upcoming releases

 • Svartsyn

  REQUIEM

  record label: Carnal Records
  date of release: 2020-10-30
  SWEDEN

  Jak opisuje wytwórnia w notce prasowej: “Mizantropijny mrok i pierwotny gniew pozostają na “Requiem” głównymi wyznacznikami muzyki Svartsyn. Na albumie znalazło się sześć utworów będących kwintesencją szwedzkiego black metalu, które spychają słuchacza prosto w otchłań.” Nagrania miały miejsce w studio Mortsella, miksy i mastering w studio Clintwork, a za okładkę odpowiada Chadwick St John.

  Kompozytor całego materiału, Ornias nt. nowego materiału: “Album został napisany jako Requiem. Jest to duchowa wędrówka przez destrukcję zachodniej cywilizacji i powstanie Antychrysta i jego wiecznego królestwa. Jest mroczny i przerażający.”

  Tracklista:
  1 - The Pale Horse
  2 - Inner Demonic Rise
  3 - Mystery Babylon
  4 - The Desolate
  5 - Spiritual Subjection
  6 - Little Horn

  Line-up:
  Ornias - Vocals/Guitars/Bass
  Hammerman - Drums

  www.facebook.com/svartsyn666
  www.carnalrecords.com/
  www.facebook.com/Carnalrecords.sweden
  carnalrecords.bandcamp.com/

  search for Svartsyn

Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.