upcoming releases

 • Misanthropic Rage

  IGNE NATURA RENOVATUR INTEGRA

  record label: Godz Ov War Productions
  date of release: 2018-03-12
  POLAND

  'Igne Natura Renovatur Integra' zawiera dziewięć premierowych utworów będących naturalnym rozwinięciem stylu obranego na poprzednich materiałach, choć tym razem muzycznie i tekstowo zespół pokazał zdecydowanie dojrzalsze oraz bardziej osobiste oblicze.

  Wydawnictwo dostępne będzie jako standardowy jewel case CD w regularnej edycji i limitowanej do 100 sztuk wersji w ekskluzywnym slipcase oraz naszywką. Ponadto dostępna będzie wersja cyfrowa do pobrania od dnia premiery z profilu Bandcamp wydawcy. Fizyczne kopie 'Igne Natura Renovatur Integra' można już nabyć w przedsprzedaży na stronie wytwórni.

  Nagraniem, produkcją i miksem materiału zajęli się sami muzycy, natomiast mastering zostały wykonany przez ekipę Serakos Studio. Okładkę ponownie zaprojektował i wykonał Maciej Kamuda, który dodatkowo zajął się również całą oprawą wydawnictwa.

  Lista utworów:
  01.Call All Your Angels
  02.Bliźni Mój
  03.Become a God-Man
  04.Abstrakt
  05.I.N.R.I.
  06.The Hammer and The Nails
  07.The Agony of Breath
  08.In Embrace of Sanity
  09.The Thruth Shall Be Told

  Misanthropic Rage tworzą:
  AR - wokale, gitara
  W - wokale, gitara basowa

  www.facebook.com/GodzOvWar
  godzovwar.com
  www.store.godzovwar.com
  www.facebook.com/misanthropicrage

  search for Misanthropic Rage
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.