upcoming releases

 • Balmog

  VACVVM

  record label: War Anthem Records
  date of release: 2018-03-09
  SPAIN

  Trzeci album hiszpańskiego black/death metalowego Balmog. Wypadkowa pomiędzy nowoczesnym patosem z okultystyczną otoczką, a klasycznym, siarczystym diabelstwem w klimacie zbliżonym do "De Mysteriis...". Jest w tym wszystkim typowa dla południowców epickość, jest szerokie spektrum emocji w warstwach wokalnych, jest wciągająca muzyczna narracja, dzięki której płyta zostawia jakiś ślad w głowie pomimo mało charakterystycznej, jak na dzisiejsze czasy produkcji. Nagrania miały miejsce w studio Moontower w sierpniu 2017, a mastering robiony był w Necromorbus.

  www.facebook.com/Balmog-365630056846060/
  www.war-anthem.de

  search for Balmog
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.