GRUZJA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 10:49

Co tylko zechcesz, jeśli tylko Cię to bawi i urządza - przecież cokolwiek napiszesz, to prawda wyryta w kamieniu.
Robisz Gruzji większą reklamę w ostatniej dobie, niż ja przez ostatnie 2 lata. Dziękuję w imieniu fanboyów zespołu. :*
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2554
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: GRUZJA

15-09-2021, 10:52

to zarzucanie, że coldwave z krzykami i to nie prawdziwa i czysta gatunkowa muzyka to trochę tak jakby się odnieść do hajpowanego przez Ciebie Tomku ostatniego Turnstile (bdb płyta swoją drogą) - pedały, chuj nie HC, jak tego można słuchać, prawdziwe HC to był Slapshot i Agnostic Front. komuś się podoba, komuś nie, tyle. ziomki z Gruzji to też raczej niespecjalnie się na coś silą, dużo ludzi gra se to na co ma ochotę na dany moment.
rzułf
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 10:54

Otóż to. Niby proste, ale jednak ktoś łapie haczyk i analizuje low quality bait.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 10:54

Sybir pisze:
15-09-2021, 10:49
Co tylko zechcesz, jeśli tylko Cię to bawi i urządza - przecież cokolwiek napiszesz, to prawda wyryta w kamieniu.
Robisz Gruzji większą reklamę w ostatniej dobie, niż ja przez ostatnie 2 lata. Dziękuję w imieniu fanboyów zespołu. :*
Śmiem wątpić.

Mam nadzieję, że odwiodę od łapania się na ten projekt, bo zespołem bym tego nie nazwał, tak po przemyśleniach.

ps. Na całe szczęście coraz wiecej jest osób, co wyłączają facebooka, a wybiera wedle swojego gustu, a nie pod podpowiedzi. Moim zdaniem w zalewie dobrych rzeczy, to coś nie miałoby w innym razie racji bytu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:00

wonsz pisze:
15-09-2021, 10:52
to zarzucanie, że coldwave z krzykami i to nie prawdziwa i czysta gatunkowa muzyka to trochę tak jakby się odnieść do hajpowanego przez Ciebie Tomku ostatniego Turnstile (bdb płyta swoją drogą) - pedały, chuj nie HC, jak tego można słuchać, prawdziwe HC to był Slapshot i Agnostic Front. komuś się podoba, komuś nie, tyle. ziomki z Gruzji to też raczej niespecjalnie się na coś silą, dużo ludzi gra se to na co ma ochotę na dany moment.
Właśnie uważam, że są jak witaminD, zawsze "wyluzowani", ale jednakowoż z gumą spiętą - na fejm. O tym mówię. Bo tak ludzi nie znam, i może się dobrze bawią muzyką, tym co robią i co się o nich pisze. Jest to możliwe, bo po twarzach wyglądają na bystrzaków. Ale, jakaby mieli wysrane, nie byłoby tej promocji, klipów i całej masy otoczki. Muzyka sama by się obroniła. Chyba, że dają za dużą swobodę wytwórni. Tego nie wiem. Ja mam akurat cofę, jak czytam te przezabawne wywiady i oglądam te foty. Odnoszę wrażenie, że kreacja przesłania to co powinno być najważniejsze.

Co do Turnstile. Nie ta liga. Jakby była ta sama to bym grzecznie przeprosił. W ramach tamtego gatunku to skok z bani na głęboką wodę. A tych pseudo śmieszków tylko podrygi w rytm coldwave, co samo w sobie jest już żałosne. Jak ten kower nergala kjurów. Nie ma innych mniej oczywistych, kroków do przodu?

Na marginesie z chęcią poczytam co takiego jest w tym projekcie, czego nie ma, nie było np. w Polsce? Zakładam, że się mylę, i może czegoś nie dostrzegam. Może mi to pajacowanie coś przesłania. Na pewno przesłania mi obrona fanbjowa Michała, że, hahah, dałeś się wkręcić, haha. Niestety tak odbieram słuchaczy tego zespołu. Co pewnie szkodliwe jest, bo sam widziałem, że na ich koncert szli mali i duzi. Ale teksty, że, "robisz więcej niż ja przez 2 lata", mogą świadczyć, że nie chodzi w tym projekcie o to o co powinno chodzić.

Zresztą ta cała dyskusja do tego się sprowadza. De facto jedynie ozob, coś tam zahaczył. Na zasadzie przełożenia na innych ruskich. Że tam nudy, znane i nielubiane, przez niego, a tu nieznane i już polubione. Ok. A tak poza tym, to huj wie skąd taki fejm idzie za nimi/ ja swoje przypuszczenia zamieściłem powyżej.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:10

Sęk w tym, że dostrzegasz coś, czego nie ma, interpretujesz trolling i lqb (co już jest mega kuriozalne, ale szanuję, bo poprawia mi to humor), a bekę od zarania mylisz z obroną. Niebo Ci się pomyliło z gwiazdami odbijającymi się w tafli wody, kol. Ascetic. :)
Napisz jeszcze, o co powinno chodzić w tym projekcie, najlepiej od razu kolesiom z Gruzji. To szalenie ciekawy koncept.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:13

Zespół Aspergera się to chyba nazywa :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:16

Sybir pisze:
15-09-2021, 11:10
Sęk w tym, że dostrzegasz coś, czego nie ma, interpretujesz trolling i lqb (co już jest mega kuriozalne, ale szanuję, bo poprawia mi to humor), a bekę od zarania mylisz z obroną. Niebo Ci się pomyliło z gwiazdami odbijającymi się w tafli wody, kol. Ascetic. :)
Napisz jeszcze, o co powinno chodzić w tym projekcie, najlepiej od razu kolesiom z Gruzji. To szalenie ciekawy koncept.
Mnie to nie bawi. Zresztą z tym pseudotrollingiem wchodzisz w pozycję, klasycznie właśnie pod ten zespół, ułożoną. Czyli jak wcześniej jesteś produktem tego wytworu. Nic a nic się tutaj nie mylę. A jak czytam, że toczysz bekę a nic nie bronisz, to już takich mieliśmy. Też klasyka. Tego miejsca. Zamiast przyznać, że masz zjebany gust i tyle, to brniesz w pierdololo.

ps. Jak się zdecydujesz na post, co takiego tam jest, czego nie widzę, to napisz. Bo na razie pływasz, a właściwie nurkujesz bez tlenu.
Ostatnio zmieniony 15-09-2021, 11:19 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:17

Bloodcult pisze:
15-09-2021, 11:13
Zespół Aspergera się to chyba nazywa :)
Gruzja zmienia nazwę?
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:18

Przestań szkalować Gruzję !
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:19

Nihuja!
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:19


Ascetic pisze:
Sybir pisze:
15-09-2021, 11:10
Sęk w tym, że dostrzegasz coś, czego nie ma, interpretujesz trolling i lqb (co już jest mega kuriozalne, ale szanuję, bo poprawia mi to humor), a bekę od zarania mylisz z obroną. Niebo Ci się pomyliło z gwiazdami odbijającymi się w tafli wody, kol. Ascetic. :)
Napisz jeszcze, o co powinno chodzić w tym projekcie, najlepiej od razu kolesiom z Gruzji. To szalenie ciekawy koncept.
Mnie to nie bawi. Zresztą z tym pseudotrollingiem wchodzisz w pozycję, klasycznie właśnie pod ten zespół, ułożoną. Czyli jak wcześniej jesteś produktem tego wytworu. Nic a nic się tutaj nie mylę. A jak czytam, że toczysz bekę a nic nie bronisz, to już takich mieliśmy. Też klasyka. Tego miejsca. Zamiast przyznać, że masz zjebany gust i tyle.
I agree, Vietnam draftee. Frank Zappa miał rację.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:21

Sybir pisze:
15-09-2021, 11:19
Ascetic pisze:
Sybir pisze:
15-09-2021, 11:10
Sęk w tym, że dostrzegasz coś, czego nie ma, interpretujesz trolling i lqb (co już jest mega kuriozalne, ale szanuję, bo poprawia mi to humor), a bekę od zarania mylisz z obroną. Niebo Ci się pomyliło z gwiazdami odbijającymi się w tafli wody, kol. Ascetic. :)
Napisz jeszcze, o co powinno chodzić w tym projekcie, najlepiej od razu kolesiom z Gruzji. To szalenie ciekawy koncept.
Mnie to nie bawi. Zresztą z tym pseudotrollingiem wchodzisz w pozycję, klasycznie właśnie pod ten zespół, ułożoną. Czyli jak wcześniej jesteś produktem tego wytworu. Nic a nic się tutaj nie mylę. A jak czytam, że toczysz bekę a nic nie bronisz, to już takich mieliśmy. Też klasyka. Tego miejsca. Zamiast przyznać, że masz zjebany gust i tyle.
I agree, Vietnam draftee. Frank Zappa miał rację.
Na mnie akurat ta technika jest nieskuteczna.

Było powyżej:

ps. Jak się zdecydujesz na post, co takiego tam jest, czego nie widzę, to napisz. Bo na razie pływasz, a właściwie nurkujesz bez tlenu.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:22

Przestań szkalować Sybira !
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:24

Niech będzie.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:24

Ascetic pisze:Na mnie akurat ta technika jest nieskuteczna.
No, widać, widać - od kilkunastu godzin. :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:25

Sybir pisze:
15-09-2021, 11:24
Ascetic pisze:Na mnie akurat ta technika jest nieskuteczna.
No, widać, widać - od kilkunastu godzin. :D
Jakbyś nie robił ze mnie naganiacza, to byłby już dawno po temacie :lol:
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:27

Naganiacza? Ja chcę zrobić z Ciebie menago Gruzji, bo przecież błądzą. :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16162
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:36

Jprdl, tyle paplania, w tym po nocy, a trzeba było tak od razu . Żółwik, czekam na kontrakt 👊
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10282
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: GRUZJA

15-09-2021, 11:42

Wiesz, trzeba było zrobić ten try-out. Nie gniewaj się.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ