upcoming releases

 • Massive Assault

  MORTAR

  record label: F.D.A. Records
  date of release: 2018-01-19
  NETHERLANDS

  Holenderska machina wojenna Massive Assault wydaje swoje albumy bez pośpiechu, ale konsekwentnie trzymając się starej szkoły death metalu. Od czasu debiutu, który był stuprocentowym hołdem dla starej Szwecji zespół skierował się jednak zdecydowanie bardziej w kierunku klasycznego, motorycznego death metalu w stylu wyspiarsko-europejskim. Nowy album powinien podejść każdemu, kto ślini się przy nagraniach Gorefest, Benediction, Hail OF Bullets, czy współczesnego Asphyx. Podobnie jak w przypadku Decaying, za okładkę odpowiada Włoch Roberto Toderico (Asphyx, Legion Of The Damned, Sinister, Sadistic Intent etc.).

  www.facebook.com/FDAREC/
  fda-records.bandcamp.com
  www.fda-records.com

  search for Massive Assault
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.