upcoming releases

 • Enshadowed

  STARE INTO THE ABYSS

  record label: Odium Records
  date of release: 2020-06-05
  GREECE

  Zasłużony, grecki zespól powraca z 4 albumem zatytułowanym "Stare Into the Abyss". Słuchacze mogą się spodziewać miksu greckiego black metalu w najlepszym wydaniu ze skandynawską surowością i ekstremą. Nagranie odbyło się w Decent Studio w Atenach.

  Pod poniższym linkiem można zamówić 6 panelowy digi pack cd i wersje winylowa, gatefold z plakatem A3, limitowana do 200 sztuk:
  www.odiumrex.com/webshop

  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/EnshadowedOfficial/

  search for Enshadowed
 • listen and enjoy!
Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.