upcoming releases

 • Stillborn

  CRAVE FOR KILLING EP

  record label: Godz ov War Productions
  date of release: 2018-03-12
  POLAND

  "Crave for Killing" zawiera cztery nowe kawałki Stillborn oraz nagraną ponownie wersję tytułowego numeru pochodzącą z nagranego w 1999 roku, debiutanckiego demo "Mirrormaze". EPka dostępna jest w trzech, ściśle limitowanych formatach - standardowy CD w jewel casie (333 sztuki), 12"LP (222 sztuki) oraz kaseta (111 sztuk) - czyli w sumie 666 kopii na fizycznych nośnikach. Zamówienia składać można w sklepie wytwórni (link poniżej). Wersja cyfrowa dostępna na profilu Bandcamp wytwórni.

  Tracklista:
  1.It's a Sinner
  2.To Be
  3.Crave for Killing
  4.Korowód
  5.Staroświeckość We Mnie Jest

  Skład:
  KIller - wokal, gitara
  Hunger - bas
  August - bębny

  www.facebook.com/stillborn.pol/
  godzovwar.com/shop/pl/
  godzovwar.com
  godzovwarproductions.bandcamp.com
  twitter.com/godzovwar
  www.facebook.com/GodzOvWar/

  search for Stillborn
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.