EXODUS

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXODUS

08-04-2015, 14:15

ale wokalnie dawał chłop rade tylko na B
przynajmniej moim zdaniem
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: EXODUS

27-05-2015, 01:03

“The American Civil Liberties Union of Kentucky filed a federal lawsuit on behalf of James Evans, the Muhlenberg County man previously arrested and charged with making threats online for posting song lyrics from the heavy metal band Exodus. In 2014, Evans posted on his Facebook page lyrics from a song written about the Virginia Tech school shooting. Because of the school-related content, local law enforcement officials launched an investigation. In doing so, law enforcement officials learned the post consisted of song lyrics and that Evans had, in the past, posted lyrics from other songs online. And they questioned Evans who fully cooperated with their investigation.

“Nevertheless, a Muhlenberg County Police officer sought and obtained a warrant for Evans’ arrest. But the affidavit submitted for the warrant mentioned nothing about the investigation or the facts that were uncovered. The ACLU represented Evans in the criminal case which was ultimately dismissed, but not before Evans spent several days in custody for simply posting the lyrics online.

“In explaining the ACLU’s decision to file suit on Mr. Evans’ behalf, ACLU of Ky. Cooperating Attorney Brenda Popplewell stated, ‘This case is not only about Mr. Evans’ right to engage in non-threatening speech online, but also his right to be free from unlawful police tactics in securing his arrest and prosecution for a crime he did not commit.’ She added, ‘We look forward to representing Mr. Evans in this case, and we hope that by doing so we will not only vindicate his rights but help ensure that others’ rights are protected in the future.’

“ACLU of Kentucky Cooperating Attorney Brenda Popplewell and ACLU of Kentucky Legal Director William E. Sharp represent Mr. Evans.”

Są to JAJA.
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: EXODUS

26-07-2016, 21:45

Od rana dzisiaj u mnie na tapecie Blood In... Ależ to jest wybitny album bez slabej sekundy! Nie jestem muzykiem, ale ten luz w thrashu jest dany tylko pojedynczym zespołom i tak się składa, że w zdecydowanej większości są to tzw. rutyniarze. Dowodów jest ostatnio w ciul, że na szybko podam Anthrax, Flotsam and Jetsam, Death Angel czy Exumer.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2245
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: EXODUS

27-07-2016, 09:42

Zbieram się i zbieram żeby sobie kupić ale nic nie tanieje. Miałem nadzieje na jakąś cenę w okolicach 20zł, a tu jak na złość ani nowy Exodus ani nowy Overkill trzyma wartość.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: EXODUS

27-07-2016, 21:04

ramonoth pisze:Od rana dzisiaj u mnie na tapecie Blood In... Ależ to jest wybitny album bez slabej sekundy! Nie jestem muzykiem, ale ten luz w thrashu jest dany tylko pojedynczym zespołom i tak się składa, że w zdecydowanej większości są to tzw. rutyniarze. Dowodów jest ostatnio w ciul, że na szybko podam Anthrax, Flotsam and Jetsam, Death Angel czy Exumer.
Tak, nowe zespoły thrashowe zupełnie nie bujają.

Potrafią tylko łupać kwadratową młóckę, popłuczyny po Sodom / Kreator / Destruction / Protector, w najlepszym wypadku po 'Bonded By Blood'. Dlatego ta muzyka od lat jest martwa.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: EXODUS

28-07-2016, 23:44

Kilka nazw trzyma to ścierwo przy życiu.
Gunman pisze:Zbieram się i zbieram żeby sobie kupić ale nic nie tanieje. Miałem nadzieje na jakąś cenę w okolicach 20zł, a tu jak na złość ani nowy Exodus ani nowy Overkill trzyma wartość.
Jakbym sam to napisał (dodając np. ONSLAUGHT i ustalając cenę na 30-40 zł). W każdym razie - cierpliwość popłaca, bo jakieś trzy lata temu udało mi się kupić nowy, zafoliowany egzemplarz "Immortalis" za około 7 zł. Mimo, że jestem wielkim fanem tych grup to jakoś nie palę się do wydawania sześciu/siedmiu dych za CD, wiedząc, że jeśli trochę poczekam kupię o kilkadziesiąt złotych taniej.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: EXODUS

29-07-2016, 21:18

Gore_Obsessed pisze:Kilka nazw trzyma to ścierwo przy życiu.
Daj pan ten nazwy... nie chodzi mi o staruchów a o młode (młodsze?) zespoły. Ostatnio wybitna płyta nagrana na pograniczu thrashu przez młody zespół to Atomizer z 2008... no ale z wiadomych względów ten band nic już nie nagra.
Yare Yare Daze
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: EXODUS

29-07-2016, 21:26

hcpig pisze:
ramonoth pisze:Od rana dzisiaj u mnie na tapecie Blood In... Ależ to jest wybitny album bez slabej sekundy! Nie jestem muzykiem, ale ten luz w thrashu jest dany tylko pojedynczym zespołom i tak się składa, że w zdecydowanej większości są to tzw. rutyniarze. Dowodów jest ostatnio w ciul, że na szybko podam Anthrax, Flotsam and Jetsam, Death Angel czy Exumer.
Tak, nowe zespoły thrashowe zupełnie nie bujają.

Potrafią tylko łupać kwadratową młóckę, popłuczyny po Sodom / Kreator / Destruction / Protector, w najlepszym wypadku po 'Bonded By Blood'. Dlatego ta muzyka od lat jest martwa.
Exodus też? który ostatni Exodus wybitnie Ci siedział?

i w końcu "ten luz" jest dany pojedynczym zespołom czy tych zespołów jest w ciul, jak to w końcu jest
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: EXODUS

30-07-2016, 05:15

Exodus to młody zespół?

Ale i tak nie wychodzę poza TotD. Ostatnia jest niby fajna ale to tylko gorszy klon czwórki więc jak coś to i tak zapodaję 'Impact...' zamiast niej.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1741
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: EXODUS

30-07-2016, 12:55

ramonoth pisze:Od rana dzisiaj u mnie na tapecie Blood In... Ależ to jest wybitny album bez slabej sekundy! Nie jestem muzykiem, ale ten luz w thrashu jest dany tylko pojedynczym zespołom i tak się składa, że w zdecydowanej większości są to tzw. rutyniarze. Dowodów jest ostatnio w ciul, że na szybko podam Anthrax, Flotsam and Jetsam, Death Angel czy Exumer.
Ostatnia była ostro słuchana przez kilka miesięcy po premierze, doskonała ale teraz totalnie nie czuje potrzeby wkładania jej do odtwarzacza. Jak mam chęć na ten band to zawsze sięgam po debiut, reszta leci raz na ruski rok.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: EXODUS

08-01-2017, 13:57

Obrazek

nowa płyta powinna już fruwać po sieci. ktoś słyszał? jakie wrażenia?
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: EXODUS

08-01-2017, 14:06

:)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXODUS

05-10-2017, 03:57

co prawda nowy album dopiero się pisze ale Dukes nie próżnuje

o ile jego solowa epka mnie gówno obchodzi

[youtube][/youtube]

01. My Whole Life (feat. Mikey Doling)
02. Hate Me (feat. Darryl "DMC" McDaniels)
03. All Lies
04. Disaster

Vocals: Rob Dukes (EXODUS, GENERATION KILL)
Guitars: Jon "Jonny Rod" Ciorciari (JRod Productions)
Bass: Scott Reeder (KYUSS, FIREBALL MINISTRY)
Drums: Craig Cefola (WHEELHOUSE JUNCTION)
Special guests:
Vocals: "Hate Me" - Darryl "DMC" McDaniels (RUN-D.M.C.)
Guitar solo: "My Whole Life" - Mikey Doling (SNOT)

to już pełniak z powyższym kolesiem z RUN DMC już z ciekawości posłucham

FRAGILE MORTALS, the new band that combines hip-hop legend Darryl "DMC" McDaniels (RUN-D.M.C.) with the metal group GENERATION KILL — featuring vocalist Rob Dukes (ex-EXODUS) and bassist Rob Moschetti (ex-PRO-PAIN, M.O.D.) — will release its debut album, "The Dark Project", on October 13 on Digital Launch via Entertainment One Music. It was produced by Ron "Bumblefoot" Thal (ex-GUNS N' ROSES, SONS OF APOLLO), who also loaned his musical talents to the full-length album, adding additional guitars, backing vocals, and a string quartet to round out and complete this original, diverse, experimental mash-up of many musical styles.

Obrazek

mam nadzieje że brzmią lepiej niż wyglądają ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXODUS

11-01-2020, 01:41

niespodzianka od Zetro ;)

[youtube][/youtube]
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: EXODUS

12-01-2020, 00:33

Jak widzę nazwę Korpiklaani, to rzygać mi się chce.
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

Re: EXODUS

12-01-2020, 08:47

hcpig pisze:
Gore_Obsessed pisze:Kilka nazw trzyma to ścierwo przy życiu.
Daj pan ten nazwy... nie chodzi mi o staruchów a o młode (młodsze?) zespoły. Ostatnio wybitna płyta nagrana na pograniczu thrashu przez młody zespół to Atomizer z 2008... no ale z wiadomych względów ten band nic już nie nagra.
Trzy i pół roku minęło i to co mógłbym napisać (przeoczyłem posta) zdezaktualizowało się. WTEDY wymieniłbym między innymi THRASH OR DIE i WARBEAST. Teraz karty dla mnie rozdaje Grecja dzięki DEMOLITION TRAIN i CHAINSAW. Do tego BLOOD TSUNAMI. Poza tym nowi nie mają wiele do zaoferowania. Może jeszcze SUICIDAL ANGELS (patrz wyżej). Duże wrażenie (które się utrzymuje) zrobił na mnie swoim debiutem fiński RANGER.
Nawet starzy się wykruszają z mojej listy pewniaków. TANKARD, SODOM, ONSLAUGHT, SLAYER - im już chyba będę zmuszony podziękować. Sytuację ratują: OVERKILL, PARAGON (może nieco naciągane stylistycznie, ale w zasadzie tylko ze względu na wokal), FATAL EMBRACE, VENOM i EXODUS (w przypadku trzech ostatnich wciąż najnowszych płyt nie słyszałem). Może EXHORDER, może niemiecki WARPATH, może HOBBS ANGEL OF DEATH, może PROTECTOR. Może... kiedyś posłucham. Czekam aż z letargu wybudzą się niemiecki TORMENT i DEKAPITATOR. No i oczywiście ten JEBANY-DARK-ANGEL. Black/thrashu w ogóle tu nie uwzględniam. To co innego.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: EXODUS

13-01-2020, 02:24

Gore_Obsessed pisze:
hcpig pisze:
Gore_Obsessed pisze:Kilka nazw trzyma to ścierwo przy życiu.
Daj pan ten nazwy... nie chodzi mi o staruchów a o młode (młodsze?) zespoły. Ostatnio wybitna płyta nagrana na pograniczu thrashu przez młody zespół to Atomizer z 2008... no ale z wiadomych względów ten band nic już nie nagra.
Trzy i pół roku minęło i to co mógłbym napisać (przeoczyłem posta) zdezaktualizowało się. WTEDY wymieniłbym między innymi THRASH OR DIE i WARBEAST. Teraz karty dla mnie rozdaje Grecja dzięki DEMOLITION TRAIN i CHAINSAW. Do tego BLOOD TSUNAMI. Poza tym nowi nie mają wiele do zaoferowania. Może jeszcze SUICIDAL ANGELS (patrz wyżej). Duże wrażenie (które się utrzymuje) zrobił na mnie swoim debiutem fiński RANGER.
Nawet starzy się wykruszają z mojej listy pewniaków. TANKARD, SODOM, ONSLAUGHT, SLAYER - im już chyba będę zmuszony podziękować. Sytuację ratują: OVERKILL, PARAGON (może nieco naciągane stylistycznie, ale w zasadzie tylko ze względu na wokal), FATAL EMBRACE, VENOM i EXODUS (w przypadku trzech ostatnich wciąż najnowszych płyt nie słyszałem). Może EXHORDER, może niemiecki WARPATH, może HOBBS ANGEL OF DEATH, może PROTECTOR. Może... kiedyś posłucham. Czekam aż z letargu wybudzą się niemiecki TORMENT i DEKAPITATOR. No i oczywiście ten JEBANY-DARK-ANGEL. Black/thrashu w ogóle tu nie uwzględniam. To co innego.
[youtube][/youtube] i chuj
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: EXODUS

13-04-2021, 17:03

kiepskie wieści od Huntinga :roll:
Today I will be starting treatment for a squamous cell carcinoma. It's a gastric tumor that was diagnosed in my upper stomach in February. I'm making this public to raise awareness for people to pay attention to symptoms of stomach and esophageal issues. If they persist, please go get it checked out. I'm not gonna be sheepish talking about it. I feel that if I can help someone with what I've learned, or someone out there has information to share with me, it's a win-win! When you can name the enemy, it's empowering, and you're 1 step closer to killing it!
Ok, you've heard the bad news. The good news is he feels great physically! I'm gonna beat this like a fucking snare drum that owes me money!!! I've had great doctors and a great support system that is an army in itself. I'm ready for the fight!
We have a lot to celebrate this year with the release of what will be a career-defining album and tours to follow! I'm stoked for everyone to hear it, and even more excited to get out there and play some of it! I will see you all very soon! CHEERS!!!"
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Maruder
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: EXODUS

13-04-2021, 19:55

Fingers crossed.

Zawsze lubiłem i zauważyłem, że płyty Exo rosną u mnie z każdym rokiem - kapitalne równe dysko. Najlepszy amerykański stricte thrash metalowy band zaraz po Slayerze i Metce.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: EXODUS

13-04-2021, 20:11

Maruder pisze:
13-04-2021, 19:55
kapitalne równe dysko
... jakby się rozpadli po 'Tempo...' to tak.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ