upcoming releases

 • Decaying

  TO CROSS THE LINE

  record label: F.D.A. Records
  date of release: 2018-01-19
  FINLAND

  Fińscy death metalowcy z Decaying nie bawią się w żadne subtelności. Ich death metal ma być ciężki, brutalny, chwytliwy i bardzo bezpośredni, a teksty opowiadać o wojnie, zniszczeniu i podobnych urokach naszej cywilizacji. Kontynuują tę wizję na swoim czwartym albumie, na którym znalazło się 8 kawałków skierowanych zdecydowanie do wielbicieli grania w stylu Hail Of Bullets, Asphyx, czy też Bolt Thrower. Klasyczna, death metalowa mielona, ale w wykonaniu z górnej półki.

  Za okładkę odpowiada włoski artysta Roberto Toderico, który współpracował z m.in. Asphyx, Sinister, Sadistic Intent, Pestilence, Mefisto.

  www.facebook.com/Decayingofficial
  decayingofficial.bandcamp.com
  www.fda-records.com
  fda-records.bandcamp.com
  www.facebook.com/FDAREC

  search for Decaying
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.