upcoming releases

 • Banisher

  DEGREES OF ISOLATION

  record label: Selfmadegod Records
  date of release: 2020-02-29
  POLAND

  Czwarty album Rzeszowian. Jak przedstawia ją wydawca: "Nowy album to osiem utworów brutalnego i technicznego death metal i tym samym najbardziej dojrzała i zróżnicowana płyta w dotychczasowej dyskografii zespołu. Jeśli lubisz DECAPITATED, SUFFOCATION, HATE ETERNAL, PESTILENCE, DEATH, THE FACELESS, CRYPTOPSY to sprawdź koniecznie "Degrees Of Isolation". W skład Banisher wchodzą muzycy znani z Decapitated, Belphegor, Vital Remains, Hate, Redemptor, Shodan. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest Łukasz Jaszak (DECAPITATED, BLOOD RED THRONE, VOMITORY, VOLTURYON)."

  "Degrees Of Isolation" wydany zostanie w następujących formatach: CD, limitowany CD BOX oraz koszulka.

  Przedsprzedaż: https://tinyurl.com/banisherpreorder

  Lista utworów:
  1. Actors and Accomplices
  2. Devil in ISO 5
  3. Extradition
  4. Illusory Enslavement
  5. Sacred Rules
  6. Lockdown
  7. Apotheosis
  8. Echoes

  www.facebook.com/banisherofficial
  www.instagram.com/banisher_official
  banisher.bandcamp.com
  www.selfmadegod.com
  www.facebook.com/selfmadegod
  www.selfmadegod.bandcamp.com
  www.instagram.com/self

  search for Banisher
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.