajcie sobie do woli.
Awatar użytkownika
Impious
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 09-04-2005, 14:38
Lokalizacja: Karpackie Lasy

07-02-2006, 18:05

Jak z Rachel, która pokaże cycki to moze być.
stary

07-02-2006, 18:14

ostatnio przy sinister wyłem przy cross the styx...i lekko pojekiwałem na II...reszta jest milczeniem...
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

07-02-2006, 18:19

[quote][i]Wysłane przez Impious[/i]
Jak z Rachel, która pokaże cycki to może być.[/quote]
Muszę Cię rozczarować: Aad żonki do składu nie zabrał. Coś im się może nie układa, bo w Infinited Hate też już Rachel nie śpiewa. Ale chyba większym hitem jest to kto ją zastąpił. Sam mężuś uznał, że już dość żeby jego baba darła ryja i zajął jej miejsce, poważnie. :) Poza Addem ze starego składu jest tylko Alex, reszty nie znam, wiem tylko, że jeden gość grał w Houwitzer.
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Powinni podpisać umowę z Empire Records i sprzedawać się z TA. Doskonale wkomponowali by się linię programową...[/quote]
hahahhahahahahhahahahahhahahaha! dobre!
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
"HATE" to ostatni ich album, którego warto było posłuchać. Kolejne płyty to raczej IV liga.[/quote]
A "Aggressive Measures"? Fakt słabsza od poprzedniej i wszystkich wcześniejszych, ale nadal jest tam kawałek dobrej muzyki. Zdecydowanie ostatnie dzieło tej kapeli warte uwagi. Reszta jest tragiczna.
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

07-02-2006, 18:56

Powrot Sinister to niepotrzebna proba wskrzeszania trupa.
Nie sadze zeby kiedykolwiek jeszcze nagrali cos dobrego.
Ale moze sie myle, zobaczy sie, choc mam duze przeczucie, ze powstanie material na miare dwoch ostatnich.

edit : tutaj doskonale sprawdzilaby sie moja ulubiona fraza uzywana przez P.azdziocha - "oni juz nie czuja tej muzyki" :-)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
lordfekal
zaczyna szaleć
Posty: 244
Rejestracja: 25-12-2004, 23:08
Lokalizacja: Zabite dechami
Kontakt:

07-02-2006, 19:06

Pożyjum, zobaczum :)
BRING ME THE HEAD OF FUCKEN JESUS CHRIST!!!!!!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

07-02-2006, 19:14

gdyby nagrali cos na miare Hate,czy czegos jeszcze wczesniejszego to czemu nie,ale wydaje mi sie ze nie bardzo maja pomysly na granie co widac po ostatnich produkcjach
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

07-02-2006, 19:29

Dobrze im życzę ale prawdę mówiąc to nie wierzę, aby im się udało. Ostatnie produkcje nie napawały optymizmem, więc nie ma się co nastawiać na jakiś przełom. Chyba nie są już w stanie nagrać czegoś na miarę czterech pierwszych albumów, chociaż chciałbym się mylić.
Gość

07-02-2006, 21:41

[quote][i]Wysłane przez Impious[/i]
Jak z Rachel, która pokaże cycki to moze być. [/quote]

jestes kurwa ostro na nią napalony hehe, ale sie spozniles, bylem pierwszy :P
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

07-02-2006, 22:02

[quote][i]Wysłane przez Bonny[/i]
A "Aggressive Measures"? Fakt słabsza od poprzedniej i wszystkich wcześniejszych, ale nadal jest tam kawałek dobrej muzyki. Zdecydowanie ostatnie dzieło tej kapeli warte uwagi. Reszta jest tragiczna.[/quote]
Ja od chwili wydania "Aggressive Measures" uważam ją za jedną z lepszych płyt deathmetalowych jakie słyszałem. Ten album pod paroma względami przebija każdy poprzedni Sinister (nie mówiąc o następnych) - pomysły, brzmienie, warsztat, różnorodność kompozycji, wokale Erica, klimat!

Sinister odchodził powoli i w syfiastej atmosferze konfliktów, wypalania się muzyków (Aad), nagrywania słabszych płyt. Ta reanimacja to jakieś gówno w głowie Aada, który nie wie kiedy przestać. Nie wyszło mu z Infinited Hate, nie wyjdzie z powrotem Sinister. Kto ma tam robić muzykę? Mocna i twórcza muza Sinister odeszła wraz z odejściem Barta. Nie lubię się uprzedzać, ale sceptycyzm mam uzasadniony.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

08-02-2006, 02:24

[quote][i]Wysłane przez Kingu[/i]
wokale Erica[/quote]
Według mnie Mike był wokalistą zdecydowanie bardziej charyzmatycznym.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
Pukajacy Bob
postuje jak opętany!
Posty: 328
Rejestracja: 11-07-2004, 12:42

08-02-2006, 02:55

Dla mnie to zbyt długo leżący w chłodni, odgrzewany, przeterminowany kotlet. Ten zespół miał coś do powiedzenia ponad dekadę temu. "Cross The Styx", "Diabolical Summoning", no i może "Hate". Teraz to odcinanie kuponów od rozpadającego się trupa pełnego białego robactwa. Albo Rachel w ciąży jest i Aad musi uzbierać na kołyskę i ciapki dla małych, hehehe. Ale i tak wydaje mi się, że więcej zarobiliby na wznowieniach klasyków.
Awatar użytkownika
Bonny
rasowy masterfulowicz
Posty: 2133
Rejestracja: 20-01-2006, 17:37
Lokalizacja: Ross Bay

08-02-2006, 03:20

Właśnie wyczytałem na ich stronie, że głównym powodem dla, którego wskrzesili Sinister były... uwaga... listy od fanów, w których ponoć prosili ich, aby wrócili na scene... Dobre. Ciekawe czy ktoś im wyśle list żeby z niej zeszli i nie wracali?
MacieX
zaczyna szaleć
Posty: 152
Rejestracja: 22-09-2004, 14:52
Lokalizacja: Varmia/Mazury

08-02-2006, 11:56

Wielkie gówno wyjdzie z tego powrotu... Juz dawno sie wypalili...zarówno na płytach jak i na koncertach... ale najbardziej wkurwiajace a przedewszystkim nieszczere jest to ze kolesie zarzekaja sie nie wrócą na scene a potem.....'reaktywacja'...
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

08-02-2006, 12:35

[quote][i]Wysłane przez Bonny[/i]
Co o tym sądzicie? [/quote]
Luz, będzie dobra płyta to się obczai, będzie kiepska - to chuj z nimi, jebie mnie to dokumentnie ;)
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Awatar użytkownika
Chlastator
zaczyna szaleć
Posty: 131
Rejestracja: 03-08-2005, 11:02
Lokalizacja: warsiofka

08-02-2006, 14:54

Jeżeli Mike nie jest na wokalu, to ja pierdolę ten powrót. Trzy pierwsze płyty miażdżyły, reszta ni chuja
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

09-02-2006, 10:43

racja, Mike miażdżył!
Raczej zwisa mi ten powrót bo w ostatnich latach Sinster podupadł, doszło w końcu do tego, że Houwitser siał na koncertach zniszczenie, a Sinister był jedynie popierdułką, ciekawostką z laską na wokillu. Wiadomo, że sinister ma zdrowo nadszarpniętą reputacje.. i może... kurwa może chłopaki postarają się by przezwyciężyć złą passę... ale... wiadomo nadzieja matką...
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
esq
postuje jak opętany!
Posty: 650
Rejestracja: 22-05-2004, 20:21
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix

09-02-2006, 10:48

[quote][i]Wysłane przez Analripper[/i]
doszło w końcu do tego, że Houwitser siał na koncertach zniszczenie, a Sinister był jedynie popierdułką[/quote]
ba! zawsze mówiłem,że wolę Houwitsera i nie było to bezpodstawne
Trzeba wezwać pomoc, nadamy sygnał H-U-J alfabetem Downa !
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

09-02-2006, 11:12

no to czekamy jeszcze na powrót Houwitser hehe
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Wieczor
zaczyna szaleć
Posty: 127
Rejestracja: 05-01-2004, 23:35
Lokalizacja: Częstochowa

09-02-2006, 14:54

Ja Sinister dziele na dwa etapy. Pierwszy ten lepszy by nie rzec zajebisty konczy sie po "Hate". Do tego czasu miazga w każdym riffie. Potem było juz gorzej, ale nie naleze do ludzi, ktorzy ich bluzgaja. Dobrze mi sie slucha pozostałych plyt ale tylko tylenic wiecej. Przyznam sie ze na poczatku bylem zachwycony jak uslyszalem rykniecie Rachel, ale z czasem przekonywałem sie ze krol jest tylko jeden i był nim Mike.
W pozniejszym etapie Sisniter o wiele bardziej cenilem sobie Houwitzer i Centurian.
Co do wiadomosci o rozpadzie to jakos specjalnie nie rozpaczałem, a tym bardziej nie wylem z radosci kiedy zapowiedzieli swoj powrot. Co z tego wyjdzie zobaczymy...jak narazie dosyc spokojnie oczekuje ich plyty.
"Jak długo będziesz po stronie tej stał? Jak długo będziesz w obronę brał krzyż? Jak długo będziesz nawracał do zła? Jak długo możesz oszustwem tym żyć?"
ODPOWIEDZ