upcoming releases

 • Memoriam

  THE SILENT VIGIL

  record label: Nuclear Blast Records
  date of release: 2018-03-23
  UK

  Willets po premierze debiutu Memoriam zaznaczał, że zespół ciągle kipi nowymi pomysłami, nie jest więc zaskoczeniem, że bardzo szybko, zaledwie rok później dostajemy drugi długograj zespołu. Każdy chyba wie czego się spodziewać - snujące się leniwie melodie, ciężar szarżującej dywizji pancernej i .. coraz słabsze wokale WIlletsa. Tak, nie ma chyba co ukrywać, że Karl już nie ma tej werwy co kiedyś, ale i tak, całościowo, Memoriam jest zdecydowanie najlepszym możliwym plastrem na zalepienie rany po genialnym Bolt Thrower.

  Autorem kolejnej doskonałej okładki jest rzecz jasna ponownie Wielki Malowniczy Death Metalu - Dan Seagrave.

  Program płyty:
  1. Soulless Parasite
  2. Nothing Remains
  3. From the Flames
  4. The Silent Vigil
  5. Bleed The Same
  6. As Bridges Burn
  7. The New Dark Ages
  8. No Known Grave
  9. Weaponised Fear

  willettsio.bandcamp.com
  www.facebook.com/Memoriam2016
  www.memoriam.uk.com
  www.nuclearblast.de

  search for Memoriam
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.