upcoming releases

 • Cemetery Filth

  DOMINION

  record label: Unspeakable Axe Records
  date of release: 2020-04-13
  USA

  Debiut oldskulowych death metalowców z Atlanty. Grupa ma na koncie świetnie przyjętą epkę "Screams from the Catacombs" z 2014, udział w pierwszej części kompilacji 4 Doors to Death z 2016 oraz, rok później - split EP z Sewercide. Po krótkim okresie zwolnienia zespół daje o sobie wreszcie znać za sprawą debiutanckiego pełniaka, który sami określają jako ich własny manifest tego jak powinien brzmieć dobrze zrobiony death metal. Pierwszego udostępnionego kawałka "Churning the Shallows" możecie posłuchać poniżej i zwiastuje on zdecydowanie bardziej rozwinięty w aranżacjach materiał od dotychczasowej twórczości. Gitary wciąż brzmią wrednie i zjadliwie, ale same riffy są znacznie bardziej pokręcone i zdecydowanie odległe od ślepego kopiowania bogów amerykańskiego i europejskiego death metalu.

  Unspeakable Axe Records odpowiada za wydanie na CD, kasecie i cyfrowych platformach. Winyle tłoczone będą wspólnie z Boris Records i trzeba będzie na nie poczekać nieco dłużej.

  Tracklista:
  1. Subduction
  2. Exhumed Visions
  3. Paralytic Scourge
  4. Aeons In Dis
  5. Festering Vacuity
  6. Churning of the Shallows
  7. Devoured by Dread
  8. From Euphonic Crypts
  9. Dominion

  Aktualny skład CEMETERY FILTH:
  Matt Kilpatrick - wokale, gitara
  Ryan Guinn - gitara
  Devin Kelley - bas, dodatkowe wokale
  Chris McDonald - bębny

  facebook.com/CemeteryFilth
  www.unspeakableaxerecords.com
  unspeakableaxerecords.bandcamp.com
  facebook.com/unspeakableaxerecords

  search for Cemetery Filth
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.