upcoming releases

 • Imperial Triumphant

  ALPHAVILLE

  record label: Century Media
  date of release: 2020-07-31
  USA

  Czwarty, studyjny album rewelacyjnych, awangardowych black metalowców z Nowego Jorku. Pierwszy ujawniony singiel to wycieczka w rejony, które Imperial Triumphant regularnie ujawniają przed nami na kolejnych płytach - wspaniale pokręcony, pełny niezwykłych, nieoczywistych kontrastów materiał, który, choć nieziemsko skomplikowany to jednak jest niebywale wciągający.

  "Nikt nie wie jak będzie wyglądała przyszłość. Niektórzy mogą znać ogólny zarys tego co nadejdzie, a inni będą się o to zakładać. Być może żyjemy tym. Być może będzie zupełnie inaczej. Gdybyśmy mieli magiczną, szklaną kulę, która ujawniałaby tysiąclecia powtarzających się wydarzeń zaobserowalibyśmy wielkie sny o jasnej przyszłości, zbudowane na regularnych zmianach, które ostatecznie prowadzą do upadku. Patrzcie w przyszłość!"
  -Imperial Triumphant

  "Alphaville" jest już dostępne w przedsprzedaży w wielu wersjach kolorystycznych, limitach, na CD i z nowym merchem od 20th Century Studios, Evil Greed i Night Shift Merch, a także w postaci limitowanego winyla od magazynu Revolver. Dokładne opisy i linki poniżej.

  Century Media World
  - Gatefold Empire Black 2LP & LP-Booklet & Poster (black Vinyl)
  - Gatefold Atomic Sunrise 2LP & LP-Booklet & Poster (transp. sun yellow Vinyl)
  - Gatefold Statue of Verdigris 2LP & LP-Booklet & Poster (mint colored Vinyl)
  Link do klepu: https://bit.ly/2ZNAyUZ

  Century Media US:
  - Gatefold Grand Central Gold 2LP & LP-Booklet & Poster (gold Vinyl)
  Link do sklepu: https://bit.ly/3gDqBj8

  Evil Greed:
  -Gatefold Broadway Blues 2LP & LP-Booklet & Poster (opaque blue Vinyl)
  Link do sklepu: https://bit.ly/2XJD8bM

  Nightshift:
  -Gatefold Blood of Wall Street 2LP & LP-Booklet & Poster (dark green Vinyl)
  Link do sklepu: https://bit.ly/2M9UFon

  Revolver:
  -Gatefold Ivory Towers 2LP & LP-Booklet & Poster (white Vinyl)
  Link do sklepu: https://bit.ly/2M9gOmT

  www.facebook.com/imperialtriumphant/
  imperial-triumphant.com

  search for Imperial Triumphant
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.