Behemoth v.2

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

04-10-2022, 22:29

Ja pierdolę, jaka ta płyta jest żadna. Po chuj nagrywać taką muzykę, która nie jest ani z serca, ani z wątroby, ani z jaja? Można nie lubić np. Demigod, ale nie można temu albumowi odmówić tego, że był JAKIŚ - masz o tej płycie opinię, wywołała ona w tobie jakieś emocje, była czymś co zaistniało w świadomości, to było COŚ. Ja uwielbiam do Demigod wracać, bo mam do niego dowiązane emocje. A jaki jest najnowszy album Behemotha? Nie wiadomo jaki jest. Muzyka z generatora muzyki. Co zaproponował Behemoth na The Satanist - każdy mniej więcej potrafi powiedzieć. A co zaproponował na Opvs Contra Natvram - chuj wie. To jest metal, musisz zrobić coś wyraziście, musisz wyjechać za linię, złamać schematy, musisz dojebać. Czymś, czymkolwiek. Pułapka twórców, którzy muszą ciągle tworzyć, by pozostać na widoku. Tworzenie polega m.in. na pobudzaniu wyobraźni. Pokażcie mi takiego fana muzyki, który powie, że ta płyta mu zrobiła kuku w głowie - nie ma takich ludzi. Nie wiem w zasadzie, co ja chcę nagrać, ale muszę coś nagrać. Teraz będziemy tacy trochę miejscy, trochę społeczno-polityczni w tekstach, troszkę zmienimy klimacik, zamiast w kościele zagramy se w centrum miasta. A za 3 lata się pomyśli i wymyśli nowe oblicze. Tylko tą muzykę jebaną jeszcze musimy nagrywać, ja pierdolę jak mi się nie chce. Rzemiosło muzyczne, koszmar. Jakieś światełko jest w kawałkach 'Disinheritance' i 'Off to War!' - ale to za mało. I jakieś do bólu przewidywalne obsrane wywiady Pana Artysty o polskim kościele i społeczeństwie i że chcieliśmy pojechać do Kijowa, ale jednak nie pojechaliśmy. Dużo formy, mało treści. Jebać.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

11-10-2022, 18:09

Screenshot_20220731-183517.png
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

11-10-2022, 19:04

A już myślałem, że ktoś wstawił Tik-Toka Nergala...
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
Damon
rozkręca się
Posty: 61
Rejestracja: 02-05-2018, 16:26
Lokalizacja: Poznań

Re: Behemoth v.2

11-10-2022, 22:50

DeadButDreaming pisze:
04-10-2022, 22:29
Ja pierdolę, jaka ta płyta jest żadna. Po chuj nagrywać taką muzykę, która nie jest ani z serca, ani z wątroby, ani z jaja? Można nie lubić np. Demigod, ale nie można temu albumowi odmówić tego, że był JAKIŚ - masz o tej płycie opinię, wywołała ona w tobie jakieś emocje, była czymś co zaistniało w świadomości, to było COŚ. Ja uwielbiam do Demigod wracać, bo mam do niego dowiązane emocje. A jaki jest najnowszy album Behemotha? Nie wiadomo jaki jest. Muzyka z generatora muzyki. Co zaproponował Behemoth na The Satanist - każdy mniej więcej potrafi powiedzieć. A co zaproponował na Opvs Contra Natvram - chuj wie. To jest metal, musisz zrobić coś wyraziście, musisz wyjechać za linię, złamać schematy, musisz dojebać. Czymś, czymkolwiek. Pułapka twórców, którzy muszą ciągle tworzyć, by pozostać na widoku. Tworzenie polega m.in. na pobudzaniu wyobraźni. Pokażcie mi takiego fana muzyki, który powie, że ta płyta mu zrobiła kuku w głowie - nie ma takich ludzi. Nie wiem w zasadzie, co ja chcę nagrać, ale muszę coś nagrać. Teraz będziemy tacy trochę miejscy, trochę społeczno-polityczni w tekstach, troszkę zmienimy klimacik, zamiast w kościele zagramy se w centrum miasta. A za 3 lata się pomyśli i wymyśli nowe oblicze. Tylko tą muzykę jebaną jeszcze musimy nagrywać, ja pierdolę jak mi się nie chce. Rzemiosło muzyczne, koszmar. Jakieś światełko jest w kawałkach 'Disinheritance' i 'Off to War!' - ale to za mało. I jakieś do bólu przewidywalne obsrane wywiady Pana Artysty o polskim kościele i społeczeństwie i że chcieliśmy pojechać do Kijowa, ale jednak nie pojechaliśmy. Dużo formy, mało treści. Jebać.
Zajebista recenzja. Spodziewałem się prawie każdego zdania... :sarcasm1: Nawet nie włączałem tej płyty.
Nawet nie dokończyłem słuchania poprzedniego "albumu", The Satanist też mnie irytował.
Przerażające jak można nisko upaść, zjebać tyle dokonań. Za darmo bym nie poszedł na koncert, a kiedyś było fajnie.
Awatar użytkownika
Asia Tuchaj-Bejowicz
postuje jak opętany!
Posty: 521
Rejestracja: 19-02-2018, 08:52

Re: Behemoth v.2

12-10-2022, 01:17

Damon pisze:
11-10-2022, 22:50
DeadButDreaming pisze:
04-10-2022, 22:29
Ja pierdolę, jaka ta płyta jest żadna. Po chuj nagrywać taką muzykę, która nie jest ani z serca, ani z wątroby, ani z jaja? Można nie lubić np. Demigod, ale nie można temu albumowi odmówić tego, że był JAKIŚ - masz o tej płycie opinię, wywołała ona w tobie jakieś emocje, była czymś co zaistniało w świadomości, to było COŚ. Ja uwielbiam do Demigod wracać, bo mam do niego dowiązane emocje. A jaki jest najnowszy album Behemotha? Nie wiadomo jaki jest. Muzyka z generatora muzyki. Co zaproponował Behemoth na The Satanist - każdy mniej więcej potrafi powiedzieć. A co zaproponował na Opvs Contra Natvram - chuj wie. To jest metal, musisz zrobić coś wyraziście, musisz wyjechać za linię, złamać schematy, musisz dojebać. Czymś, czymkolwiek. Pułapka twórców, którzy muszą ciągle tworzyć, by pozostać na widoku. Tworzenie polega m.in. na pobudzaniu wyobraźni. Pokażcie mi takiego fana muzyki, który powie, że ta płyta mu zrobiła kuku w głowie - nie ma takich ludzi. Nie wiem w zasadzie, co ja chcę nagrać, ale muszę coś nagrać. Teraz będziemy tacy trochę miejscy, trochę społeczno-polityczni w tekstach, troszkę zmienimy klimacik, zamiast w kościele zagramy se w centrum miasta. A za 3 lata się pomyśli i wymyśli nowe oblicze. Tylko tą muzykę jebaną jeszcze musimy nagrywać, ja pierdolę jak mi się nie chce. Rzemiosło muzyczne, koszmar. Jakieś światełko jest w kawałkach 'Disinheritance' i 'Off to War!' - ale to za mało. I jakieś do bólu przewidywalne obsrane wywiady Pana Artysty o polskim kościele i społeczeństwie i że chcieliśmy pojechać do Kijowa, ale jednak nie pojechaliśmy. Dużo formy, mało treści. Jebać.
Zajebista recenzja. Spodziewałem się prawie każdego zdania... :sarcasm1: Nawet nie włączałem tej płyty.
Nawet nie dokończyłem słuchania poprzedniego "albumu", The Satanist też mnie irytował.
Przerażające jak można nisko upaść, zjebać tyle dokonań. Za darmo bym nie poszedł na koncert, a kiedyś było fajnie.
to to to!
Awatar użytkownika
Wasyl
weteran forumowych bitew
Posty: 1526
Rejestracja: 09-03-2007, 13:44

Re: Behemoth v.2

13-10-2022, 22:04

Szkoda Pana Zbyszka. Jedyny który na tej płycie coś gra. Momentami naprawdę dobre partie bębnów, które giną w zalewie muzycznego chłamu.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Behemoth v.2

13-10-2022, 22:11

Zbyszkowi na pewno szkoda siebie samego. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Behemoth v.2

13-10-2022, 23:16

Nagrał te gary, ale sie nie cieszył
Obrazek
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Behemoth v.2

13-10-2022, 23:19

ale kasa się zgadza ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Behemoth v.2

13-10-2022, 23:22

Obrazek
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9638
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 00:06

Zbyszek, któremu jest żal samego siebie:

Obrazek
Guilty of being right
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 00:32

o widzę klub Plotek.pl się zleciał...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 01:32

Ja tam nie odczuwam potrzeby zaglądania nikomu do portfela. Zarabia to zarabia i chuj mnie to obchodzi
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 20:19

By chciał odejść, by odszedł. Nie odchodzi, widać nie chce.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 20:34

Inferno płakał jak nagrywał bębny. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Behemoth v.2

14-10-2022, 22:18

DeadButDreaming pisze:
14-10-2022, 20:19
By chciał odejść, by odszedł. Nie odchodzi, widać nie chce.
albo chce tylko nie może bo z Azarath pieniążków ni ma ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

16-10-2022, 11:39

Kochani, czy jest już dostępny oficjalny napój energetyczny Behemoth?
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Behemoth v.2

18-10-2022, 11:09

jeszcze nie. Ale pewnie Panoramix przyrządza.

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Behemoth v.2

10-11-2022, 10:05

Nie zakładajcie zespołów. Nie żartuję. Nie róbcie tego. Na świecie jest za dużo zespołów i płyt. Nie ma miejsca na więcej. Tydzień ma tylko siedem dni. Jest zbyt wiele tras i zbyt wiele koncertów. Ludzie nie mają pieniędzy i będą mieli jeszcze mniej. Cierpią na tym trasy. Czy naprawdę chcecie wydawać kolejną piosenkę albo kolejny album, na które nikt nie zwróci uwagi? Nie chcecie tego robić. Znajdźcie normalną pracę. Ukończcie studia, podróżujcie i cieszcie się życiem
- Nergal
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10281
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Behemoth v.2

10-11-2022, 10:21

Choose life.
Obrazek
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
ODPOWIEDZ