upcoming releases

 • Nocturnal Graves

  TITAN

  record label: Season of Mist
  date of release: 2018-05-18
  AUSTRALIA

  Trzeci długograj australijskich wichrzycieli z Nocturnal Graves. Poniżej posłuchać możecie numeru trzy na płycie - "Ecdysis, Shedding Weak Flesh", o którym tak opowiada zespół: "'Ecdysis, Shedding Weak Flesh' traktuje o burzeniu granic i pozbywaniu się zahamowań, które tłumią rozwój jednostki. Pozbywając się słabości, musimy kroczyć naprzód i porzucać wydeptane ścieżki. Jest to wyraz postawy, którą reprezentuje cały album. 'Ecdysis' przede wszystkim kroczy tymi ścieżkami, które do tej pory pozostawialiśmy nieodkryte. Wciąż rozkoszując się mrokiem, ale w bardziej zawiłych formach, które do tej pory były poza naszym wyobrażeniem. Oto pierwsza próbka, a my nie możemy się już doczekać kiedy wypuścimy wszystko!".

  nocturnalgravessom.bandcamp.com/
  www.facebook.com/nocturnalgraves
  www.season-of-mist.com
  www.facebook.com/seasonofmistofficial
  seasonofmist.bandcamp.com

  search for Nocturnal Graves
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.