upcoming releases

 • Third Storm

  THE GRAND MANIFESTATION

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2018-11-09
  SWEDEN

  Debiut szwedzkiego kwintetu, którzy w barbarzyńskiej oprawie łączą black, thrash, doom i death metal. Zespół obiecywał, że "będzie to bardzo specjalne wydawnictwo, wielkie muzyczne przedsięwzięcie, które porazi Wasze dusze (zdecydowanie nie dla słabeuszy!) i jest to też koncept album - część pierwsza "Trylogii Pherighai".

  Nagrania miały miejsce w okresie od września do listopada zeszłego roku w Home Sweet Home Studios, a miksy zrobione zostały na przełomie grudnia i stycznia w Studio Dead Dog Farm. Autorem okładki jest Raul Gonzalez.

  Płytę zamawiać można w formatach CD, na czarnym winylu, na czerwono-niebieskim winylu i w formacie cyfrowym na Bandcamp.

  Spis kawałków na wersji winylowej:
  Strona A:
  Prima Mobilae 6:28
  As The Stars Watched The Birth Of Eternity 5:01
  The Third Thought From The Sun 6:14
  Sapiens Formulae 2:15
  Strona B:
  Through Eyes Of The Omnipresent 4:25
  Forgotten Deity 8:13
  Gorakaathuar 6:06
  In Wrath Enshrouded 4:34

  Third Storm:
  Heval Bozarslan: wokal
  David Eriksson: gitara
  Hasse Hansson: gitara
  Daniel Ekeroth: bas
  Alvaro Svanerö: bębny


  www.facebook.com/thirdstorm
  www.thirdstorm.nu
  www.facebook.com/DarkDescentRecords
  darkdescentrecords.bandcamp.com
  www.darkdescentrecords.com

  search for Third Storm
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.