upcoming releases

 • Funeral Mist

  HEKATOMB

  record label: Norma Evangelium Diaboli
  date of release: 2018-06-15
  SWEDEN

  9 lat po "Maranatha" doczekaliśmy się wreszcie trzeciego albumu szwedzkiego kultu. Bez zaskoczeń. A może inaczej - bez nieprzewidywalnych zaskoczeń ;) Arioch dalej łączy ducha rozpierdolu w klimacie Marduk z mistycznymi doświadczeniami duchowymi i robi to wciąż na najwyższym, możliwym obecnie poziomie. Patologia wcześniejszych nagrań ustępuje nieco pola bardziej kontrolowanej epickości, ale to zazwyczaj naturalna konsekwencja rozwoju zespołów metalowych, które coraz bardziej świadomie posługują się dźwiękową formą.

  www.noevdia.com
  holypoison.bigcartel.com
  facebook.com/funeralmistofficial

  search for Funeral Mist
 • listen and enjoy!


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.