LINKIN PARK

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 09:54

Riven pisze:ŻĄDAM OKEJ TO BARDZO WAŻNE I NIE HEHESZKUJ
Obrazek

Krzyknął Riven zaciskając piąstki i tupiąc nóżką.
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 09:59

za szydere z powaznych spraw nie bedzie okejki
bana mu
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 10:03

Nie hiporbolizuj Riven, bo akurat teraz kiepsko Ci to wyszło. A w ogóle gdzie się podział ten ponoć osławiony na tym forum brak poprawności politycznej? Czy rzeczywiście - jak to napisał Administrator - tu wszyscy muszą jednakowo krakać?
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 11:09

Kurwaćukoglu pisze:Nic takiego w regulaminie nie stoi. Jakoś szanowna Administracja nie kwapi się do banowania tych, którzy notorycznie naginają i łamią tutejsze przepisy prawa. Proszę więc nie brać mnie pod włos, panowie szlachta :) .
kojarzysz?
Obrazek

ujmijmy to tak - my musimy czytać Twoje elaboraty na temat zespołów, które tutaj często po prostu nie są mile widziane, a na pewno są ignorowane przez większość. Bądź zatem tak miły i napisz coś, co my stare pryki z forum przeczytamy dla odmiany z ciekawością (tu przyszedł ci z pomocą profesore). Bo coraz więcej osób ma ustawioną na Ciebie opcję ignore...

Dla mnie osoba, która nie wypowiedziała się w tematach (tak, przejrzałem Twoje posty pobieżnie) o choćby Grave, DarkThrone, Autopsy, DSM, Loudblast, Mayhem, a o polskim metalu wiedzy nie czerpiała z zinów i raczej nie wie kim są Popiołek, Szkieletor czy Stasiak, nie wie o czym traktują teksty na Shemhamforash ;-), a w 3.50 Left Hand Path nie doznaje ciar, nie jest osobą wartą zainteresowania weń czasu.
Kiedyś było tak, że nowi pokornie uczyli się od starszych kolegów...
Nie okłamuj się, przed nami wiedzą o muzyce nie błyśniesz, a Wisły kijem nie zawrócisz, lepiej pokornie przyjmij swoją lekcję muzyki od nas, as jeśli nie - są inne fora.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 11:26

Prykiem jestem równie starym, co niektórzy weterani tego miejsca. A z wiekiem powinien przyjść dystans do świata i - przede wszystkim - samego siebie. Ze zdziwieniem, ale także czasem z lekkim zażenowaniem, obserwuję, że wielu tutaj tego brakuje. Zupełnie tak, jakby zatrzymali się w wieku, kiedy jako piętnastolatkowie biegali z przywołanymi przez Ciebie zinami w łapkach, ćwicząc się przed lustrem w strojeniu groźnych min a la Euronymous ;). Rzeczywiście nie dostaję ciar w 3 minucie i 50 sekundzie przytoczonego przez Ciebie kawałka, ale równie dobrze ja mógłbym posłużyć się przykładem utworu, gdzie brak ciarek na plecach u Ciebie byłby równie oczywisty. Więc nie jest to dobry przykład. I chyba generalnie nie o to chodzi, aby tkwić przykutym do jakichś ortodoksyjnych reguł, nie tylko zawężających spojrzenie na muzykę, ale także usztywniających nas jako ludzi. Bo czyż najpierw nie jesteśmy ludźmi, a dopiero potem entuzjastami takiej czy innej muzyki? Sugeruję zatem więcej luzu i otwartości. Na innych, oraz na nieco inne spojrzenie na muzykę (to ostatnie kieruję również do siebie). Peace!
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 12:43

Kurwaćukoglu pisze:Prykiem jestem równie starym, co niektórzy weterani tego miejsca. A z wiekiem powinien przyjść dystans do świata i - przede wszystkim - samego siebie. Ze zdziwieniem, ale także czasem z lekkim zażenowaniem, obserwuję, że wielu tutaj tego brakuje. Zupełnie tak, jakby zatrzymali się w wieku, kiedy jako piętnastolatkowie biegali z przywołanymi przez Ciebie zinami w łapkach, ćwicząc się przed lustrem w strojeniu groźnych min a la Euronymous ;)
Oto tajemnica wiary. Oczywiście zepsuję imprezę bo żadnego testu nie miałem, a jakoś tu już chwilę jestem. To ile masz lat?
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 13:20

Ciekawa dyskusja acz pozbawiona sensu i celu. Przeciez w tym kraju na muzyce znaja sie tylko: Trocki, Szubrycht i redaktorzy Noise Magazine. Jakiekolwiek opinie jakichkolwiek innych osob nie maja zadnego znaczenia.

Hybrid Theory jest zajebista jak na banalna, chwytliwa muzyke dla nastolatkow, 6.5/10.
Meteore musze odswiezyc. Reszty nie slyszalem i raczej nie bede sluchal.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 15:40

kurwamaćkoglu, wyjąłbyś w końcu ten kij z dupy i rozwiązał mały teścik... co za problem
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 15:41

Kurwaćukoglu - a moze mialbys ochote na maly turnus wypoczynkowy? Powiedzmy no, ten w takim 'klasztorze' nowoczesnym - duzo bieli, fajni kompani niedoli i ogolnie luz. reflektujesz?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 16:31

Manieczki jak zwykle najbardziej konstruktywny (chociaż prawdopodobnie nieco innych miał na myśli "kompanów" niż ja). Jest to jednak jakaś myśl. Obawiam się jednak, że tamtejsze środowisko mogłoby mieć na mnie zgubny wpływ ;) ;
Obrazek
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14999
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 16:33

Heretyk pisze:kurwamaćkoglu, wyjąłbyś w końcu ten kij z dupy i rozwiązał mały teścik... co za problem

No właśnie, nikt przecież nie każe Ci pisać kilka słów o każdej płycie z osławionej listy płyt tektonicznych
Awatar użytkownika
Kurwaćukoglu
postuje jak opętany!
Posty: 458
Rejestracja: 13-07-2015, 21:43
Lokalizacja: Ciemna Dolina

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 16:34

Heretyk pisze:kurwamaćkoglu, wyjąłbyś w końcu ten kij z dupy i rozwiązał mały teścik... co za problem
Jak wyjmę z dupy kij, to rozsypie się cała moja konstrukcja psychofizyczna ;) . A do tego dopuścić nie mogę.
"Nigdy nie rozumiałem metalu" -
Baha Kurwaćukoglu
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 16:44

Heretyk pisze:kurwamaćkoglu, wyjąłbyś w końcu ten kij z dupy i rozwiązał mały teścik... co za problem
Taki, że wszyscy będą patrzeć na to jak dzieci i oceniać. Też by mi się nie chciało, zwłaszcza jak widzę, że wszyscy są nastawieni na tanią rozrywkę której chyba dawno nie było.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 18:43

Dlaczego tanią rozrywkę? Każda wypowiedź na forum publicznym i tak podlega ocenie. A taka forma testu jest w sam raz: 10 płyt i od razu widać, kto zacz i z czym przychodzi. Zamiast lawirować w tematach o LINKIN PARK, porozmawiajmy wprost o rzeczach ważnych.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 18:43

Drone pisze:Zamiast lawirować w tematach o LINKIN PARK, porozmawiajmy wprost o rzeczach ważnych.
Zapraszam do tematu o Drawn And Quartered :D
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 18:48

Ja już tam się zachwycałem ostatnią płytą, cóż tu jeszcze dodać :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 18:53

Drone pisze:Ja już tam się zachwycałem ostatnią płytą, cóż tu jeszcze dodać :)
Pozachwycać się wcześniejszymi :)
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 18:57

Harlequin pisze:
Drone pisze:Ja już tam się zachwycałem ostatnią płytą, cóż tu jeszcze dodać :)
Pozachwycać się wcześniejszymi :)
Jak sobie odświeżę, to się pozachwycam. Ostatnia mi się najbardziej podobała z tego, co pamiętam.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Karkasonne

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:04

Drone pisze:Dlaczego tanią rozrywkę? Każda wypowiedź na forum publicznym i tak podlega ocenie. A taka forma testu jest w sam raz: 10 płyt i od razu widać, kto zacz i z czym przychodzi.
Bo rzucili się wszyscy jak pies na jeża, potrafię poznać podjaranie połowy forum gdy je widzę. Co innego dawać jakieś małe kąski podlegające ocenie, a co innego rozebrać się do waleta publicznie. Zresztą nie każdy może taki test zrobić, bo większość i tak będzie to odbierać zerojedynkowo - jara mnie/nie jara mnie.
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Re: LINKIN PARK

06-08-2015, 19:23

Stinkin Park

Kogielmogiel dawaj listę!
ODPOWIEDZ