VADER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

03-08-2005, 19:29

Ten post to jakas podpucha? :-)
Powazniej, dobra, jeden kawalek skomponowany przez Mausera czyli powiedzmy, ze jeden numer bedzie ok. A co z reszta? hmmm....
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Fag Slayer
rozkręca się
Posty: 69
Rejestracja: 14-04-2004, 20:18
Lokalizacja: Kielce

03-08-2005, 19:30

No to może chociaż brzmienie ciekawsze?
If you hold your head still I will milk the cow
Awatar użytkownika
masterful
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

03-08-2005, 20:57

Niestety Vader doczekal czasow kiedy Dies Irae ich przerosło.. wole 2 ost. plyty DI niz V
Gdybym dostawał dolara, za każdy mózg, którego nie masz – miałbym jednego dolara
Awatar użytkownika
metanoll
zaczyna szaleć
Posty: 165
Rejestracja: 18-03-2005, 21:09
Lokalizacja: Lublin=>Wawa

03-08-2005, 21:28

ma być agresywniej, może jakieś refleksje naszły Pietera? zluzował ze swoimi kompozycjami, wieksza agresja - na 100% zauważył ze "Bestia" byla za lajtowa
Awatar użytkownika
Blackult
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 01-12-2004, 23:00

03-08-2005, 21:48

[quote][i]Wysłane przez Dok[/i]
ja tylko chciałem znac opinie ludzi czy Vader może jeszcze coś nagrac fajnego :) [/quote]
jasne że może. tego jestem 100% pewien. inna sprawa, czy nagra...
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

03-08-2005, 22:08

[quote][i]Wysłane przez Dok[/i]
ja tylko chciałem znac opinie ludzi czy Vader może jeszcze coś nagrac fajnego :) [/quote]

Jasne, że nie może. Nigdy im się to nie udało. No może raz (na samym początku).

Zaznaczam, że to subiektywna opinia wynikająca z mojego gustu muzycznego.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
nan
postuje jak opętany!
Posty: 475
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

03-08-2005, 23:05

[quote][i]Originally posted by longinus696[/i]
[quote][i]Wysłane przez Dok[/i]
ja tylko chciałem znac opinie ludzi czy Vader może jeszcze coś nagrac fajnego :) [/quote]

Jasne, że nie może. [/quote]

Myślę, że może. Jakoś odpadłem od ich dokonań jakiś czas temu, ale czasami zdarzają się przebłyski. Z drugiej strony od dawna odnoszę wrażenie, że piszą muzykę na odpierdol, więc kto ich tam wie, ale cuda sie zdarzają. Nie przekonam się o tym, ale życzę im dobrze. Bez kitu.
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

03-08-2005, 23:42

Oj takiego tematu to nam ewidentnie brakowalo :)
-THE ULTIMATE INCANTATION -na pewno jeden z ważniejszych albumów co wcale nie oznacza ,że najlepszy czysto muzycznie
-DE PROFUNDIS to z kolei jeden lepszych polskich metalowych krążków
Chociażby dwa pierwsze kawałki Silent Empire czy jeden z krótszych i treściwszych kawałków w ich historii czyli An Act Of Darkness.Zresztą ogólnie cała płyta miażdży
Słucham jeszcze Black To The Blind ,Revelations i kilku ciekawie zrobionych "kawerów".A reszta raczej przeciętna.Ale przesadnie bym nie płakał
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
Einherjer
zaczyna szaleć
Posty: 102
Rejestracja: 07-05-2004, 12:20
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wrocław

03-08-2005, 23:52

Hmmm... na pewno nagraja scierwo, the beast nie dalo sie sluchac wiecej niz kilka razy, wszystko jakies znane i popowe, zajezdzalo mocno slipknotem, dla porownania przesluchalem debist i potem zapodalem "people=shit" slipknota (jedyny kawalem ktory mam s.) i w istocie nie bylo roznicy. Tak ze mysle, ze teraz tez nie bedzie - wiec po co to kupowac? Za to ciekawe czy Peter dorobi sobie nowe pasemka, a moze tym razem dojda warkoczyki albo koraliki!? :bang:
Hej młody Junaku, smutek zwalcz i strach! Przecież na tym piachu za trzydzieści lat, przebiegnie z pewnością jasna, długa, prosta, szeroka jak morze Trasa Łazienkowska! I z brzegiem zepnie drugi brzeg, na którym twój ojciec legł ! La, la, la, laaa, la, la, la...
Pi
zaczyna szaleć
Posty: 158
Rejestracja: 15-12-2002, 00:07
Kontakt:

03-08-2005, 23:54

Nie lubie gdybania, ale forma Vader pozostawia wiele do życzenia. To jest fakt. Żadne pierdoły o "kontrowersyjności" ostatniego albumu nie przykryją słabizny, braku pomysłów, świeżości etc.
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

04-08-2005, 00:00

nie wiem gdzie kolego slyszales wplywy Slipknota?Rozne rzeczy mozna im zazycic ,ale takie zarzuty są chyba lekko poronione
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
nan
postuje jak opętany!
Posty: 475
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

04-08-2005, 00:01

[quote][i]Originally posted by Einherjer[/i]
dla porownania przesluchalem debist i potem zapodalem "people=shit" slipknota (jedyny kawalem ktory mam s.) i w istocie nie bylo roznicy. [/quote]

Serio??? To Vader teraz gra aż tak dobrze???
Pi
zaczyna szaleć
Posty: 158
Rejestracja: 15-12-2002, 00:07
Kontakt:

04-08-2005, 00:06

hhahahhahahahahahhahaha!
gdyby Vader grał jak Slipknot (tzn. nie kopiował, ale tworzył w podobnej stylistyce), byłbym pierwszym, który pogratulowałby im wybranej drogi. BTW Co trzeba wziąc, żeby mieć takie skojarzenia?:))))))))))
Awatar użytkownika
The Stoner King
rozkręca się
Posty: 41
Rejestracja: 28-12-2004, 14:27

04-08-2005, 10:25

[quote][i]Wysłane przez edinazzu 77[/i]
nie wiem gdzie kolego slyszales wplywy Slipknota?Rozne rzeczy mozna im zazycic ,ale takie zarzuty są chyba lekko poronione [/quote]

fakt ze vadera i slipknota slucha ta sama grupa ludzi.wystarczy spojrzec na pierwsza lepsza kostke na miescie.
Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

04-08-2005, 10:45

Porównywanie Vadera do Slipknot do delikatnie mówiąc przegięcie pały. Inna sprawa, że Vader przy nagrywaniu płyt wpadł w rutynę ale KURWA daleko im do nu-metalu.
Osobiście szanuje Vadera, chociaz nie mogę się zmusic żeby w całości przesłuchac ich ostatnie dokonania. Woje pamiętac ich z przezd 10 lat.
Może ktoś z was był na koncercie w Lublinie w 1995r. kiedy grali razem z Malevolent Creation, to wie co mam na myśli :-)
***** ***
Awatar użytkownika
cumchrist
zaczyna szaleć
Posty: 150
Rejestracja: 02-02-2005, 19:40
Lokalizacja: Poznań

04-08-2005, 10:53

Ja mogę posłuchać jednego czy dwóch (maksymalnie, jak tak się zastanawiam) ale przez całą płytę to raczej bez ziewania nie przebrnę. Ostatnio widziałem ich na koncercie w Bydgoszcze z Lost Soul i mimo tego, że na żywo dają radę to i tak się wynudziłem po wsze czasy. Właściwie to do entuzjastów się nie zaliczam, ale opluwać też nie będę. Rutyna rutyną, Wiśniewski zrobi mega-okładkę, w TEA Kępny czy inny oceni płytę na 12 (ewentualnie 11), ludzie (wiadomo) i tak to chapną i maszyna toczy się dalej.
In us we all have the power
But sometimes it's so hard to see
And instinct is stronger than reason
It's just human nature to me
Awatar użytkownika
cumchrist
zaczyna szaleć
Posty: 150
Rejestracja: 02-02-2005, 19:40
Lokalizacja: Poznań

04-08-2005, 12:27

[quote][i]Wysłane przez L...S...D...[/i]
i to ma znaczyć, że na płytach vader'a słychać wpływy slipknota?
na pierwszej lepszej kostce w mieście również można zobaczyć iron maiden obok mayhem,ale to chyba nie znaczy,że to są podobne zespoły. [/quote]

Niech ktoś powie, że dzieciom powinno się ograniczać dostęp do internetu ze względu na niebezpieczną zawartość niektórych stron bla, bla. A patrzta ludzie jakich mądrych rzeczy można się tu doszukać! Młodzi ludzie uczą się przeto czytania ze zrozumieniem, wygłaszania własnych poglądów, formuowania tez i ich udowodniania za pomocą argumentów. :noz:
In us we all have the power
But sometimes it's so hard to see
And instinct is stronger than reason
It's just human nature to me
Awatar użytkownika
masterful
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 07-11-2001, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

04-08-2005, 13:03

[quote][i]Wysłane przez Einherjer[/i]
zajezdzalo mocno slipknotem[/quote]

eeee? że co ?
Gdybym dostawał dolara, za każdy mózg, którego nie masz – miałbym jednego dolara
Bastard
zaczyna szaleć
Posty: 154
Rejestracja: 02-07-2004, 14:44
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

04-08-2005, 13:17

[quote][i]Wysłane przez Einherjer[/i]
Hmmm... na pewno nagraja scierwo, the beast nie dalo sie sluchac wiecej niz kilka razy, wszystko jakies znane i popowe, zajezdzalo mocno slipknotem, dla porownania przesluchalem debist i potem zapodalem "people=shit" slipknota (jedyny kawalem ktory mam s.) i w istocie nie bylo roznicy. Tak ze mysle, ze teraz tez nie bedzie - wiec po co to kupowac? Za to ciekawe czy Peter dorobi sobie nowe pasemka, a moze tym razem dojda warkoczyki albo koraliki!? :bang: [/quote]Gdzie Ty Slipknota słyszysz?:) ANI GRAMA S. nie ma w V. Iowa Slipknota wpierdala Vadera w ziemię, a w szczególności Bestię
ODPOWIEDZ