Behemoth v.2

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1559
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 18:05

No i chwyta się. No i w czym jest problem taki? Ma odpierać "siłom i godnościom"? Uwiera cię on jak kamień w bucie (albo w dupie) i co by nie zrobił to by było źle.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 18:22

Tatko, żebyś wiedział, że odrobina godności z pewnością by panu Adamowi nie zaszkodzila , bo obecnie ma status przydrożnych pań sprzedających kwietniowe jagody. Masz rację. Ta rozmowa nie ma sensu. Ból dupy w twych postach już się pojawił. Za chwilę użyjesz argumentu o zazdrości z pobudek finansowych. Hailsa legionisto.
Awatar użytkownika
Tatuś
weteran forumowych bitew
Posty: 1559
Rejestracja: 07-07-2017, 12:40
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 18:37

Zaraz się dowiem, że jestem fanem Behemotha. A weź się.
Palę się do roboty jak ruska jednostka mobilizacyjna.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 18:41

Tatuś pisze:
21-03-2021, 14:09
Dobra, to co ten chłop ma zrobić w temacie cyt. "Wyjebanie czarnej mafii z przestrzeni publicznej" by zdobyć uznanie zebranych tu forowiczów?
Nie powinien nic robic, wtedy by zrobil najwiecej. To tak jakby np Jas Fasola probowal zwrocic uwage na powazny problem spoleczny. Kazdy widzi wtedy, ze to beka i zenada, przy czym Jas Fasola jest postacia sympatyczna.
woodpecker from space
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 18:53

Tatuś pisze:
21-03-2021, 18:37
Zaraz się dowiem, że jestem fanem Behemotha. A weź się.
To jest jakiś wielki wstyd? Przecież Adam nagrał kilka bardzo przyzwoitych piosenek. Widzę, że tkwisz w przedziwnym szpagacie. Chcesz walki o wolność, jednocześnie owej wolności odmawiasz. Ja nie zakazuję barberianowi działać. Piszę jedynie co myślę o jego fikołkach. Bunt pana Adama jest jednocześnie jego pracą, więc powinien mieć pewne sprawy wkalkulowane. Niestety okazało się, że najłatwiej wystawić grabę po datki. Gardzę tego typu postępowaniem. Ty nazywasz to walką i wspierasz jego działanie. Rób jak uważasz.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 19:08

535 pisze:
21-03-2021, 18:53
Tatuś pisze:
21-03-2021, 18:37
Zaraz się dowiem, że jestem fanem Behemotha. A weź się.
To jest jakiś wielki wstyd? Przecież Adam nagrał kilka bardzo przyzwoitych piosenek. Widzę, że tkwisz w przedziwnym szpagacie. Chcesz walki o wolność, jednocześnie owej wolności odmawiasz. Ja nie zakazuję barberianowi działać. Piszę jedynie co myślę o jego fikołkach. Bunt pana Adama jest jednocześnie jego pracą, więc powinien mieć pewne sprawy wkalkulowane. Niestety okazało się, że najłatwiej wystawić grabę po datki. Gardzę tego typu postępowaniem. Ty nazywasz to walką i wspierasz jego działanie. Rób jak uważasz.
No ale, ale. Czyż wyciągnięcie graby po datki nie jest po prostu kolejnym sygnałem tego, że jest on sprawnym biznesmenem? A że są frajerzy, którzy mu coś na tacę rzucą? Cóż. Co do sedna, czyli jego udziału w "walce", zgadzam się. Gdzieś tam x lat temu może jeszcze można to było podciągnąć pod jakieś takie wtykanie patyka w mrowisko, teraz to tylko sposób na zarobek.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 19:17

Ten typ „walki”, tylko bez wyciagania lap po hajs juz uprawial Palikot. Palikota juz dawno nie ma, wnioski do wyciagniecia
woodpecker from space
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 19:33

Lukass pisze:
21-03-2021, 19:08
535 pisze:
21-03-2021, 18:53
Tatuś pisze:
21-03-2021, 18:37
Zaraz się dowiem, że jestem fanem Behemotha. A weź się.
To jest jakiś wielki wstyd? Przecież Adam nagrał kilka bardzo przyzwoitych piosenek. Widzę, że tkwisz w przedziwnym szpagacie. Chcesz walki o wolność, jednocześnie owej wolności odmawiasz. Ja nie zakazuję barberianowi działać. Piszę jedynie co myślę o jego fikołkach. Bunt pana Adama jest jednocześnie jego pracą, więc powinien mieć pewne sprawy wkalkulowane. Niestety okazało się, że najłatwiej wystawić grabę po datki. Gardzę tego typu postępowaniem. Ty nazywasz to walką i wspierasz jego działanie. Rób jak uważasz.
No ale, ale. Czyż wyciągnięcie graby po datki nie jest po prostu kolejnym sygnałem tego, że jest on sprawnym biznesmenem? A że są frajerzy, którzy mu coś na tacę rzucą? Cóż. Co do sedna, czyli jego udziału w "walce", zgadzam się. Gdzieś tam x lat temu może jeszcze można to było podciągnąć pod jakieś takie wtykanie patyka w mrowisko, teraz to tylko sposób na zarobek.
Nie proszę pana. To jest pospolita żebranina połączona z kurestwem. Mógł cyknąć okolicznościowe szmaty. Wtedy byłby biznes. Zresztą te szmaty i tak się pojawią. Nie chce mi się już tego tłumaczyć. Róbcie co chcecie.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 19:54

535 pisze:
21-03-2021, 19:33
Nie proszę pana. To jest pospolita żebranina połączona z kurestwem. Mógł cyknąć okolicznościowe szmaty. Wtedy byłby biznes. Zresztą te szmaty i tak się pojawią. Nie chce mi się już tego tłumaczyć. Róbcie co chcecie.
Ja zasadniczo nic nie robię. Tzn. muzyka średnio mnie interesuje, bluzy i karma dla psów tym bardziej, na koncerty B od dłuższego czasu nie chodzę. Myślę po prostu, że nie po to Adaś hodował przez lata te swoje legiony, żeby ich teraz nie przystrzyc przy każdej nadarzającej się okazji.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:04

Lukass pisze:
21-03-2021, 19:54
535 pisze:
21-03-2021, 19:33
Nie proszę pana. To jest pospolita żebranina połączona z kurestwem. Mógł cyknąć okolicznościowe szmaty. Wtedy byłby biznes. Zresztą te szmaty i tak się pojawią. Nie chce mi się już tego tłumaczyć. Róbcie co chcecie.
Ja zasadniczo nic nie robię. Tzn. muzyka średnio mnie interesuje, bluzy i karma dla psów tym bardziej, na koncerty B od dłuższego czasu nie chodzę. Myślę po prostu, że nie po to Adaś hodował przez lata te swoje legiony, żeby ich teraz nie przystrzyc przy każdej nadarzającej się okazji.
Dlatego ja nazywam sprawy po imieniu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:07

535 pisze:
21-03-2021, 18:53
Tatuś pisze:
21-03-2021, 18:37
Zaraz się dowiem, że jestem fanem Behemotha. A weź się.
To jest jakiś wielki wstyd? Przecież Adam nagrał kilka bardzo przyzwoitych piosenek.
Ja się nie wstydzę. Mam większość płyt, co podkreślałem wiele razy. Jednakże od paru już ładnych lat nie czytam tego co Adam ma do powiedzenia, nie oglądam jego zdjęć, bo nie jest mi to do szczęścia potrzebne. Totalny "ignore", co każdemu polecam. :-)
all the monsters will break your heart
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:10

W przypadku Nergala to chyba najlepsze wyjście, jeśli ktoś nadal lubi jego muzykę. Takie odcięcie się od działalności tego wojownika. Muzyka, jak ktoś lubi, powinna wystarczyć, bo śledząc jego poczynania w internecie, te wszystkie buńczuczne wypowiedzi, ten napuszony styl i nędzne prowokacje, mogą przyprawiać jedynie o zażenowanie.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:14

Tak naprawdę to mało czytam wypowiedzi muzyków. Malo który ma coś ciekawego do powiedzenia. W sumie zamiast tracić czas na to, wolę puścić sobie płytę. Wraz z wiekiem, uświadomiłem sobie, ze tylko taka forma wypowiedzi artystów mnie interesuje najbardziej. :-D
all the monsters will break your heart
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:29

nicram pisze:
21-03-2021, 20:14
Tak naprawdę to mało czytam wypowiedzi muzyków. Malo który ma coś ciekawego do powiedzenia. W sumie zamiast tracić czas na to, wolę puścić sobie płytę. Wraz z wiekiem, uświadomiłem sobie, ze tylko taka forma wypowiedzi artystów mnie interesuje najbardziej. :-D
Wywiady są spoko, lubię czytać, ale faktem jest, że niewielu muzyków ma coś ciekawego do powiedzenia. Inaczej jednak podchodzę do pewnych wypowiedzi. Będąc młodszym, czułem tą złość, nienawiść Bentona którą wypluwał na chrześcijaństwo, czytając jego wypowiedzi w tamtych latach można było poczuć tą rebelię..... po latach czytam te same wywiady i odnajduję w nich pustkę, slogany, być może wyrachowane frazesy które miały przynieść rozgłos i zwiększyć sprzedaż płyt. Osławiona akcja z samobójstwem w wieku 33 lat... taa......

Podobną pustką wieje z wypowiedzi Nergala. A nawet większą, bo bardziej napuszoną, ukrytą w słowotoku mądrych, przynajmniej z pozoru, zdań. Pierwsze wrażenie odnosi się po przeczytaniu takiego wywiadu, jakie to inteligentne, wysmakowane, umiejętnie wyważone i prowokujące wypowiedzi. Rzeczywistość jest po prostu inna.

Faktycznie, lepiej posłuchać takiego "Legion" i drzeć ryja razem z Glenem niż rozbierać na części jego wypowiedzi i po raz chuj wie który zastanawiać się, czy jednak strzeli sobie w łeb czy nie.
r o b e r t
w mackach Zła
Posty: 797
Rejestracja: 02-01-2020, 23:31

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 20:46

up. dobrze napisane mam tak samo co do pana N wydaje mi się po prostu fałszywy i nieszczery
jedną płytę mam może kiedyś znów posłucham
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1032
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 21:32

No tak, Nergal sporo traci przez swój pretensjonalny i napuszony dobór słów. Zaczął wkurwiać jako mówca, mówiąc wprost. Mógłby już w tym wieku pokapować, że tym sileniem się case'y, energie i wibracje zniechęca do siebie. Mógłby przystopować nieco swoje ego i słowotwórczą masturbację i zacząć mówić jak człowiek.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 21:37

Tylko, że stał się więźniem swojego wizerunku, więc będzie w to brnął dalej. Bo to przynosi więcej korzyści, zwykłym Adamem który mowi jak człowiek nikt by się nie interesował.
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 21:46

Z drugiej strony trudno mu się dziwić. On nie przemawia do ludzi, którzy mogliby mu napluć na pagony żakietu. On przemawia do lidżejonsów. Tak sobie teraz myślę przy drugim ataku chmielu, że chyba zbyt często zapominam ile mam lat i że pewne treści już od dawna mnie nie dotyczą. Być może obecnie do młodzieży przemawiają jedynie genitalia-dewocjonalia oraz zdjęcia pantofli. Wyrażam tym samym publiczną samokrytykę, choć zdania w sprawie żebractwa nie cofam.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 21:55

Z tym co do współczesnej młodzieży trafia może być coś na rzeczy, przecież nie od dziś wiadomo, że Nergal doskonale posiadł zdolność tworzenia pod obecnie panujące trendy, on doskonale wie, co w danej chwili ma największe wzięcie, najlepiej się sprzeda, czuje koniunkturę.
535

Re: Behemoth v.2

21-03-2021, 21:57

Nasum pisze:
21-03-2021, 21:37
Tylko, że stał się więźniem swojego wizerunku, więc będzie w to brnął dalej. Bo to przynosi więcej korzyści, zwykłym Adamem który mowi jak człowiek nikt by się nie interesował.
Sugerujesz tym samym, że pan Adam pozbawiony tych wszystkich szmat i czarnych kutasów, nie broni się muzyką?
ODPOWIEDZ