upcoming releases

 • Lucifer`s Child

  THE ORDER

  record label: Agonia Records
  date of release: 2018-11-09
  GREECE

  Drugi album greckiego, black metalowego zespołu, w którego skład wchodzą muzycy Rotting Christ, Nightfall i Chaostar Następca "The Wiccan" z 2015 roku powstawał trzy lata. Jego nagrania, miksy i mastering odbyły się w Pentagram Studio, należącym do gitarzysty zespołu, Georga Emmanuela (Rotting Christ, ex-Chaostar). Okładkę przygotował Daniele Valeriani (Dark Funeral, Dissection, Mayhem).

  Lucifer's Child wywodzą się z Aten i grają klimatyczny black metal. Powstali w 2013 z inicjatywy wspomnianego Emmanuela oraz Stathisa Ridisa (basisty Nightfall). W krótkim czasie do składu dołączyli wokalista Marios Dupont (Karma Violens) i perkusista Nick Vell (Chaostar). Ich debiutancki krążek został ciepło przyjęty, co zaowocowało występami na festiwalach, w tym Inferno Festival (Norwegia), Blastfest (Norwegia) oraz Incineration Festival (Wielkia Brytania). "The Order" zapowiadany jest jako znacznie cięższy i mroczniejszy od poprzednika.

  Formaty albumu:
  - Digipack CD
  - Czarny winyl
  - Transparentny żółty winyl
  - T-shirt
  - Pliki cyfrowe

  Utwory:
  1. Viva Morte
  2. The Order
  3. Fall Of The Rebel Angels
  4. Through Fire We Burn
  5. El Dragón
  6. Black Heart
  7. Haraya
  8. Siste Farvel

  Skład:
  George Emmanuel - gitara
  Stathis Ridis - bass
  Marios Dupont - wokal
  Nick Vell - perkusja

  Przedsprzedaż: https://goo.gl/WHeiKd

  www.facebook.com/luciferschildmusic
  www.instagram.com/luciferschildmusic
  www.twitter.com/lucif3rschild
  www.agoniarecords.com
  www.facebook.com/agoniarecords
  www.twitter.com/agoniarecords
  www.agoniarecords.bandcamp.com

  search for Lucifer`s Child
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.