upcoming releases

 • Master`s Hammer

  FASCINATOR

  record label: Jihosound Records
  date of release: 2018-02-10
  CZECH REPUBLIC

  Nowy długograj czeskiego kultu. Już po pierwszym udostępnionym utworze słychać, że zespół dążył do wiernego zrekonstruowania brzmienia i klimatu dwóch pierwszych krążków.

  Jak o nowym albumie informuje zespół: "Jest to pierwszy materiał zespołu od czasu koncertowej reinkarnacji na wiosnę 2017 roku, zrobiony przez koncertowy skład, czyli Kapák na bębnach, Blackosh i Storm (który też śpiewa) na gitarach, Ramus na basie i Silenthell na kotłach. Mr. Necrocock stworzył swoje chórki i harmonie."


  www.facebook.com/MastersHammerOfficial
  www.mastershammer.com
  www.jihosound.com

  search for Master`s Hammer
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.