upcoming releases

 • Shards Of Humanity

  COLD LOGIC

  record label: Unspeakable Axe Records
  date of release: 2020-04-13
  USA

  Drugi album znakomicie zapowiadającej się, death/thrashowej ekipy z Memphis, której debiut wykazywał inspiracje środkowym okresem twórczości Death, ale z mocnym wpływem thrashowego barbarzyństwa, dzięki czemu Shards Of Humanity brzmią naprawdę oryginalnie. "Cold Logic" to rozwój zespołu w każdym możliwym wymiarze - umiejętności technicznych, kompozycyjnym i brzmieniowym, co słychać w pierwszym udostępnionym utworze "Moths of Zeta" (poniżej). Jest w tym wszystkim miejsce zarówno na techniczne, prawie psychodeliczne odjazdy, ale wszystko to napędzane jest bardzo autentyczną, thrashową zaciekłością.

  Pełna tracklista:
  1. Cosmic Shield
  2. Martyr's Gaze
  3. I’ve Seen Death
  4. Moths of Zeta
  5. Cold Logic
  6. Bathing Raw in the Blood of Pigs
  7. Into The Realms of Lower Astral
  8. Docile Masses
  9. Demonic Crystallized Intelligence
  10. Mechanical Phosphene

  facebook.com/ShardsOfHumanity
  unspeakableaxerecords.com
  unspeakableaxerecords.bandcamp.com
  facebook.com/unspeakableaxerecords

  search for Shards Of Humanity
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.