LINKIN PARK

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:35

Karkasonne pisze:
Drone pisze:Dlaczego tanią rozrywkę? Każda wypowiedź na forum publicznym i tak podlega ocenie. A taka forma testu jest w sam raz: 10 płyt i od razu widać, kto zacz i z czym przychodzi.
Bo rzucili się wszyscy jak pies na jeża, potrafię poznać podjaranie połowy forum gdy je widzę. Co innego dawać jakieś małe kąski podlegające ocenie, a co innego rozebrać się do waleta publicznie. Zresztą nie każdy może taki test zrobić, bo większość i tak będzie to odbierać zerojedynkowo - jara mnie/nie jara mnie.
A Ty dałbyś radę?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:37

Kolega Karkasonne ma rację. też bym, w życiu, tego quizu nie popełnił, co to ja murzyn na targu w Alabamie. Ponadto spełnianie żądań anonimowych dla mnie kolesi z internetu, jest poniżej wszelkiej godności.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:39

Osiem stron w temacie o Linkin Park, podczas gdy taki Monster Magnet ma dziewięć, obłęd.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:41

Sam sie kilka razy wypowiedziałeś, kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci płytą :)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:44

Tak z ciekawości. Jakich płyt dotyczy ten Quiz?
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:46

Hatefire pisze:Sam sie kilka razy wypowiedziałeś, kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci płytą :)
To fakt, częściowo z ten bajzel odpowiadam :)
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:47

harvestman pisze:Tak z ciekawości. Jakich płyt dotyczy ten Quiz?
To kwestia indywidualna. Zależy, kto ten test ma rozwiązywać.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:52

Drone pisze:
harvestman pisze:Tak z ciekawości. Jakich płyt dotyczy ten Quiz?
To kwestia indywidualna. Zależy, kto ten test ma rozwiązywać.
W takim razie postawiony tutaj do tablicy, musiałby się wypowiedzieć o jakich? Do konfrontacji na 100% nie dojdzie, więc można podać tematykę pytań kontrolnych. Jestem przekonany, że parę osób się ucieszy i zweryfikuje swoją wiedzę :)
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:55

Skoro tak bardzo brakuje wszystkim rozrywki to ja proponuję głupią zabawę. Zrobić trza osobny wątek poświęcony testom. Użytkownik A wrzuca listę 10 płyt. Użytkownik B (dowolny lub wytypowany przez użyszkodnika A) wydala swoją opinię, po czym sam robi listę dla kogoś innego lub dla kogokolwiek. Grono użytkowników na podstawie wyników testów samo ocenia ile jest właściwie warte jako muzykoznawcy.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:02

Drone pisze:
Karkasonne pisze:
Drone pisze:Dlaczego tanią rozrywkę? Każda wypowiedź na forum publicznym i tak podlega ocenie. A taka forma testu jest w sam raz: 10 płyt i od razu widać, kto zacz i z czym przychodzi.
Bo rzucili się wszyscy jak pies na jeża, potrafię poznać podjaranie połowy forum gdy je widzę. Co innego dawać jakieś małe kąski podlegające ocenie, a co innego rozebrać się do waleta publicznie. Zresztą nie każdy może taki test zrobić, bo większość i tak będzie to odbierać zerojedynkowo - jara mnie/nie jara mnie.
A Ty dałbyś radę?
Mogę, bo mam srogo wyjebane na czyjekolwiek opinie. Ale też dawno nie trafiłem na żadną płytę która by mnie naprawdę podjarała, więc może niechcący zapoznam się z płytą tego wartą. Trochę zabawy nie zaszkodzi. No więc ognia.
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:03

kenediusze pisze:Skoro tak bardzo brakuje wszystkim rozrywki to ja proponuję głupią zabawę. Zrobić trza osobny wątek poświęcony testom. Użytkownik A wrzuca listę 10 płyt. Użytkownik B (dowolny lub wytypowany przez użyszkodnika A) wydala swoją opinię, po czym sam robi listę dla kogoś innego lub dla kogokolwiek. Grono użytkowników na podstawie wyników testów samo ocenia ile jest właściwie warte jako muzykoznawcy.
Ja proponuję mądrzejszą, siadamy w kółku i każdy po kolei mówi jakieś zwierzątko, a ostatni też mówi zwierzątko i krzyczy "wygrałem!".
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:05

kenediusze pisze:Skoro tak bardzo brakuje wszystkim rozrywki to ja proponuję głupią zabawę. Zrobić trza osobny wątek poświęcony testom. Użytkownik A wrzuca listę 10 płyt. Użytkownik B (dowolny lub wytypowany przez użyszkodnika A) wydala swoją opinię, po czym sam robi listę dla kogoś innego lub dla kogokolwiek. Grono użytkowników na podstawie wyników testów samo ocenia ile jest właściwie warte jako muzykoznawcy.
Znakomity pomysł. Kolego Karkasonne, piszecie się na test w nowym wątku?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:07

List mi się rozpisywać dla kogoś chyba nie chce bo tego co słucham to tutaj i tak nikt nie lubi. Poza tym zalatuje mi to trochę gej imprezą. Jak ułożysz coś indywidualnie to mogę się pobawić.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14273
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:09

harvestman pisze:Osiem stron w temacie o Linkin Park, podczas gdy taki Monster Magnet ma dziewięć, obłęd.
i obie na tyle nie zasługują :P
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:11

Karkasonne pisze:List mi się rozpisywać dla kogoś chyba nie chce bo tego co słucham to tutaj i tak nikt nie lubi. Poza tym zalatuje mi to trochę gej imprezą. Jak ułożysz coś indywidualnie to mogę się pobawić.
Nie no, nie musi mieć to formy łańcuszka. Róbmy na zasadzie: użytkownik A prosi użytkownika B o ustosunkowanie się do listy płyt. I tyle. Zakładam temat, ale chwilę cierpliwości - muszę wymyślić, jakie tu płyty by pasowały :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
harvestman
weteran forumowych bitew
Posty: 1573
Rejestracja: 05-11-2012, 21:10

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:11

Żułek pisze:
harvestman pisze:Osiem stron w temacie o Linkin Park, podczas gdy taki Monster Magnet ma dziewięć, obłęd.
i obie na tyle nie zasługują :P
Chcesz dostać w zęby ;)
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:29

Nie, Żułek też chce się poddać testowi tylko o tym nie wie :)
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:33

Poszło. Do dzieła!
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9338
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 20:58

Akurat te testy to idiotyzm. Jak napiszę że np. rzygam Running Wild (tym pirackim bo blackowy jest świetny) to oblałem bo co, żiri ma inne zdanie? LOL. Ja to mogę powtórzyć, rzygam pirackim Running Wild.

Żiri się zresztą pożarło, jeden profesor wystąpił za stanu i naucza jako renegat nałożony ekskomuniką a drugi w zamian został zdegradowany do rangi woźniego Trociniaka i obecnie zajmuje się klepaniem plastusiowych pamiętników u Cukierberga :)
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 21:13

hcpig pisze:Żiri się zresztą pożarło, jeden profesor wystąpił za stanu i naucza jako renegat nałożony ekskomuniką a drugi w zamian został zdegradowany do rangi woźniego Trociniaka i obecnie zajmuje się klepaniem plastusiowych pamiętników u Cukierberga :)
Tak było :) Ale testów trochę rozwiązałeś, nie pamiętasz?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
ODPOWIEDZ