upcoming releases

 • Mournful Congregation

  THE INCUBUS OF KARMA

  record label: Osmose Productions / 20 Buck Spin / Weird Truth Productions
  date of release: 2018-03-23
  AUSTRALIA

  Siedem lat po wydaniu "The Book of Kings" Australijscy pionierzy funeral doom powracają z nowym albumem, na którym wciąż trzymają się tradycyjnych ram gatunku, który współtworzyli z takimi formacjami jak Thergothon, Evoken, czy Esoteric. Bez zbędnej filozofii i eksperymentów robią to co robili do tej pory najlepiej - ma być majestatycznie, ciężko, do bólu dołująco i melancholijnie. I jest. Z sześcioma utworami walcującymi słuchacza czasami grubo ponad kwadrans całość trwa prawie 1h i 20 min.

  www.facebook.com/mournfulcongregation
  www.mournfulcongregation.com
  www.facebook.com/osmoseproductions

  search for Mournful Congregation
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.