upcoming releases

 • Cultus Profano

  SACRAMENTUM OBSCURUS

  record label: Debemur Morti Productions
  date of release: 2018-02-23
  USA

  Debiutancki album amerykańskiego duetu, który dumnie podsyca płomień 'czystego black metalu', mocno nawiązującego do klasyków skandynawskiej sceny z lat 90-tych - Immortal, Gorgoroth, Taake, Carpathian Forest itp. Transowe, ale agresywne riffy, złowieszcze krakanie na wokalu i kawał niezłego, surowego klimatu. Miód na czarne serca purystów, którzy tęsknią za sceną z przedinternetowych czasów.

  Tracklista:
  1. Conventus Esbat, Op. 8
  2. Under The Infernal Reign, Op. 10
  3. Ceremony Of The Black Flame, Op. 4
  4. Lord Of Ages, Op. 2
  5. Ignis Altare, Op. 5
  6. An Offering To The Prolific Goat, Op. 7
  7. Forging A Covenant, Op. 6
  8. Awakening The Strzyga, Op. 1
  9. Cultus Profano, Op. 9

  www.facebook.com/debemurmorti/
  www.debemur-morti.com/
  www.facebook.com/CULTUS.PROFANO
  cultusprofano.bandcamp.com

  search for Cultus Profano
 • listen and enjoy!


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.