HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9361
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

03-04-2024, 18:33

Był sobie na początku lat 00's taki band grający death metal, skład niemalże anonimowy (jedynie pałker to znana postać) wypuścił jedno demo, zebrało ono sporo pozytwnych recenzji (porównania m. in. do świecącego wtedy triumfy Yatteringa) i po paru wywiadach zespół rozpizł się i przepadł. Kiedyś szukałem nagrań ale po latach wszyscy mieli go gdzieś i nikt nie wyraża nawet śladowej chęci uwiecznienia tego dla potomnych. Jeden wałek znalazł się również na składu Horna Magazine ale też do niego nie dotarałem wiec pytanie - ktoś ma? Kto słyszał? Czy po latach to zapomniana perła krajowego DM czy też hord jakich wiele i dać sobie spokój? Liczę na coś przynajmniej tak dobrego jak jednostrzałowcy z krajowego Necropsy co to mieli podobny przebieg 'kariery'.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13222
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

03-04-2024, 18:50




;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9361
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

03-04-2024, 19:26

Dzięki ale po nagraniach live cięzko powiedzieć, na pewno jest w tym potencjal tylko jak się sprawdził w studio, w normalnych warunkach?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9626
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

03-04-2024, 21:23

^to spróbuj zapytać na last.fm użytkownika headless666, który ma w historii odsłuchania demo Headless i dodał na stronie last.fm zdjęcie ostrowieckiego Headless. Był też na co najmniej dwóch koncertach Headless w różnych miastach. To nadal aktywne konto i obstawiam, że może mieć coś wspólnego z zespołem Headless ;-)

Edit: widzę, że to były wokalista.
Ostatnio zmieniony 03-04-2024, 21:29 przez uglak, łącznie zmieniany 1 raz.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 13222
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

03-04-2024, 21:29

albo uderzyć do bebniarza który ponoć gdzieś tam grał ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
tomder
zaczyna szaleć
Posty: 231
Rejestracja: 26-09-2013, 17:08

Re: HEADLESS (PL, Ostrowiec Świętokrzyski)

20-05-2024, 22:41

uglak pisze:
03-04-2024, 21:23
^to spróbuj zapytać na last.fm użytkownika headless666, który ma w historii odsłuchania demo Headless i dodał na stronie last.fm zdjęcie ostrowieckiego Headless. Był też na co najmniej dwóch koncertach Headless w różnych miastach. To nadal aktywne konto i obstawiam, że może mieć coś wspólnego z zespołem Headless ;-)

Edit: widzę, że to były wokalista.
To były wokalista Headless- zakapior bodajże.
Demko gdzieś miałem od nich. Jak na tamte lata było to przyzwoite demo. Wyraźne inspiracje Yattering, Vader czy też Cannibal Corpse.
ODPOWIEDZ