VADER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anzhelmoo
weteran forumowych bitew

Re: VADER

14-05-2024, 22:17

Ja bym się zgodził za darmo w zamian za pokrycie kosztów, zakwaterowania itp. To jednak jednorazowa przygoda, a nie stała praca, a możliwość gry w jednym z najbardziej renomowanych zespołów dm w historii to nie jest coś co każdego dnia się spotyka. A Peter to uczciwy i honorowy człowiek, więc pewnie nie są to jakieś totalne ochłapy.
Często jest tak...że nie, a potem coraz częściej jest tak...że nie, a potem zwykle jest tak...że nie. I potem zostaje już samo nie.
Awatar użytkownika
masterful
postuje jak opętany!
Kontakt:

14-05-2024, 22:24

Na YouTube są może jakieś tutoriale. Jeszcze można spróbować.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów

15-05-2024, 18:54

Anzhelmoo pisze:
14-05-2024, 22:17
Ja bym się zgodził za darmo w zamian za pokrycie kosztów, zakwaterowania itp. To jednak jednorazowa przygoda, a nie stała praca, a możliwość gry w jednym z najbardziej renomowanych zespołów dm w historii to nie jest coś co każdego dnia się spotyka. A Peter to uczciwy i honorowy człowiek, więc pewnie nie są to jakieś totalne ochłapy.

Jeśli ktoś ma umiejętności i ambicje by przebić sie do świadomości ludzi z branży, to taka gratka faktycznie nie zdarza się co dzień, i można postawić wszystko na jedna kartę i zagrać kilka koncertów za przysłowiowe piwo i chleb, plus kąt do spania. Dla kogoś kto dopiero chce wejść w ten świat, to bezcenne doświadczenie - nie dość, że renomowany zespół, więc wszyscy na całym globie prędzej czy później by się dowiedzieli o jego istnieniu, to jeszcze będzie mógł poczuć jak takie życie wygląda. Trasa, droga, żmudne wypakowywanie gratów co wieczór, próby, czekanie, czekanie, czekanie, aż w końcu koncert, półtorej godziny wysiłku i wszystko od nowa. Muzyka to nie tylko imprezowanie do białego rana i ruchanie panienek.

Pamietam jakis wywiad z Mattem Harveyem z Exhumed, jakie odniósł wrażenia po pierwszej profesjonalnej trasie koncertowej u boku Hate Eternal. Był zdziwiony jak wygodnie jest w Nightlinerze, że były posiłki,hotele, bla bla bla. Wcześniej jak mówił jechały trzy kapele w jednym rozpieprzającym się vanie, wszyscy spoceni, a pomiędzy siedzeniami walał się sprzęt i resztki pizzy.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator

15-05-2024, 19:06

mocny2_3 pisze:
10-05-2024, 22:51

Wracam do tego koncertu praktycznie co tydzień.Jeden z najlepiej zagranych i brzmiących koncertów jakie widziałem.Wszystko tu sie zgadza.Ponoć Piter już kilka razy zgłaszał by właściciel kanału usunął to z YT ale z tego co czytałem właściciel ma wyjebane i koncert sobie wisi cały czas.Niech wisi bo jest zajebisty
No, tu jeszcze jest death metal, nie to co na ostatniej, jubileuszowej trasie ze szczekającym Generałem i kombatanckimi opowieściami o starych karabinach w miejsce nieustannego napierdolu :D
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ