NECROMANTIA

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
KUba
świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 07-06-2008, 14:07

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 14:28

"Crossing The Fiery Path" i "Scarlet Evil Witching Black" to świetne albumy, zdecydowanie jedne z lepszych które powstały w Grecji. Reszty dorobku Necromantii nie słyszałem. Ale w nowy album chyba będzie trzeba się zaopatrzyć.
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 20:28

lepiej sciągnij i najpierw posłuchaj bo te pierdy moga ci sie nie spodobac.to nie ta necromantia , która znasz
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 20:31

Crossing The Fiery Path to kiepski żart, brzmi jak mozyka nastalatkow zafascynowanych horrorami klasy B, parodia BM, coś okropnego... Nowa płyta znacznie lepsza.
jesterSS

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 20:42

Bzdury, CTFP to znakomity album z niepowtarzalnym klimatem, oryginalnym doborem środków i własnym charakterem, nawet jeżeli brzmi nieco naiwnie. \m/ Ciary \m/ Jedyne, do czego można się przyczepić to najgorsza okładka w historii muzyki.
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 21:11

na tamte lata to była dobra rzecz.teraz brzmi nieco archaicznie ale wiele rzeczy tak brzmi.jak ktos jest nastolatkiem -to fakt.brzmi słabo.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
zahartowany metalizator
Posty: 3380
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: NECROMANTIA

07-06-2008, 22:35

Albo jak ktoś nie zatrzymał sie na poziomie nastolatka ;)
Morbid Marcin
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
Lokalizacja: warszawa

Re: NECROMANTIA

11-06-2008, 23:20

Nif pisze:Crossing The Fiery Path to kiepski żart, brzmi jak mozyka nastalatkow zafascynowanych horrorami klasy B, parodia BM, coś okropnego... Nowa płyta znacznie lepsza.
nowa plyta - czy raczej ostatnia - to najgorszy syf, jaki w karierze nagrali. CTFP w swoim czasei rzadzilo, choc dzis na pewno brzmi nieco archaicznie.
mistrzsardu
zahartowany metalizator
Posty: 3667
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: NECROMANTIA

15-06-2008, 17:54

Dwie pierwsze płyty niszczą....zero techniki, ale jest DUCH...
Celem życia nie jest przeżycie.
Ritual
zaczyna szaleć
Posty: 275
Rejestracja: 17-08-2010, 00:13

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 14:44

Jak wyżej, ale nikt nie wspomniał o Ancient Pride. Dla mnie ten minialbum jest najlepszy z całego dorobku Necromantii. Posiadam wersję digi Black Lotus z coverem Iron Maiden, chociaż ten jest akurat średni. Po dobrym IV: Malice trzeba będzie się zapoznać z The Sound of Lucifer Storming Heaven.

Swoją drogą co ja się naszukałem o nich tematu, aż przez google musiałem atakować, bo wyszukiwarka masterfulowa nie dawała rady.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 14:48

Morbid Marcin pisze:
Nif pisze:Crossing The Fiery Path to kiepski żart, brzmi jak mozyka nastalatkow zafascynowanych horrorami klasy B, parodia BM, coś okropnego... Nowa płyta znacznie lepsza.
nowa plyta - czy raczej ostatnia - to najgorszy syf, jaki w karierze nagrali. CTFP w swoim czasei rzadzilo, choc dzis na pewno brzmi nieco archaicznie.
nadal brzmi tak jak brzmiało - piekło i smoła, takich płyt juz sie nie nagrywa
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:06

Adrian696 pisze:
Morbid Marcin pisze:
Nif pisze:Crossing The Fiery Path to kiepski żart, brzmi jak mozyka nastalatkow zafascynowanych horrorami klasy B, parodia BM, coś okropnego... Nowa płyta znacznie lepsza.
nowa plyta - czy raczej ostatnia - to najgorszy syf, jaki w karierze nagrali. CTFP w swoim czasei rzadzilo, choc dzis na pewno brzmi nieco archaicznie.
nadal brzmi tak jak brzmiało - piekło i smoła, takich płyt juz sie nie nagrywa
Nif pisze: Morbid Marcin i Adrian696 - darujcie sobie Black metal.
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:10

Nif pisze:Morbid Marcin i Adrian696 - darujcie sobie Black metal.
Ale ja sobie darowałem już dawno temu - teraz słucham tylko dobrej muzyki. :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5459
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:20

A tak na serio, co polecacie do przesluchania po Scarlet Evil? Znam tylko demowki, ancient pride, crossing i scarlet i sa one zahebiste!
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:27

"...For the Temple of the Serpent Skull..." koniecznie. Ostatnie 2 pełnogrające można sobie podarować.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Ritual
zaczyna szaleć
Posty: 275
Rejestracja: 17-08-2010, 00:13

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:30

A tak na serio, co polecacie do przesluchania po Scarlet Evil? Znam tylko demowki, ancient pride, crossing i scarlet i sa one zahebiste!
Zbyt wielkiego wyboru nie masz, polecam IV:Malice.
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:31

Maleficio pisze:A tak na serio, co polecacie do przesluchania po Scarlet Evil? Znam tylko demowki, ancient pride, crossing i scarlet i sa one zahebiste!
nie znasz splitu z VARATHRON?
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8014
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:35

Ritual pisze:
A tak na serio, co polecacie do przesluchania po Scarlet Evil? Znam tylko demowki, ancient pride, crossing i scarlet i sa one zahebiste!
Zbyt wielkiego wyboru nie masz, polecam IV:Malice.
To już "The Sound of..." jest nieco lepsze od mocno średniej "IV:Malice".
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:36

boroowa pisze:
Maleficio pisze:A tak na serio, co polecacie do przesluchania po Scarlet Evil? Znam tylko demowki, ancient pride, crossing i scarlet i sa one zahebiste!
nie znasz splitu z VARATHRON?
cała strona Necromantii ze splitu była na Vampiric Rituals czyli kasetą jaka wyszła w Polsce przez ich Fan Club
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5459
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:51

No wlasnie, tez tak mi sie wydaje, ze to bylo po prostu demo.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: NECROMANTIA

03-03-2011, 15:54

Nie - to była osobna sesja specjalnie na ten split - tylko u nas mozna było to dostac na tej kasecie razem z pierwszym demosem, z tego co pamietam to Krzysiek rozprowadził tego po naszym kraju koło tysiaca - no, ale Necromantia to było COŚ.
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
ODPOWIEDZ