upcoming releases

 • Trauma

  OMINOUS BLACK

  record label: Selfmadegod Records
  date of release: 2020-03-06
  POLAND

  Ósmy krążek weteranów polskiej sceny deathmetalowej. Trio z Elbląga zdecydowało się podpisać papiery z krajową Selfmadegod Records, co wydaje się być słusznym posunięciem po dwóch pełniakach dla Witching Hour, które przeszły prawie niezauważone. Za rejestrację wszystkich śladów odpowiedzialny był tym razem sam lider zespołu Mister, który jest również kompozytorem całego materiału.

  Jak on sam mówi na temat nowej płyty: Nagrań dokonaliśmy w naszym TRAUMAtic Sound Studio w Elblągu, gdzie do tej pory powstawały pre-produkcje wcześniejszych płyt TRAUMY. Całość została zmiksowana i poddana masteringowi przez braci Wiesławskich w białostockim Hertz Studio (Behemoth, Vader, Hour Of Penance, Beheaded). Na nowej płycie znajdzie się dziewięć premierowych kompozycji, a całość została opięta jednym wspólnym tytułem ”Ominous Black”.

  Wydanie „Ominous Black” zapowiedziane jest na 6 marca 2020 w następujących formatach: CD / limitowany CD BOX / 12”LP / digital download oraz koszulki z wizerunkiem nowej płyty. Pre-order rusza już wkrótce.

  Lista utworów „Ominous Black”:
  1. Inside The Devils Heart
  2. Insanity Of Holiness
  3. Astral Misanthropy
  4. Soul Devourer
  5. Among The lies
  6. I Am Universe
  7. The Black Maggots
  8. The Godless Abyss
  9. Colossus

  Skład zespołu:
  Artur „Chudy” Chudewniak – vocals
  Jarosław „Mister” Misterkiewicz – all guitars and bass, samples, backing vocals
  Arkadiusz „Mały” Sinica - drums

  www.facebook.com/TraumaOfficialPage/
  www.traumaofficial.com
  www.facebook.com/Selfmadegod
  selfmadegod.com

  search for Trauma
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.