PATHOLOGY

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: PATHOLOGY

07-04-2013, 12:54

Przyznam się bez bicia, że nie znałem tego zespołu i przeczytałem o nim pierwszy raz w tym temacie dzięki panu Maria. Odpaliłem sobie więc na youtube coś z ostatniej płyty i pomyślałem, ja pierdziele ale gówno.
Wczoraj wyruszyłem na łowy do Saturna. Przeglądałem sobie płytki i natrafiłem na PATHOLOGY The Time of Great Purification. Lekko się uśmiechnąłem bo przypomniałem sobie, że to jest ten szit, którym się podniecają na masterfulu. Chciałem przerzucić tę płytkę i szperać dalej, jednak coś mnie podkusiło (najprawdopodobniej okładka, bo skojarzyłem że to ten sam naukowiec, który widnieje na ostatnim SPAWN of POSSESSION) i zabrałem ją do odsłuchu. Co się okazało? Ano usłyszałem, że w tej muzyce jest przestrzeń. Gdy kilka dni temu słuchałem na youtube to musiałem wybrać jakiś wyjątkowo trefny plik, bo wszystko zlewało mi się w płaski, pozbawiony głębi hałas. Na słuchawkach w Saturnie PATHOLOGY brzmiało zupełnie inaczej.
Nie pozostało mi nic innego jak trzy razy uderzyć pięścią w pierś i wrócić z PATHOLOGY do domu. : )
Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2416
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: PATHOLOGY

07-04-2013, 13:30

czasem wole kupić coś w ciemno niż odpalać na you tube i sprawdzić....można sie przejechac :)
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: PATHOLOGY

10-04-2013, 07:07

Marys, zapomnialem bodajze, z calego serduszka polecic Ci zeszloroczny album Dehumanized - w tym klimacie jak dla mnie miazga :) sprawdz ten material bo kosi lby okrutnie.
Obrazek

Obrazek
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

10-04-2013, 17:48

Mol pisze: pewnie, prawie cala dyskografia na 1 CD, obydwie duze plyty maja mocarne momenty :)
Zamówiłem w ciemno! :)
Dragazes pisze: Nie pozostało mi nic innego jak trzy razy uderzyć pięścią w pierś i wrócić z PATHOLOGY do domu. : )
Brawo! Poczułem się jak Jezus Chrystus po wskrzeszeniu Łazarza :) Dla takich chwil warto pisać na tym forum :)))
morbid pisze:czasem wole kupić coś w ciemno niż odpalać na you tube i sprawdzić....można sie przejechac :)
Dokładnie, a szczególnie w przypadku muzyki tak intensywnej jak PATHOLOGY, muzyki w której brzmienie i ciężar odgrywają niebagatelną rolę. PATHOLOGY trzeba odpalić z głośników - tak, żeby poczuć jak wiatr przeczesuje włosy na klacie. Zdaję sobie sprawę, że dla znakomitej większości użytkowników tego forum jest to niemożliwe co najmniej z trzech powodów :))
Mol pisze:Marys, zapomnialem bodajze, z calego serduszka polecic Ci zeszloroczny album Dehumanized - w tym klimacie jak dla mnie miazga :) sprawdz ten material bo kosi lby okrutnie.
słucham właśnie jakiegoś kawałka na youtube - jednak inny klimat, więcej w tym melodii - więcej klasycznego death metalu, mniej hardcorowego pierdolnięcia. Ale podoba mi się, fajnie grają. Dokładam do swojego wiklinowego koszyczka, który stoi pod biurkiem Karola z Selfmadegod :)
535

Re: PATHOLOGY

10-04-2013, 23:37

Maria Konopnicka pisze:
535 pisze:Dużo bardziej zastanawia mnie powszechna ignorowanie* doskonałego Mindloss, niż kolejnej kapeli, która wyrosła na tym gruncie.




:))))
Ty tak poważnie? Bo się już zaczynam zastanawiać, czy żartujesz? Czy konfabulujesz, a może COŚ Cię boli?

ps
Dla przypomnienia, te materiały dzieli ponad DWADZIEŚCIA lat.
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

11-04-2013, 14:24

535 pisze:
Ty tak poważnie? Bo się już zaczynam zastanawiać, czy żartujesz? Czy konfabulujesz, a może COŚ Cię boli?
Ja zawsze na poważnie. Chcesz się bić? :)
535 pisze: Dla przypomnienia, te materiały dzieli ponad DWADZIEŚCIA lat.
....to raz, a dwa - nie mają ze sobą nic wspólnego :)
535

Re: PATHOLOGY

11-04-2013, 18:41

Maria Konopnicka pisze:Ja zawsze na poważnie. Chcesz się bić? :)
Dobra. Nastraszyłeś mnie. Poddaję się.

Tym bardziej, że
Maria Konopnicka pisze:....to raz, a dwa - nie mają ze sobą nic wspólnego :)
Poza tym jesteś starszy, mądrzejszy, bogatszy, przystojniejszy, lepiej wykształcony, masz więcej płyt, większy metraż. Podsumowując. Nietrudno się domyślić , że masz większego.
Awatar użytkownika
Góral
w mackach Zła
Posty: 957
Rejestracja: 10-08-2009, 19:25

Re: PATHOLOGY

13-04-2013, 12:18

Znam "Incisions of Perverse Debauchery". OK album, można puścić raz na jakiś czas, gdy przyjdzie ochota na tego typu mielenie.
Trust no one is the absolute Law.

P.J.E.C.

Don't call me your brother
Cause I ain't your fuckin' brother
We fell from different cunts
And your skins an ugly color
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

01-05-2013, 23:50

Minął miesiąc i moja fascynacja PATHOLOGY nie osłabła ani trochę. Dziś włączyłem sobie Legacy of the Ancients i zmiażdżyło mnie po raz kolejny. Odkryłem jednak, by móc docenić walory tej kapeli trzeba dysponować dobrym sprzętem - kilka dni temu będąc u kumpla, próbowałem mu zaszczepić miłość do tej kapeli - włączyliśmy z youtube Legacy of the Ancients - niby ma całkiem porządne głośniki podłączone do komputera. Słuchamy...i kurwa! On wzrusza ramionami, ja myślę sobie - cholera, w sumie to nic specjalnego, chyba po prostu miałem fazę, która się skończyła. Następnego dnia włączyłem u siebie. No kurwa! Ale moc! Mało mnie z butów nie wyrzuciło. Tej muzyki po prostu nie da się słuchać na chujowym sprzęcie z chujowego youtube - traci na tym 95 proc.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9209
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: PATHOLOGY

22-08-2013, 14:16

http://www.pathologymusic.com/track/510 ... e_id=11836
Jest nowy kawałek. Podobno płyta ma ukazać się bez folii ;)
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2416
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: PATHOLOGY

22-08-2013, 16:25

est pisze:http://www.pathologymusic.com/track/510 ... e_id=11836
Jest nowy kawałek. Podobno płyta ma ukazać się bez folii ;)

1 szt (maria limit edition) ma ukazać sie właśnie zafoliowana :):)
Awatar użytkownika
ar777
rozkręca się
Posty: 37
Rejestracja: 05-03-2011, 16:56

Re: PATHOLOGY

08-09-2013, 11:13

piękna ta nowa płyta!!!

Pathology - Lords Of Rephaim (2013)

Obrazek
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: PATHOLOGY

08-09-2013, 11:17

tak , a poprzednie są tez dobre?
Awatar użytkownika
ar777
rozkręca się
Posty: 37
Rejestracja: 05-03-2011, 16:56

Re: PATHOLOGY

08-09-2013, 11:24

pewnie że tak
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: PATHOLOGY

08-09-2013, 12:22

Po okładce widzę, że tekstowo wędrują gdzieś w okolicach Neptuna;-)Czy częstotliwość wydawania kolejnych płyt nie wpływa negatywnie na jakość muzyki? Pytam, bo najnowszej jeszcze nie słyszałem?
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: PATHOLOGY

08-09-2013, 12:24

słyszałem nową i zajebista
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: PATHOLOGY

11-09-2013, 19:10

Ten nowy kawałek jakoś dupy nie urywa, ale słucha sie go świetnie. Fajne zwolnienia, które podejrzewam że z cedeka zabrzmią potężnie po odpowiednim podkręceniu mocy wzmacniacza. Maria, czekam na Twoja recenzje tej płyty.
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

11-09-2013, 21:25

ar777 pisze:piękna ta nowa płyta!!!

Pathology - Lords Of Rephaim (2013)

Obrazek
YES ! YES! YES !
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: PATHOLOGY

12-09-2013, 15:29

Maria Konopnicka pisze: YES ! YES! YES !

Trochę uboga ta recenzja, ale rozumiem że entuzjazm mówi wszystko;-)
Maria Konopnicka

Re: PATHOLOGY

12-09-2013, 19:06

Jeszcze nie słyszałem - to okrzyk na cześć nadejścia tej płyty. Mam nadzieję, że będzie dobrze - poza debiutem mam ich wszystkie albumy i jestem nimi zachwycony :) To jest w ogóle moje tegoroczne największe odkrycie! Niszczą!
ODPOWIEDZ