ANTHRAX

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

08-03-2006, 17:49

Anthrax? Uwielbiam, jedna z najlepszych thrashowych kapel dla mnie, myślcie co chcecie,Najbardziej lubię Among the living. Nie wiem tylko po jakiego diabła Belladonna wrócił, Bush o niebo lepiej śpiewa. Pewnie jak zawsze w takich sytuacjach, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o zielone. Co do tych artykułów to jestem bardzo ciekaw ile Wardzała płaci Łysolowi za te maile? Przecież nie pisze on ich chyba z miłości do polskiej ziem, polskiego piwa, bądź polskich dziewczyn.
paczampkstank

08-03-2006, 17:59

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Którą płytę najbardziej cenicie? [/quote]
Witchmaster - "Masochistic Devil Worship"
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Który wokalista najbardziej Wam odpowiadał? [/quote]
Elvis Presley
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Czytacie w wypiekami na twarzy artykuły Scotta w Mysticu?
[/quote]
Nie, nie czytamy.
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

08-03-2006, 18:00

pojebało?
paczampkstank

08-03-2006, 18:02

ej, chyba ceibie ej kurna!
stary

08-03-2006, 18:05

dla mnie bardziej "żart"niz zespoł. jedyne co ich ratuje to to ,ze sa wymieniani jako jedni z twórców sceny thrash.ale to ,że sa wymieniani to nie znaczy ,ze tak jest.nic do nich nie mam.mogliby nie istnieć.
Evil_woman30
zaczyna szaleć
Posty: 186
Rejestracja: 30-11-2005, 20:15
Lokalizacja: Asgard

08-03-2006, 18:12

Tak jak lubie thrash,taknigdy nie lubiłam tej kapeli,jedynie przy kawałku DEATHRIDER sobie przytupywałam...
"bierz sobie wzorce
z życia powszedniego
a ja jestem wolna
i chuj ci do tego! "
Awatar użytkownika
roman
zaczyna szaleć
Posty: 257
Rejestracja: 23-01-2003, 20:30
Lokalizacja: Łódź

08-03-2006, 18:13

[quote][i]Wysłane przez stary[/i]
dla mnie bardziej "żart"niz zespoł. jedyne co ich ratuje to to ,ze sa wymieniani jako jedni z twórców sceny thrash.ale to ,że sa wymieniani to nie znaczy ,ze tak jest.nic do nich nie mam.mogliby nie istnieć. [/quote]

Ja jebe nie myslalem, ze dozyje dnia, w ktorym stary napisze posta, ktory moglby byc moim.
Sluchalem kilka razy Among The Living, lecz dosc szybko wyjebalem ja do kosza.
stary

08-03-2006, 18:19

wszyscy się bawili np przy indians..zresztą sam scott traktował ten zespoł jako pewnego rodzaju zarcik-nawet sam to mówił w wywiadach.i pomysl roman ,ze among the living jest ich tzw sztandarową płytą.
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

08-03-2006, 18:20

Najbardziej lubię "Fistful of Metal". Najlepszy wokalista? Zdecydowanie Turbin, ale Beladonna nie wiele gorszy.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

08-03-2006, 18:59

a ja tam ich lubie, among,state są zajebistymi płytami, koncept sod zreszta też,jako jedni z pierwszych na scenie łączyli metal z rapem czy to sie komuś podoba czy nie, bush jest zajebistym vocalistą tylko czy jeszcze jest w tej kapeli? mieli kilka fajnych coverów, anthrax postrzegam też jako pewne zjawisko na scenie metalowej,czytam felietony scotta,może nie są najwyższych lotów,ale są wesołe ,zreszta ten gość taki jest
Awatar użytkownika
Brązowy Jenkin
w mackach Zła
Posty: 776
Rejestracja: 09-07-2004, 10:35

08-03-2006, 19:12

Bardzo lubię. Może dlatego, ze był to jeden z pierwszych metalowych bandów, z którym się zetknąłem. Muzycznie najlepszą płytą jest Persistence of Time. Takie numery jak Belly of The Beast kopią tak samo jak kilkanaście lat temu. Lepszym o piekło wokalistą jest oczywiście Bush. Belladon to dla mnie nieporozumienie, widziałem trochę koncertów (nie na żywo of kors) jego udziałem i był żenujący. Chyba nie musze pisać jak w kontekście zajebsitego i wymownego "The Greater of Two Evils" jawi mi sie reunion. Dodatkowo powrót chuja Spitza, który dwa lata temu deklarował katolstwo i płakał jak to Anthrax i metal zniszczył mu życie. Maili Iana nie czytam - straciłem większość szacunku do zespołu po ostatnich zmianach personalnych. No i dodam, ze koncertowo Anthrax to mistrzowie- takiej energii i zywiołu na scenie moga pozazdrościc im upierzeni o dwadziescia lat i wiecej młodsi wyrobnicy.
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

08-03-2006, 19:42

straszliwa chujnia

kurde i tak zadałem sobie trudu żeby napisać całe dwa słowa na temat tego nie warty
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
Chlastator
zaczyna szaleć
Posty: 131
Rejestracja: 03-08-2005, 11:02
Lokalizacja: warsiofka

08-03-2006, 21:09

Łykam ich płyty tylko z Bushem, bo to najlepszy wokalista jakiego mieli. Zapomniałbym, jeszcze pierwszy album z Turbinem na wokalu jest extra. Niestety, płyty na których słychać tego wyjca Belladonę to ja nie daję rady słuchać, jego glos odstrasza skutecznie.
Poza tym w ostatnich czasie, dali dupy po maxie, nagrywają płytę ze swoim najgorszym wokalistą (belladona) wyjebali na bruk Busha, mimo ze zapewniali, ze reunion jest tylko chwilowy.
Pierdolę ich zatem, a szkoda bo bardzo mi się podobają ich płyty z Bushem, szczególnie ostatnie dwie.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

08-03-2006, 22:57

Kiedyś (6 klasa podstawówki, czyli z 18 lat temu - heh) szalałem na ich punkcie, szczegolnie za "Among the Living". Nawet telewizor na katanie się nosiło :) Potem mi przeszło. Jakieś 3 lata temu kupiłem "AtL" na CD w celu "odświeżenia" dawnej miłości: a tu klapa - nie wchodzi. Poszło na Allegro. Na dziś tylko "Fistful of Metal" daje radę, ale nawet nie wszytkie utwory.
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

08-03-2006, 23:39

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Anthrax - owszem pierwsze trzy albumy to całkiem przyjemny thrash, ale przecież takich kapel mógłbym wymienić kilkadziesiąt, a żadna z nich nigdy nie osiągnęła takiego sukcesu jak Amerykanie. Próbowałem dość długo przekonać się do wszędzie zachwalanego We've Come For You All ale za cholerę mi się nie udało. Ta płyta dość, że nudzi to jeszcze działa mi na nerwy. Chłopaki nie nagrali nic co było by choć średnio dobre (w kategoriach metalu) od 16 lat a mimo tego wciąż są zespołem popularnym i cieszącym się szacunkiem wśród metalowej gawiedzi.
Vio-lence, Nuclear Assault, Forbidden, Xentrix, Darkness, Artillery, Over Kill, Dark Angel, Defiance, Exciter, Hades, , Holy Moses, Re-Animator, Sabbat, Sacrifice, Sacred Reich, Whiplash, Nasty Savage, Hallows Eve - to zespoły thrashowe, które znaczą dla mnie więcej niż Anthrax (celowo pominąłem te, które grają cięższe odmiany, i te których zbyt skromny dorobek nie pozwala na porównania). Jedynym atutem Wąglika jest to, że zaczynali dość wcześnie. Tylko co z tego skoro uczniowie szybko przerośli "mistrzów" [/quote]
to jest twoja subiektywna ocena, np moim zdaniem poza exodus i jedną płytą dark angel reszta kapel wymienionych przez Ciebie nie dorasta im do pięt, i nie miała takiego wpływu na scene tak jak oni,dobre równe kapele ale nic poza tym
Awatar użytkownika
Gore_Obsessed
zahartowany metalizator
Posty: 5472
Rejestracja: 10-06-2003, 06:33

14-03-2006, 14:06

Wysłane przez Maria Konopnicka
Co sądzicie o tej kapeli?
Mają duży potencjał, który nie w pełni wykorzystują/wykorzystali - za dużo pajacowania.
Wysłane przez Maria Konopnicka
Którą płytę najbardziej cenicie?
Debiut, ale muszę zaznaczyć, że trzech ostatnich nie znam. Widziałem jednak parę teledysków do numerów z tych wydawnictw i nie zrobiły na mnie specjalnego wrażenia, nie sądzę więc, żeby "Fistful Of Metal" na którymkolwiek z nich przeskoczyli.
Wysłane przez Maria Konopnicka
Który wokalista najbardziej Wam odpowiadał?
Turbin. Tak jak wcześniej wspomniano Belladonna za bardzo pieje (choć nie mogę zaprzeczyć, że możliwości ma naprawdę duże), a Bush za bardzo "piosenkował", ale w sumie trudno go o to winić, bo za jego kadencji cały zespół komponował "miłe dla ucha" utworki.
Only SŁUCHANIE płyt is real!
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

17-08-2007, 13:11

Znam tylko "Persistance Of Time" i składanke "The Greater Of Two Evils" , muzycznie jakoś mnie ta kapela nie rozwala na strzępy, taki średni band bez rewelacji.
Aha, pewno teraz znajomośc ich muzyki wśród młodych adeptów "mocnej muzy" wzrośnie z uwagi na to że ich wokalistą został Corey Taylor ze Slipknot.
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

17-08-2007, 14:08

[quote][i]Wysłane przez KAKAESIAK[/i]
Aha, pewno teraz znajomośc ich muzyki wśród młodych adeptów "mocnej muzy" wzrośnie z uwagi na to że ich wokalistą został Corey Taylor ze Slipknot. [/quote]
Miał zostać ale niedawno na blabberze pisali, że nic z tego nie wyszło jednak
Obrazek
Awatar użytkownika
Trojan
postuje jak opętany!
Posty: 546
Rejestracja: 08-04-2005, 00:29
Lokalizacja: Kraków

17-08-2007, 16:04

takie rzadkie i lekkie gówno.
Down the bottle's nest
Awatar użytkownika
AroHien
rasowy masterfulowicz
Posty: 2267
Rejestracja: 18-06-2007, 19:35

17-08-2007, 21:33

No,coz w obydwu przypadkach zespoly ktore wiecej zarobily niz zrobily
ODPOWIEDZ