upcoming releases

 • Oath of Cruelty

  SUMMARY EXECUTION AT DAWN

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2019-12-09
  USA

  Stacjonujące w Houston death/thrashowe trio po dwóch demo i 7" epce "Hellish Decimation" z 2014 serwuje wreszcie pełnoczasowy album. Wokalista Dave Callier opisuje ten materiał jako "kumulację spastycznych, frenetycznych riffów i gwałtownie eksplodującej energii, przeplatanej sadystycznymi, bezwzględnymi tekstami dostarczanymi przez barbarzyński, palący wokal".

  Nagrania miały miejsce u Garry'ego Brentsa (GAB Recordings) w Arlington, TX oraz u Mike'a BBQ (Audio Alive Studio) w Spring, TX.
  Miksy robił D Killer, mastering Dan Randall w Mammoth Sound, a okładkę Daniel "Sawblade" Shaw.

  Tracklista:
  1.Pounding Hooves of Shrapnel
  2.Stabbing Forth with Invincible Damnation
  3.Through Alchemy and Killing
  4.Pathogenic Winds of Swarm
  5.Into the Chamber of Death
  6.At the Tyrant's Behest
  7.Victory Rites of Exsanguination
  8.Denied Birth (MERCILESS cover)
  9.Summary Execution at Dawn

  www.facebook.com/OathOfCruelty
  www.darkdescentrecords.com/
  darkdescentrecords.bandcamp.com/
  www.facebook.com/DarkDescentRecords/
  twitter.com/DarkDescentRec

  search for Oath of Cruelty
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.