reviews  • Epitome - "supeROTic performance" 2003 / 1CD
    CONQUER RECORDS
    POLSKA

    Epitome - supeROTic performance Znacie... eh, no kurwa nie wypada, zadałbym zbędne pytanie... pamiętacie "autoeROTicism"? ... pamiętacie jak starzy schłostali Wam duspka, kiedy pełni entuzjazmu wróciliście ze sklepu z tą kasetką w ręku? Yeahhhh, działo się wtedy hehe, ale to za nami... Epitome wrócił po kilku latach przerwy wydawniczej i przypomina się tym materiałem demo, a także proponuje nową dawkę muzy! Połknij zatem pigułkę i odpłyń... zażyj tabletkę na bolący ząb aby rozbolał Cię jeszcze kurew jeden bardziej i aby Twoje zgrzybiałe dziąsło stało się exponatem muzealnym... porwij się na patologiczny zastrzyk padaczkowego pobudzacza w krocze. Lepiej już? Pomaga inaczej? Powinno, a jeśli komuś nie, to zalecam wizytę u stomatologa lub jeszcze innego nekrokurwologa w celu polepszenia sampoczucia...to recepeta, to schemat leczniczy, przy którym "supeROTic performance" wchłaniasz nosem, uszami, jamą ustną i odbytową jeszcze śmielej i oblizujesz zasuszone wary z podniecenia! Kiedy dotrze do Ciebie prawdziwe znaczenie świeżutkiej partii "supeROTic performance" - a w tym także dwóch obcych, ale za to jakże pełnych rozkoszy bełtów w postaci Mortician i Ulcerous Phlegm - poczujesz jak bardzo istotny moze stać się zabieg usuwania na żywo zęba kombinerkami samochodowymi i wkładanie rozpędzonego udaru pieszczotliwie między nogi... po prostu, zrób to...i mimo pozorów nie zamykaj szybko oczu przy starszym "Adrenalin Vitamine" z samplami z Einsturzende Neubauten, ani też nie przenoś się do bluesowo - jazzowej kafejki przy "Libido Canal" & "gj8603" bo saxofon to twór nie tylko do dmuchania ku chwale zmarszczek na twarzy! Lepiej zostań, oddaj się pokusie Epitome, bo w przeciwnym wypadku szybki but w tył czaszki i trumienną kabinkę zamykamy na kłódkę!!

    www.conquerec.comTomash ________8 search for Epitome

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.