ODRAZA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ODRAZA

12-08-2014, 18:20

manieczki pisze:a co panicz PLASTEK sądzi o debiucie odraz?
To bez wątpienia przełom na polskiej scenie. Uwielbiam ich debiutancki krążek.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ODRAZA

12-08-2014, 18:29

:D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ODRAZA

12-08-2014, 18:33

Nie bój się paniczu,
ten koń już cię zwodzi,
nie bój się stulei,
ta nigdy nie zwodzi
dłoń do zgrywuska, jaja jak dzwony
i walenie, i walenie
i kruki i wrony
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ODRAZA

12-08-2014, 18:41

:D^2
:-D
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

30-08-2014, 22:09

NihilSubSole pisze:Z drobnymi wyjątkami, większość albumu to podkrążone oczy, suchy język nie mieszczący się w pysku, pulsujące skronie i perspektywa jutra, która ma powoli dobić i rozpuścić, aniżeli zrobić nagłe kuku.
Coś w ten deseń, plus naprawdę muzyka jakoś tak płynie bez żadnej spiny, bez buraczanego polactwa i to chyba jedna z niewielu pozycji gdzie rodzimy język idealnie współgra z zawartością. W końcu płyta, która ma coś ciekawego do powiedzenia i co więcej, wymyka się schematycznym ramom bm. Inspiracji tutaj co nie miara. A to jakiś Shining, gdzieniegdzie Virus, a nawet Satyricon. Słucha się tego z dużą przyjemnością.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Fixxed
postuje jak opętany!
Posty: 541
Rejestracja: 15-04-2011, 13:00

Re: ODRAZA

11-08-2015, 10:29

Obrazek

Odraza - Kir (MCD)

15 września premierę będzie miało wyjątkowe wydawnictwo krakowskiej Odrazy. Mini album „Kir” jest zapisem koncertu zagranego na terenie Fabryki Oskara Schindlera "Emalia" i zawiera jeden instrumentalny dwudziestominutowy utwór. Został on skomponowany na okoliczność organizowanego przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa wydarzenia „Pamiętaj z Nami”. Prawdopodobnie po raz pierwszy mamy tym samym do czynienia z sytuacją, gdy muzyka black metalowa została zaprezentowana w ramach wydarzenia organizowanego przez instytucję publiczną.

Nagranie zostało zmiksowane przez M. w No Solace, zaś autorem oprawy graficznej jest Bartek Rogalewicz. Materiał zawierał będzie ponadto wizualizację, która towarzyszyła występowi muzyków. Płyta zostanie wydana w digipacku z wkładką.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ODRAZA

11-08-2015, 13:40

jest mi to zupelnie obojetne
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Fixxed
postuje jak opętany!
Posty: 541
Rejestracja: 15-04-2011, 13:00

Re: ODRAZA

11-08-2015, 13:46

Bo nie wiesz, czym jest prawdziwy, współczesny Black Metal przeznaczony dla wąskiego grona słuchaczy z wysublimowanym gustem.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6740
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: ODRAZA

11-08-2015, 13:47

manieczki pisze:jest mi to zupelnie obojetne
^ I musiałeś się natychmiast podzielić ze światem tą myślą :) You sad, sad man !
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ODRAZA

11-08-2015, 14:03

TheDude pisze:
manieczki pisze:jest mi to zupelnie obojetne
^ I musiałeś się natychmiast podzielić ze światem tą myślą :) You sad, sad man !
taki mamy klimat
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3230
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: ODRAZA

11-08-2015, 14:04

Zatem dla równowagi: jaram się.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ODRAZA

11-08-2015, 14:10

nie no panowie :) debiut sobie czasem poslucham jest ok, ale tym raczej sie nie podniecam za bałdzo, bo instrumental i amelinium. zapisujcie w notatniku to co napisalem, bo pewnie jak wyjdzie to bede to odszczekiwal z podniety :(
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ODRAZA

11-08-2015, 18:59

Prawdopodobnie po raz pierwszy mamy tym samym do czynienia z sytuacją, gdy muzyka black metalowa została zaprezentowana w ramach wydarzenia organizowanego przez instytucję publiczną.
Prawdopodobnie :) IMPERATOR grał pod sam koniec lat 80 w łódzkim teatrze muzykę do spektaklu i to regularnie.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ODRAZA

11-08-2015, 19:08

Fixxed pisze:
Obrazek

Odraza - Kir (MCD)

15 września premierę będzie miało wyjątkowe wydawnictwo krakowskiej Odrazy. Mini album „Kir” jest zapisem koncertu zagranego na terenie Fabryki Oskara Schindlera "Emalia" i zawiera jeden instrumentalny dwudziestominutowy utwór. Został on skomponowany na okoliczność organizowanego przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa wydarzenia „Pamiętaj z Nami”. Prawdopodobnie po raz pierwszy mamy tym samym do czynienia z sytuacją, gdy muzyka black metalowa została zaprezentowana w ramach wydarzenia organizowanego przez instytucję publiczną.

Nagranie zostało zmiksowane przez M. w No Solace, zaś autorem oprawy graficznej jest Bartek Rogalewicz. Materiał zawierał będzie ponadto wizualizację, która towarzyszyła występowi muzyków. Płyta zostanie wydana w digipacku z wkładką.
Niezłe bzdury. Przecież to gówno ma tyle z black metalem wspólnego co Catamenia.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
SOWIX666
postuje jak opętany!
Posty: 581
Rejestracja: 28-12-2010, 23:54
Lokalizacja: Broch

Re: ODRAZA

11-08-2015, 19:14

Drone pisze:
Prawdopodobnie po raz pierwszy mamy tym samym do czynienia z sytuacją, gdy muzyka black metalowa została zaprezentowana w ramach wydarzenia organizowanego przez instytucję publiczną.
Prawdopodobnie :) IMPERATOR grał pod sam koniec lat 80 w łódzkim teatrze muzykę do spektaklu i to regularnie.
A ja widziałem na tvp kultura jakieś widowisko teatralne gdzie było sporo Deathspell Omega.
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1257
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: ODRAZA

11-08-2015, 19:41

SOWIX666 pisze:A ja widziałem na tvp kultura jakieś widowisko teatralne gdzie było sporo Deathspell Omega.
Pewnie transmisja z Watykanu.
Awatar użytkownika
SOWIX666
postuje jak opętany!
Posty: 581
Rejestracja: 28-12-2010, 23:54
Lokalizacja: Broch

Re: ODRAZA

11-08-2015, 19:59

http://www.teatrzaglebia.pl/kon-kobieta-i-kanarek/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9675
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: ODRAZA

11-08-2015, 20:05

Plastek pisze:Niezłe bzdury. Przecież to gówno ma tyle z black metalem wspólnego co Catamenia.
co tam krzysiu sobie pieprzy w reklamach to jego sprawa, ale akurat ten utwor nie mial byc i nie jest blackmetalowy
Guilty of being right
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: ODRAZA

12-08-2015, 13:09

"recital" był bdb, płytę też pewnie zanabędę (o, i wrzucę na słuchawki jak pójdę biegać w okolicach Libana i KL Plasov)
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: ODRAZA

18-08-2015, 07:44

Plasfodeur pisze:
Tarpaulin pisze:Po prostu większsć miesiecy się nie nadaje. Jak to brzmi - W tę noc MAJOWĄ naturę namiętnie całuję
by też się stała blada...
Od razu budza sie skojarzenia z klimatami LGBT, tęczą etc :D
dokładnie :D "maj za majem" też brzmi kiepsko bo wiadomo, że zaraz będzie "gajem" a tu już tylko jedna samogłoska dzieli od kłopotów...
To był maj,
pachniała Saska Kępa
szalonym, zielonym bzem.
To był maj,
gotowa była ta sukienka
i noc się stawała dniem.

A co do samej odrazy, to dopiero niedawno nabylem winyla wiec znam tylko teaser i jeden udostepniony utwór, ALE... dziwnym jest jak ktoś się spuszcza ze PŁYTA ROKU, DEKADY itd, ALE również dziwne jest jak piszecie ze słabe... po tym co slyszalem moge stwierdzić, ze dosc dobry material. tendencja w Polsce zeby wychwalac albo jebac polskie zespoly mnie zdumiewa.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ