upcoming releases

 • Necrowretch

  THE ONES FROM HELL

  record label: Season Of Mist
  date of release: 2020-02-14
  FRANCE

  Czwarty duży album francuskich, black/death metalowych zjadliwców. Jak wypowiada się zespół nt. nowej płyty: "'The Ones From Hell' to zupełnie nowy rozdział w historii Necrowretch. Przekraczając zasady i granice, osiągnęliśmy nowy poziom muzycznej ekspresji dedykowanej Diabłu i wielu Jego imionom. To nieświęte nasienie zawierać będzie 8 utworów, które idealnie oddają naszą fascynację Piekłem. (...) Gdzieś tam w dole otwierają się wrota dla "Luciferian Sovranty"... Hail Satan!".

  Pełna tracklista:
  1. Pure Hellfire (6:54)
  2. Luciferian Sovranty (4:01)
  3. The Ones From Hell (4:12)
  4. Absolute Evil (2:39)
  5. Codex Obscuritas (5:49)
  6. Darkness Supreme (5:27)
  7. Through The Black Abyss (3:25)
  8. Necrowretch (4:37)

  Łączny czas: 37:04

  Line-up
  Vlad - Guitars, Vocals
  Ilmar - Drums, Percussions
  Wence - Guitars, Bass

  Nagrania: Blackout Multimedia Studios, Bruksela (BE)
  Mastering: West West Side Music New York (US)
  Okładka: Stefan Thanneur

  necrowretch.net
  www.facebook.com/Necrowretch
  www.instagram.com/necrowretch
  necrowretch.bandcamp.com

  search for Necrowretch
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.