upcoming releases

 • Morbosidad

  CORONA DE EPIDEMIA

  record label: Nuclear War Now! Productions
  date of release: 2018-03-15
  USA

  Krążek ten wydany został pierwotnie na limitowanym winylu, wspólnym nakładem NWN! i Boris Records, dla uczczenia występu zespołu na Mass Destruction Metal Fest w Atlancie w listopadzie 2017. Teraz został opatrzony okładką z pracą ich stałego grafika - Chrisa Moyena. To już piąty i zapowiedziany jako ostatni długograj Morbosidad i naprawdę godne zamknięcie ich obrazoburczej działalności. Dziki, obskurny napierdol, maniakalne wokale z tekstami utrzymanymi, jak zwykle, w języku hiszpańskim i niesamowicie chore sola brzmiące jak wycie zbłąkanych w otchłani piekielnej dusz grzeszników. Pomimo mocnych, ostatnich zmian składu nie zmienia się jedno - muzyka Morbo jest jak czysty spirytus pity w zimie, w piwnicy, podczas zakopywania zwłok teściowej. Ogień i opętanie!

  www.facebook.com/MORBOSIDADOFFICIALPAGE
  www.nwnprod.com
  www.facebook.com/nwnprod/
  nuclearwarnowproductions.bandcamp.com/

  search for Morbosidad
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.