upcoming releases

 • Drudkh

  Їм часто сниться капіж

  record label: Season of Mist
  date of release: 2018-03-09
  UKRAINE

  Jedenasty już album czołowych, ukraińskich black/folk metalowców. Jak zwykle dostajemy potężna dawkę melancholijnie płynących melodii zaklętą w surowych, black metalowych formach i wydaje się, że Roman Saenko znalazł się już na bezpiecznej ścieżce, gdzie nie eksperymentuje z formą, ale pozwala okrzepnąć i w pełni dojrzeć wypracowanej kilka albumów temu stylistyce. Wciąż jednak jest to Drudkh wysokiej jakości - wciągający, transowy, przesiąknięty narodowościowym żalem, tęsknotą i wschodnią poetyką. Wszystko w wyrafinowanym wydaniu, którego po prostu chce się słuchać.

  Pełna tracklista albumu:
  1. Nakryta Neba Burym Dakhom...
  2. U Dakhiv Irzhavim Kolossyu...
  3. Vechirniy Smerk Okutuye Kimnaty...
  4. Za Zoreyu Scho Striloyu Syaye...
  5. Bilyavyi Den’ Vtomyvsya I prytykh...

  www.season-of-mist.com/
  www.facebook.com/seasonofmistofficial
  www.facebook.com/Drudkh.Official

  search for Drudkh
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.