upcoming releases

 • Immortal

  NORTHERN CHAOS GODS

  record label: Nuclear Blast Records
  date of release: 2018-07-06
  NORWAY

  ""Northern Chaos Gods" można określić jako połączenie intensywności "Pure Holocaust" i klimatu "At The Heart Of Winter". Krążek został wyprodukowany przez Petera Tägtgrena i z całą pewnością nie zawiedzie starych fanów zespołu, ponieważ mnóstwo tu nawiązań do chwalebnej przeszłości Norwegów. Mózg Immortal, Demonaz, ma również nadzieję na pozyskanie nowej publiczności, co przy tak znakomitym materiale nie będzie żadnym problemem. " - Mystic.pl

  1. Northern Chaos Gods
  2. Into Battle Ride
  3. Gates To Blashyrkh
  4. Grim and Dark
  5. Called To Ice
  6. Where Mountains Rise
  7. Blacker Of Worlds
  8. Mighty Ravendark

  Skład na album:
  Demonaz (vocals, guitars)
  Horgh (drums)
  Peter Tägtgren (session bass)

  www.facebook.com/immortalofficial
  www.immortalofficial.com


  search for Immortal
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.