upcoming releases

 • Adversvm

  AION SITRA AHRA

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2018-05-04
  GERMANY

  Debiut niemieckich funeral doom metalowców powołanych do życia w 2015 r. przez niejakiego S.B. (wokal, gitara, bas), który dokoptował sobie kilku muzyków sesyjnych do obsługi bębnów, klawiszy i programowania. "Aion Sitra Ahra" nagrywali przez kilka miesięcy w Essen w studio CKB, począwszy od listopada 2016 r. Pierwsze określenie jakie przychodzi do głowy słuchając "Aion Sitra Ahra" to 'masywne', a kolejne to 'nawiedzony'. Pomimo więc, że dostajemy tu riffy gniotące jak ścierające się tektoniczne płyty to materiał ten jest w swoim charakterze bardziej blackujący niż większość ekstremalnego doom metalu, a pierwotna idea była taka, że kawałki te mają być bardziej złowrogie niż klasyczny black, czy death metal.

  ironboneheadproductions.bandcamp.com
  www.ironbonehead.de

  search for Adversvm
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.