INFERNAL WAR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gezolucifer
rozkręca się
Posty: 93
Rejestracja: 23-01-2005, 01:40
Lokalizacja: Częstochowa

INFERNAL WAR

30-04-2005, 00:04

Nie chce mi sie powtarzac, ale Terrorfront zabija ! Okladka jest oldskulowa, plonaca jasna gora jest git:dev:
Mam zamiar, sie najebac z chlopakami, na okolicznosc ukazania sie plyty, a Ty Jajo nie boisz sie ze bozia sie obrazi, ze sluchasz takiej muzy ?:P
H E L L U V A A G I T A T O R
Awatar użytkownika
helmik
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 13-12-2003, 16:45
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki

30-04-2005, 00:20

wrzuci ktos skana tej okladki na forum?
Awatar użytkownika
Doktur Potfur
rozkręca się
Posty: 49
Rejestracja: 03-01-2005, 21:50
Lokalizacja: Warschau

08-06-2005, 09:32

Max...a co wtedy się stanie z moim zdjęciem? :(
Awatar użytkownika
Wieczor
zaczyna szaleć
Posty: 127
Rejestracja: 05-01-2004, 23:35
Lokalizacja: Częstochowa

08-06-2005, 10:49

[quote][i]Wysłane przez przystojniak[/i]

nie pisz nic, jesteś z częstochowy i masz od dzisiaj materiał, ja jestem z drugiego końca kraju i album (oczywiście na przepałce) miałem w miesiąc po nagraniu:hahaha: [/quote]

ale ty kurwa glupi jestes :shoot1::krzeslo:
"Jak długo będziesz po stronie tej stał? Jak długo będziesz w obronę brał krzyż? Jak długo będziesz nawracał do zła? Jak długo możesz oszustwem tym żyć?"
Awatar użytkownika
Syndrom
starszy świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 15-05-2005, 02:12
Lokalizacja: Częstochowa

09-06-2005, 20:42

mam w końcu kurwa mam. Płyta rządzi, poprostu zabija. Genialne solówki rozpierdalają łeb od środka, a teksty.... manifest antychrześcijański w najczystszej postaci...

Be a Slave or be a Lord :hdbng::hdbng:
Najlepszą rzeczą jaką kościół wprowadził do życia są heretycy
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

09-06-2005, 22:12

taaaa plyta jest zajebista i rozpierdala, mam tylko jedno ale (Ale to byly dwie jedna dawala a druga nie, jak mawiala kumpela ze studiow) brzmienie mogloby byc bardziej niszczace, bardziej potezne, w sumie Radioaktywni to nie Hendrix...
Awatar użytkownika
Syndrom
starszy świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 15-05-2005, 02:12
Lokalizacja: Częstochowa

09-06-2005, 22:39

racja, jedyne do czego można sie przyczepić to brzmienie... Na splicie z Warheads wydawało sie bardziej "potężne" no i album jest troche przykrótki, ale dzięki temu z większym utęsknieniem bede wyczekiwał nastrepnego albumu

Infernal War rządzi !!!:piwko:
Najlepszą rzeczą jaką kościół wprowadził do życia są heretycy
Awatar użytkownika
Wieczor
zaczyna szaleć
Posty: 127
Rejestracja: 05-01-2004, 23:35
Lokalizacja: Częstochowa

09-06-2005, 22:52

[quote][i]Wysłane przez Syndrom[/i]
raNa splicie z Warheads
[/quote]

Warhead

Szatan kurwa rządzi !!!! :dev::hdbng:
"Jak długo będziesz po stronie tej stał? Jak długo będziesz w obronę brał krzyż? Jak długo będziesz nawracał do zła? Jak długo możesz oszustwem tym żyć?"
Awatar użytkownika
Syndrom
starszy świeżak
Posty: 29
Rejestracja: 15-05-2005, 02:12
Lokalizacja: Częstochowa

09-06-2005, 23:14

[quote][i]Wysłane przez Wieczor[/i]
[quote][i]Wysłane przez Syndrom[/i]
raNa splicie z Warheads


Warhead[/quote]

sorry Warhead
:-D:-D przycisk "s" jest niedaleko d a po drugim winie to już bardzo niedaleko :-D:P ale Infernale to wydażenie roku 2005 :perka::perka::piwko:
Najlepszą rzeczą jaką kościół wprowadził do życia są heretycy
Awatar użytkownika
Nunfucker
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 04-05-2004, 14:43

10-06-2005, 04:47

Pomijając wszelkie niuanse brzmieniowo-czasowo-chuj wie jakie,nowy Infernal War pozamiatał mym ciałem z taką siłą,z jaką Tajami pozamiatało tsunami
Suck my dick you old whore!
Awatar użytkownika
Doktur Potfur
rozkręca się
Posty: 49
Rejestracja: 03-01-2005, 21:50
Lokalizacja: Warschau

04-07-2005, 16:11

Mario, może chodzi o intensywność materiału i stąd to porównanie? Przecież Marduk jako przedstawiciele szwedzkiej sceny bm swego czasu równo napierdalali. Innej opcji nie widzę. Tak czy inaczej, "Terrorfront" nieźle rozpierdala.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

04-07-2005, 16:42

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Taki Marduk powinien rozgrzewac koncerty przed Infernal War - na Terrorfront jest trzy razy wiecej jadu, bluznierstwa i energi niz [b]na ostatnich czterech[/b] plytach Szwedow, razem wzietych. Nie wiem skad akurat wzielo mi sie to porownanie... [/quote]

proszę się odpierdolić od Panzer Division :p. Zmień 'czterech' na 'trzech' i będzie git :)
Awatar użytkownika
Nunfucker
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 04-05-2004, 14:43

04-07-2005, 16:51

Moim zdaniem na nowej płycie bliżej im do Angelcorpse,niz Marduk,chociaż czasem Marduka bardzo mocno słychać.No i chwilami jest też Belphegor
Suck my dick you old whore!
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

04-07-2005, 17:48

[quote][i]Wysłane przez Morph[/i]
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Taki Marduk powinien rozgrzewac koncerty przed Infernal War - na Terrorfront jest trzy razy wiecej jadu, bluznierstwa i energi niz [b]na ostatnich czterech[/b] plytach Szwedow, razem wzietych. Nie wiem skad akurat wzielo mi sie to porownanie... [/quote]
proszę się odpierdolić od Panzer Division :p. Zmień 'czterech' na 'trzech' i będzie git :) [/quote]
Popieram. Nie chce mi się wierzyć, że jest to bardziej intensywne od wspomnianej płyty Marduk.
Z twórczości Infernal War słyszałem tylko to wydawnictwo ze zdjęciem sterty zwłok na okładce i nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia. Szybkie (nawet bardzo) było i precyzyjne, porządnie brzmiało, ale wszystkie utwory zlewały mi się w jedno. Nie znalazłem tam wystarczającej liczby zalet, żeby wydać 30 złotych.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Brutalize666
zaczyna szaleć
Posty: 116
Rejestracja: 26-03-2004, 13:18

04-07-2005, 18:16

[quote][i]Wysłane przez Maniek z bagien[/i]
[quote][i]Wysłane przez Morph[/i]
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Taki Marduk powinien rozgrzewac koncerty przed Infernal War - na Terrorfront jest trzy razy wiecej jadu, bluznierstwa i energi niz [b]na ostatnich czterech[/b] plytach Szwedow, razem wzietych. Nie wiem skad akurat wzielo mi sie to porownanie... [/quote]
proszę się odpierdolić od Panzer Division :p. Zmień 'czterech' na 'trzech' i będzie git :) [/quote]
Popieram. Nie chce mi się wierzyć, że jest to bardziej intensywne od wspomnianej płyty Marduk.
Z twórczości Infernal War słyszałem tylko to wydawnictwo ze zdjęciem sterty zwłok na okładce i nie zrobiło na mnie specjalnego wrażenia. Szybkie (nawet bardzo) było i precyzyjne, porządnie brzmiało, ale wszystkie utwory zlewały mi się w jedno. Nie znalazłem tam wystarczającej liczby zalet, żeby wydać 30 złotych. [/quote]

To nowe wydawnictwo jest dużo lepsze od "Infernal ss" który i tak bardzo mi sie podobał.Kompozycje sa ciekawe i maja ognia! Dla mnie zajebista płytka. Nigdy nie uwazalem sie za fana black metalu ale ci kolesie przekonuja mnie swoim napierdalaniem w 100%.Pałker i wypasione solosy najbardziej mi sie podobaja.Czekam na kolejny gig w poznaniu.
ODPOWIEDZ