CABINET

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
szczylun
zahartowany metalizator
Posty: 3399
Rejestracja: 20-02-2018, 23:15

CABINET

02-03-2024, 22:44

Matthew Schott to jegomość z juesej, właściciel Bloody Mountain Records, gdzie realizuje swe muzyczne ambicje.

Obrazek

Za wszystko odpowiada w Garden of Hesperides, Sxuperion, CABINET...a do spółki z innymi zwyrolami rzępoli w Valdur, Oreamnos...a tu troche o CABINET...

Chyba najbardziej chory i odrażający projekt tego jegomościa wystartował w roku 2021 epą ''Decomposing Hexahedronic Seplophobia'',
na której znalazło się 5 numerów (zamkniętych w niespełna 27 min.)...gęsto, duszno, brutalnie i obrzydliwie...tak przedstawia się Cabinet...


...następne 2 materiały to pełne albumy, i ukazują się w 2022 roku... ''Claustrophobic Dysentery'' i ''Pt. III: Get in... (Enter the Cabinet)''...jeśli ktoś pokochał śmierdzący debiut, to tutaj płyny ustrojowe pocieką mu radośnie wszystkimi otworami...





...w ubiegłym roku mastermind tego zjebanego przedsięwzięcia rzyga epą nazwaną wyszukanie E.P....



...i tak dobrnęliśmy do dnia dzisiejszego, kiedy to możemy z uśmiechem na ryjach krzywdzić siebie (i somsiadów) dźwiękami płynącymi z najnowszego dzieła - ''Hydrolysated Ordination''...(premiera wczoraj)... Panowie, oto jest :sarcasm1: Liquefied Death Metal...

lucyber
rozkręca się
Posty: 35
Rejestracja: 19-02-2018, 15:28

Re: CABINET

03-03-2024, 11:23

CABINET - znakomite obrzydlistwo.Czy w naszym pięknym kraju zajmuje się ktoś dystrybucją CD z Bloody Mountain Records ?
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6743
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: CABINET

09-03-2024, 16:04

^ a jakie mocarne obrzydlistwo!!! :evil:
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8046
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: CABINET

11-03-2024, 01:39

Jeśli Chłopaki będziecie chcieli coś zamówić to ja bardzo chętnie. Kompletny zespół. Kompletna choroba. Kolega Dude dzięki Tobie się tym zaraziłem. Po stokroć dzięki.
ODPOWIEDZ