upcoming releases

 • Thy Disease

  TRANSHUMANISM

  record label: Creative Music Records
  date of release: 2019-12-19
  POLAND

  Notka prasowa:
  Siódmy z kolei album w dyskografii Thy Disease bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień.

  Głównym tematem płyty jest ogólnie pojęty transhumanizm czyli nowe technologie, cyber rozwój ludzkości, biotechnologiczne ulepszenia i inne nowości jakie mogą przynieść nadchodzące czasy. Wszystkie zagadnienia ujęte są z moralno - filozoficznego punktu widzenia i przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi.

  Cały album został zarejestrowany w Creative Music Studio. Mixem i masteringiem zajął się Tomasz ZED Zalewski, autorem okładki oraz layoutu jest Xaay.

  Tracklist:
  1. INHUMAN FORM
  2. DRONE SOUL
  3. ALUMINIUM CITIES
  4. BLOODY TREATMENT
  5. DELIVERANCE
  6. THERE'S NO YOU
  7. INFRASONIC NOISES
  8. CONVERGENCE
  9. DIGITIZED MIND

  Bonus Track:
  10. EXTINCTION BY CONTRACT

  Limitowana edycja płyty "Transhumanism" wraz z koszulkami jest już dostępna w pre-orderze w linkach poniżej:
  PREORDER: http://bit.ly/TranshumanismPreorder
  DIGITAL: http://bit.ly/TranshumanismDigital

  www.facebook.com/thydisease
  thydisease.bandcamp.com/
  www.facebook.com/CreativeMusicRecordsCMR/
  creative-music-records.pl

  search for Thy Disease
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.