Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 00:08

IRONMIL pisze:Jak wolisz to mogę napisać, że jesteś idiotą i się nie znasz. :) Jak można tak oryginalną i ważną kapelę jak RATM wrzucać do jednego wora z naśladowcami naśladowców - i to w dodatku nieudolnych?
Co ty pierdolisz maria, akurat za idiote to ty robisz a ze sie nie znasz i dyskutujesz to juz tradycja :) Ze niby Limp Bizkit nasladowal Rage Against The Machine?
A kto z kolei ich nasladowal?
1987
1990
1990
1990
1991
1991
IRONMIL pisze:za każdym razem coraz bardziej ściskało mnie w żołądku, a jego zawartość zbliżała się niebezpiecznie do przełyku. Później widziałem przypadkowo jakieś teledyski w telewizji. Nędza straszna - dla mnie to granie bez pomysłu, całkowicie wyprane z emocji. Oczywiście rozumiem, że jak ktoś jest fanem takiego stylu to może to łyknąć, podobnie jak ja łykam czwartoligowych naśladowców Slayera. Nie próbuję jednak wrzucić ich do tego samego worka - bo nie wiadomo po co. Zrobić komuś na złość, czy pokazać, że nie mam w thrashu żadnej orientacji?
No fajna rozprawka, ale pani by ci napisala "ndst, nie na temat". Kogo obchodzi przy czym ty rzygasz, kurwa przeciez ty sie przyznales, ze posiadasz plyte Beatallica w swojej kolekcji? Ja mowie o czyms innym, o miejscu jednych i drugich, a jest ono w jednej szufladzi z rapmetalem, numetalem czy jak kto sobie to nazwie. Jedni niby to odkrywali, drudzy eksplorowali choc tak naprawde terytoria byly inne bo jedni wyszli od funku i punka a drudzy od hiphopu i metalu.
woodpecker from space
Maria Konopnicka

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 00:29

Triceratops pisze:Co ty pierdolisz maria, akurat za idiote to ty robisz a ze sie nie znasz i dyskutujesz to juz tradycja :) Ze niby Limp Bizkit nasladowal Rage Against The Machine?
He he he he he! Z Tobą to rozmowa jak z dupą o 12 w nocy. :) Przecież to Ty stwierdziłeś, że te kapele są z tej samej szuflady. Ja twierdzę, że RATM to ważna kapela, a Limp Bizkit to nowomodne gówno, zespół, który popłynął na fali popularności rapu z gitarami. Nie byli ani pierwsi, ani oryginalni, ani dobrzy. Natomiast tak jak RATM na debiucie nie grał nikt wcześniej, ani nikt później.
Triceratops pisze:o miejscu jednych i drugich, a jest ono w jednej szufladzi z rapmetalem, numetalem czy jak kto sobie to nazwie, jedni niby to okdrywali drudzy eksplorowali choc tak naprawde terytoria byly inne bo jedni wyszli od funku i punka a drudzy od hiphopu i metalu.
no błagam - gdzie RATM, a gdzie numetal, wrzucaj sobie do tej swojej szuflady co zechcesz - u mnie RATM jest w szufladzie "Ważne zespoły lat 90-tych" a "Limp Bizkit" w szufladzie - "Uwaga gówno! Nie otwierać". Pierwsza szuflada zrobiona jest z czarnego dębu - otwiera się ją ciągnąc do siebie złotą rączkę. Druga szuflada jest z porcelitu, otwiera się uchylając do góry plastikowe wieczko. U mnie to zdecydowanie dwie różne szuflady.
Raf
w mackach Zła
Posty: 981
Rejestracja: 13-04-2011, 08:26
Lokalizacja: z ID

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 06:10

IRONMIL pisze:...u mnie RATM jest w szufladzie "Ważne zespoły lat 90-tych" a "Limp Bizkit" w szufladzie - "Uwaga gówno! Nie otwierać". Pierwsza szuflada zrobiona jest z czarnego dębu - otwiera się ją ciągnąć do siebie złotą rączkę. Druga szuflada jest porcelitu, otwiera się uchylając do góry plastikowe wieczko. U mnie to zdecydowanie dwie różne szuflady
Dwie szuflady na 20 tys. płyt? - to czarne dziury a nie szuflady chyba.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 07:10

Bezdech pisze:No jednak należy się cieszyć, czas zweryfikował wartość tych kapel. Że była taka kapela jak GA to przypomniałem sobie po twoim poście, a swego czasu nie było człowieka, który by tego nie znał.
To był akurat zupełnie niezły zespół z bardzo dobrą, zadziorną wokalistką, chociaż oczywiście stargetowany na określoną grupę wiekową. 0% wiochy.
Yare Yare Daze
Maria Konopnicka

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 07:15

Raf pisze:Dwie szuflady na 20 tys. płyt? - to czarne dziury a nie szuflady chyba.
A kto powiedział, że tylko dwie? Mam jeszcze szuflady: "Sentymenty z dzieciństwa", "Stare, ale wciąż jare", "Zajebiste, kiedyś posłucham więcej", "Albumy, do których wciąż wracam", "Albumy, które znam na pamięć i nie muszę już ich słuchać, bo mogę sobie je zanucić"... Oj, długo by wymieniać. :))
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 07:17

IRONMIL pisze:
Triceratops pisze:Co ty pierdolisz maria, akurat za idiote to ty robisz a ze sie nie znasz i dyskutujesz to juz tradycja :) Ze niby Limp Bizkit nasladowal Rage Against The Machine?
He he he he he! Z Tobą to rozmowa jak z dupą o 12 w nocy. :) Przecież to Ty stwierdziłeś, że te kapele są z tej samej szuflady. Ja twierdzę, że RATM to ważna kapela, a Limp Bizkit to nowomodne gówno, zespół, który popłynął na fali popularności rapu z gitarami. Nie byli ani pierwsi, ani oryginalni, ani dobrzy. Natomiast tak jak RATM na debiucie nie grał nikt wcześniej, ani nikt później.
Triceratops pisze:o miejscu jednych i drugich, a jest ono w jednej szufladzi z rapmetalem, numetalem czy jak kto sobie to nazwie, jedni niby to okdrywali drudzy eksplorowali choc tak naprawde terytoria byly inne bo jedni wyszli od funku i punka a drudzy od hiphopu i metalu.
no błagam - gdzie RATM, a gdzie numetal, wrzucaj sobie do tej swojej szuflady co zechcesz - u mnie RATM jest w szufladzie "Ważne zespoły lat 90-tych" a "Limp Bizkit" w szufladzie - "Uwaga gówno! Nie otwierać". Pierwsza szuflada zrobiona jest z czarnego dębu - otwiera się ją ciągnąc do siebie złotą rączkę. Druga szuflada jest z porcelitu, otwiera się uchylając do góry plastikowe wieczko. U mnie to zdecydowanie dwie różne szuflady.
Proste, ale przeciez trzeba ujadac i zamiast poprzestac na normalnym temacie o konkretnym zespole, trzeba zajebac forum jakimis bzdurami i jeszcze jak debil udawac, ze to ma jakikolwiek sens. Mowie - to co sie tutaj dzieje ostatnio to jakies kompletne dno, no ale chyba trzeba sie przemoc, olac to cale gowno i skupic sie na postach autentycznie dotyczacych plyt.
this is a land of wolves now
Raf
w mackach Zła
Posty: 981
Rejestracja: 13-04-2011, 08:26
Lokalizacja: z ID

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 07:43

IRONMIL pisze:
Raf pisze:Dwie szuflady na 20 tys. płyt? - to czarne dziury a nie szuflady chyba.
A kto powiedział, że tylko dwie? Mam jeszcze szuflady: "Sentymenty z dzieciństwa", "Stare, ale wciąż jare", "Zajebiste, kiedyś posłucham więcej", "Albumy, do których wciąż wracam", "Albumy, które znam na pamięć i nie muszę już ich słuchać, bo mogę sobie je zanucić"... Oj, długo by wymieniać. :))
Podobno jest jeszcze jedna, największa, "nieodfoliowane". ;)
Maria Konopnicka

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 07:53

Ta akurat jest najmniejsza - aktualnie jakieś 35 CD, zakupionych w ciągu ostatnich dwóch tygodni. W sumie połowa to nawet bez folii, ale jeszcze nieprzesłuchana. Mam jednak szufladkę z napisem: "Dobrze znane, ale nigdy nie słuchane" - to dopiero zagadka. :)
Maria Konopnicka

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 08:09

Riven pisze:Proste, ale przeciez trzeba ujadac i zamiast poprzestac na normalnym temacie o konkretnym zespole, trzeba zajebac forum jakimis bzdurami i jeszcze jak debil udawac, ze to ma jakikolwiek sens. Mowie - to co sie tutaj dzieje ostatnio to jakies kompletne dno, no ale chyba trzeba sie przemoc, olac to cale gowno i skupic sie na postach autentycznie dotyczacych plyt.
No bo Triceratops to największy troll na tym forum - jemu nie wystarczy wyartykułować swoje zdanie, czy nawet go skutecznie bronić. On musi zaraz założyć opozycyjny temat, udowodnić, że w danej stylistyce orientuje się lepiej (niezależnie od tego jakiego gatunku dyskusja by nie dotyczyła - czy thrashu, czy doom metalu czy rap metalu). Po drodze oczywiście podejmie mniej lub bardziej udaną próbę obrażenia swojego rozmówcy - oczywiście zrobi to najczęściej w sposób prostacki, prymitywny i całkowicie nieskuteczny. :))) Jedynym powodem, dla którego jeszcze go nie dodałem do ignorowanych jest to, że czasami napisze coś ciekawego o dobrej płycie czy zespole, których nie miałbym okazji poznać gdzie indziej. Okazuje się, że suma sumarum - Triceps to dobry Piętaszek, tylko trzeba umieć się z nim obchodzić. :) Tak więc proponuję zignorować dalszą polemikę. :))
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 08:11

yup. chciaz mi akurat nie chodzilo o tricepsa - ale racja, jedyny (i niestety czesto dosc trudny) sposob na trolla to zignorowac ;)
this is a land of wolves now
Maria Konopnicka

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 08:29

Mi też nie chodziło o Tricepsa - użyłem jego nicka jako przykładowego. Z góry przepraszam za nadużycie. :)))))))))
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 08:37

IRONMIL pisze:Hehehehehe! Z Tobą to rozmowa jak z dupą o 12 w nocy :)
hehehe jakie kurwa smieszne :D , no szkoda tylko, ze nie odniosles sie ddo tych linkow , pomrocznosc jasna cie dopadla? no ale co masz powiedziec, moze jeszcze nie odfoliowales tych zespolow?
IRONMIL pisze:Przecież to Ty stwierdziłeś, że te kapele są z tej samej szuflady. Ja twierdzę, że RATM to ważna kapela, a Limp Bizkit to nowomodne gówno, zespół, który popłynąć na fali popularności rapu z gitarami. Nie byli ani pierwsi, ani oryginalni, ani dobrzy. Natomiast tak jak RATM na debiucie nie grał nikt wcześniej, ani nikt później.
jw, linki. i nie twiedze, ze Rage to niewazna kapela ale ty czytasz co chcesz wyczytac.
IRONMIL pisze:no błagam - gdzie RATM, a gdzie numetal, wrzucaj sobie do tej swojej szuflady co zechcesz -
kurwa a gdzie ja pisalem numetal, to Limp Bizkit gra w ogole jakis metal? pisalem ogolnie o gatunku wywodzacym sie z rapu, hiphopu i mutacji z ciezkimi gitarami
IRONMIL pisze:u mnie RATM jest w szufladzie "Ważne zespoły lat 90-tych" a "Limp Bizkit" w szufladzie - "Uwaga gówno! Nie otwierać". Pierwsza szuflada zrobiona jest z czarnego dębu - otwiera się ją ciągnąć do siebie złotą rączkę. Druga szuflada jest porcelitu, otwiera się uchylając do góry plastikowe wieczko. U mnie to zdecydowanie dwie różne szuflady
fajna historia, co jeszcze trzymasz w swoich szufladach, siedzi tam moze pokrak?

Ogolnie to polemika z doba na jakikolwiek temat sprowadza sie do tego, ze "u mnie", "dla mnie", "wg mnie" ale z rzeczywistoscia to ma chuj wspolnego po prostu. Wg ciebie kwadratowy i drewniany niemiecki heavy to muzyka warta uwagi co nie zmienia faktu ze to gowno.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 08:39

IRONMIL pisze:No bo Triceratops to największy troll na tym forum - jemu nie wystarczy wyartykułować swoje zdanie, czy nawet go skutecznie bronić. On musi zaraz założyć opozycyjny temat, udowodnić, że w danej stylistyce orientuje się lepiej (niezależnie od tego jakiego gatunku dyskusja by nie dotyczyła - czy thrashu, czy doom metalu czy rap metalu). Po drodze oczywiście podejmie mniej lub bardziej udaną próbę obrażenia swojego rozmówcy - oczywiście zrobi to najczęściej w sposób prostacki, prymitywny i całkowicie nieskuteczny :))) Jedynym powodem, dla którego jeszcze go nie dodałem do ignorowanych jest to, że czasami napisze coś ciekawego o dobrej płycie czy zespole, których nie miałbym okazji poznać gdzie indziej. Okazuje się, że suma sumarum - Triceps to dobry Piętaszek, tylko trzeba umieć się z nim obchodzić :) Tak więc proponuję zignorować dalszą polemikę :))
No juz nie musisz mi tak kadzic, ty z kolei to najwiekszy blazen wiec podzial rol jest. roznimy sie tym, ze ja ciagle nie pisze "'wg mnie" to jest nie to a "dla mnie" to jest tamto bazujac wylacznie na swoich spaczonych wymyslach.

Czy chcesz czy nie Limp Bizkit byl waznym zespolem niezaleznie czy go sluchasz czy ruchasz a wybiorcza poza ze Rage fajne, Korn Fajny a Limp Bizkit be to przyklad po prostu burackiego zmanierowania, no ale jak kazdy wie nic co burackie nie jest ci obce :)
woodpecker from space
Mort
rasowy masterfulowicz
Posty: 3049
Rejestracja: 08-08-2006, 12:48
Lokalizacja: mosh pit

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 11:03

Mam 3 pierwsze płyty Limp Bizkit, pomyślałem, że za grosze waro je kupic. Debiut jest taki sobie, a dwoch pozosalych nie dalem rady przesluchac do konca.
I AM MORBID
Karkasonne

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 14:00

Obrazek
Obrazek

Oczywiście niedokładnie to samo, ale pewne wpływy są widoczne... Przypuszczam, że te stworki z góry obżarły się parówkami i zostało z nich to, co poniżej.
Awatar użytkownika
Pteroczłek
postuje jak opętany!
Posty: 504
Rejestracja: 27-12-2010, 10:07

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 14:19

Okładka nadchodzącej płyty z pewnością również wywoła sporo zamieszania:

Obrazek
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 14:23

Ciekawe czy ktos powiedzialby w twarz Fredowi Durstowi, ze gra muzyke gowniana i dla gnoi...
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
wiecznepioraaaaaaa
świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 25-05-2011, 15:29

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 14:29

Triceratops pisze:Ciekawe czy ktos powiedzialby w twarz Fredowi Durstowi, ze gra muzyke gowniana i dla gnoi...
Obrazek
ciasteczko <cieszy sie>
widac ze silny i twardy chlopina, pewnie jak dzieckiem byl to w polu robil albo przy koniach amerykanskich jakis. Kowboj taki ze ho ho ho! Na miesiwach pedzony i dobrym zdrowym chlepie!
Awatar użytkownika
Duban
weteran forumowych bitew
Posty: 1073
Rejestracja: 14-03-2006, 13:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

08-06-2011, 14:37

a to jakiś kozak jest?
If you believe the western sun
is falling down on everyone.
You're breaking free and the morning's come.
If you would know your time has come.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Kto wyjebał zajebisty temat o Lumpie z Beskid?

09-06-2011, 07:26

Karkasonne pisze:Obrazek
Obrazek

Oczywiście niedokładnie to samo, ale pewne wpływy są widoczne... Przypuszczam, że te stworki z góry obżarły się parówkami i zostało z nich to, co poniżej.
Zapomniałeś o stadium pośrednim:

Obrazek
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ