upcoming releases

 • Hegemone

  WE DISAPPEAR

  record label: Debemur Morti Productions
  date of release: 2018-05-11
  POLAND

  Hegemone powstało w 2010 roku w Poznaniu i w 2014 roku wydali swój debiutancki album "Luminosity". W 2017 roku stali się częścią francuskiej wytwórni Debemur Morti Productions pod której szyldem, dostajemy kolejny album. Na "We disappear" polski kwartet prezentuje własną interpretację bleckującego sludge/post-metalu, aby zobrazować nieustający proces zmian, w całym jego przerażającym pięknie. Na ciężkiej podstawie panoramicznych riffów i emocjonalnych wokali zespół łączy w jedną całość złowrogi charakter nowoczesnego black metalu i hard core'owej furii i wplątuje w to echa postpunkowych akordów, gardłowe wokale, elementy folkowego mistycyzmu, idealnie wpasowane linie klawiszy i okazjonalne elektroniczne tekstury.

  www.facebook.com/Hegemonepzn
  hegemone.bandcamp.com/
  www.debemur-morti.com
  www.facebook.com/debemurmorti
  dmp666.bandcamp.com

  search for Hegemone
 • listen and enjoy!


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.