CRUCIFIER (USA)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
vomit

Re: CRUCIFIER (USA)

15-11-2008, 22:22

Maleficio pisze:Crucifier to kult

A zona Cazzuzu ma najwieksze cycki na swiecie jakie widzialem....
Obrazek


ale pasztet :lol:
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: CRUCIFIER (USA)

16-11-2008, 00:57

Co chcesz,Stany,Stany-fajowa jazda :lol:
Death Dwells in Love
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: CRUCIFIER (USA)

16-11-2008, 18:41

crucifier. kocham. mam unparalleled majesty i by disgrace of god, do których to kaset modlę się regularnie. pełną płytkę też mam, ale się do niej nie modlę, bo choć jest potężna, to nawet w najmniejszym stopniu nie tak potężna jak te do których się modlę bo są przepotężne.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

Re: CRUCIFIER (USA)

16-11-2008, 18:45

Dokładnie! Nowe dokonania sa zajebcze,ale do starych megazajebistych demówek nie maja startu!
Death Dwells in Love
DCI Hunt

Re: CRUCIFIER (USA)

10-07-2009, 11:01

CRUCIFIER rządzi :mrgreen: Lubię wszystko co nagrali z lekkim naciskiem na demosy, ale 'Stronger Than Passing Time' to i tak zajebista płyta. Słyszał już ktoś 'Trampled Under Cloven Hooves'? To wyszło tylko jako mLP?
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: CRUCIFIER (USA)

10-07-2009, 11:39

Tak, ja już słyszałem ale tylko raz.. nie wiem czy wyszło to na CD, raczej chyba nie. A muza to nic nowego, po prostu Crucifier... nekrobrzmienie i wokale z grobu:) Ale żadna rewelacja.
DCI Hunt

Re: CRUCIFIER (USA)

10-07-2009, 11:45

Maleficio pisze:Tak, ja już słyszałem ale tylko raz.. nie wiem czy wyszło to na CD, raczej chyba nie. A muza to nic nowego, po prostu Crucifier... nekrobrzmienie i wokale z grobu:) Ale żadna rewelacja.
Nie oczekuję, że nagrają płytę dekady ;) W tym wypadku
Maleficio pisze:nic nowego, po prostu Crucifier
to juz dobra rekomendacja :lol:
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: CRUCIFIER (USA)

15-08-2009, 20:32

Zajebisty zespół! Mimo ciągłej ewolucji, zmian w składzie i upływu lat ciągle zachowuje tego samego ducha! Ba, mało tego, powiem że nawet materiał z pełnej płyty bardziej mi się podoba niż z demos, to jak wpadają w mordercze tempa, te trochę dłuższe instrumentalne patenty po prostu rozpierdalają mnie na kawałki! Fakt, płyta jest dość długa (50 minut), ale za chuja nie można się przy niej nudzić! Nowa MLP miażdży, szkoda tylko że to taki krótki kawałek plastiku i co chwilę trzeba go przekładać, ale przynajmniej daje uzasadnione nadzieje że amerykanie jeszcze przypierdolą long plejem!
DCI Hunt

Re: CRUCIFIER (USA)

21-03-2011, 20:04

Przeglądając dziś jakieś stare papierzysko Krajewskiego, natknąłem się na stronę poświęconą Crucifier i nagle poczułem przeogromną potrzebę przypomnienia sobie któregokolwiek materiału Granta. Padło na "Stronger Than Passing Time" i muszę przyznać, że nie doceniałem tej płyty. Jasne, programowo "zajebista", podobała się od początku itd, ale teraz słucham tego po dłuższej przerwie i jest to, rozumisz, miazga totalna! Teraz czekam aż "Trampled under Cloven Hooves" wyjdzie w końcu na CD. Sova, może byś się tym zainteresował? ten tego...
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: CRUCIFIER (USA)

27-11-2016, 11:32

Dają oznaki życia: "Last song for the album Thy Sulfur Throne On High is completed. Nine tracks of blasphemy ready to be recorded and unleashed!"
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: CRUCIFIER (USA)

23-06-2018, 16:39

Szczegóły dotyczące nowego albumu, w tym trochę muzyki:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10814
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: CRUCIFIER (USA)

25-06-2018, 14:09

Pacjent pisze:Szczegóły dotyczące nowego albumu, w tym trochę muzyki:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapewne najlepsze co mieli do nagrania to już nagrali, niemniej jednak czekam.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3350
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: CRUCIFIER (USA)

25-06-2018, 15:34

dziwne ze on ma czas nagrywac cos w ogole, bo odkad co jakis czas od paru lat zagladam na jego profil na fb, to wpierdala 8 milionow postow na dzien

to chyba troche taki typowy amerykanski debil jest, no nie?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: CRUCIFIER (USA)

25-06-2018, 18:08

yossarian84 pisze:dziwne ze on ma czas nagrywac cos w ogole, bo odkad co jakis czas od paru lat zagladam na jego profil na fb, to wpierdala 8 milionow postow na dzien

to chyba troche taki typowy amerykanski debil jest, no nie?
Tak wygląda.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: CRUCIFIER (USA)

05-10-2018, 12:52

Harlequin pisze:Nowy album do nabycia:

http://deathrune-records.com/bandcamp/
a jak to jest z tymi przenosinami wytwórni do Polski? ktoś coś wie?
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10814
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: CRUCIFIER (USA)

05-10-2018, 13:05

KAKAESIAK pisze:
Harlequin pisze:Nowy album do nabycia:

http://deathrune-records.com/bandcamp/
a jak to jest z tymi przenosinami wytwórni do Polski? ktoś coś wie?
Podobno do Wrocka ma się przenieśc, ale kiedy/lub czy to już zrobił to nie wiadomo chyba

edtit: na pejsbukowym profilu Matta take info z 24 września:
DEATHRUNE RECORDS RELOCATED TO POLAND !

Have recently relocated to Wroclaw / Breslau in Poland, so from now on all Deathrune's activities will be handled from Poland. This will mean a big improvement in many aspects as now I count with a polish friend's help for mailorder duties so all deliveries will take place much faster than before.. also, shipping costs will gonna be much lower as Poland has much better post rates. All in all, this has been a step forward. Feel welcome to visit: http://www.deathrune-records.com" onclick="window.open(this.href);return false; and place some order to experience the new postage costs.
soplus
zaczyna szaleć
Posty: 117
Rejestracja: 20-02-2016, 11:00

Re: CRUCIFIER (USA)

05-10-2018, 13:44

Harlequin pisze:
KAKAESIAK pisze:
Harlequin pisze:Nowy album do nabycia:

http://deathrune-records.com/bandcamp/
a jak to jest z tymi przenosinami wytwórni do Polski? ktoś coś wie?
Podobno do Wrocka ma się przenieśc, ale kiedy/lub czy to już zrobił to nie wiadomo chyba

edtit: na pejsbukowym profilu Matta take info z 24 września:
DEATHRUNE RECORDS RELOCATED TO POLAND !

Have recently relocated to Wroclaw / Breslau in Poland, so from now on all Deathrune's activities will be handled from Poland. This will mean a big improvement in many aspects as now I count with a polish friend's help for mailorder duties so all deliveries will take place much faster than before.. also, shipping costs will gonna be much lower as Poland has much better post rates. All in all, this has been a step forward. Feel welcome to visit: http://www.deathrune-records.com" onclick="window.open(this.href);return false; and place some order to experience the new postage costs.

Już się przeniósł, w zeszłym tygodniu przyszła mi koszulka - na kopercie był już adres z Wrocławia.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10814
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: CRUCIFIER (USA)

05-10-2018, 13:45

Sopel, a koszty wysyłki polskie czy hiszpanskie sobie liczy jegomosć?
soplus
zaczyna szaleć
Posty: 117
Rejestracja: 20-02-2016, 11:00

Re: CRUCIFIER (USA)

05-10-2018, 13:46

Harlequin pisze:Sopel, a koszty wysyłki polskie czy hiszpanskie sobie liczy jegomosć?
Jeszcze hiszpańskie bo zamawiałem przed przeprowadzką.
ODPOWIEDZ